4 دلیل برای نصب iOS 14 و iPadOS 14 بتا حق دور – CNET


iOS-14-iPhone-Widgets-Beta

ویدجت جدید نگاه فانتزی, اما آنها را نگاه حتی بهتر از زمانی که iOS 14 به طور رسمی منتشر شد بعد از این سال.

Óscar Gutiérrez/CNET

اپل به تازگی منتشر شد iOS 14 و iPadOS 14 بتا عمومی. در حال حاضر هر کسی با یک سازگار با آی فون یا آی پد می توانید اولیه پیش نمایش از ویژگی های است که هر کس دیگری خواهد شد در این پاییز. اگر شما مایل به قرار دادن گاه به گاه اشکالات و مسائل شما می توانید نصب کنید و تست آن در حال حاضر. اما شما باید? من گلی مشاوره: سپتامبر صبر کنید.

حتی اگر براق ویژگی های جدید در iOS 14 و iPadOS 14 فوق العاده وسوسه انگیز آن را احتمالا بهترین است که شما نگه داشتن در نصب بتا در حال حاضر.

چرا ؟ خوشحالم که از شما خواسته است. در اینجا چهار دلیل شما باید صبر کنید.

ios-14-public-beta

به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است به شیر که نصب دکمه خاموش نگه دارید در حال حاضر.

Jason Cipriani/CNET

1. برخی از برنامه های در حال رفتن به شکستن

به منظور اضافه کردن ویژگی های جدید و قابلیت به iOS 14 و iPadOS 14 اپل برای ایجاد تغییرات در کد است که توسعه دهندگان نرم افزار استفاده کنید برای ساخت برابر است. آن را به دلیل این تغییرات که در طول بتا فرایند قبل از توسعه دهندگان می توانند علنا انتشار به روز رسانی به رفع هر گونه مسائل است که برخی از برنامه ها بدون شک ،

ساده جستجوی توییتر فقط چند ساعت پس از این بتا عمومی رفت و زنده گرداند شکایت در مورد یک برنامه بانکداری و تلویزیون آسمان هر دو شکسته در iOS 14. من میگردین طریق شاید 10 توییتهایی قبل از من پیدا کردم آن نمونه است. مطمئنا بیشتر وجود دارد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان’…


12:13

مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که اپل نسخه های مختلف بتا به روز رسانی در طول پیش نمایش دوره و هر کسی که از این به روز رسانی می تواند شامل تغییرات که شکستن یک برنامه. بنابراین حتی اگر بانکی خود را برنامه با این نسخهها کار فقط جریمه نقدی در بتا عمومی 2 وجود دارد هیچ راهی برای بدانید اگر Public Beta 3 را خواهد شکست آن است.

اخلاقی از داستان ؟ اگر وجود دارد مهم برنامه های که شما نمی خواهد بود قادر به انجام کار خود را مدیریت پول خود را و یا حتی رسیدن به خانه خود را با استفاده از یک قفل هوشمند — don’t نصب iOS 14 یا iPadOS 14 نشده است.

07-iphone-smart-battery-case

شما در حال رفتن به نیاز به برخی از قدرت باتری اضافی در طول بتا.

سارا تو/CNET

2. عمر باتری همیشه آخرین چیزی است که می شود بهتر

من یکی از هوشمند اپل, باتری, موارد, اما من به ندرت از آن استفاده کنید. حداقل تا زمانی که من شروع به تست نسخه بعدی iOS در زمانی که از آن می شود استعاره چسب به آی فون من.

من نمی توانم بگویم برای برخی از, اما آن را همیشه احساس می کند که اگر در طول برنامه بتا اپل با تمرکز بر پیاده سازی و بهبود امکانات برای اکثریت ، سپس به سپتامبر نزدیک تر می شود با آن از انتشار رسمی تمرکز سوئیچ برای بهبود باتری و گرفتن آن را به جایی که آن را pre-beta.

iOS-14-iPhone-Widgets-Beta

iOS 14 سرد به نظر می رسد درست است ؟

Óscar Gutiérrez/CNET

3. وجود خواهد داشت تصادفی ری استارت و اشکالات

آن داده شده. اپل نیست انجام می شود کار بر روی iOS 14 یا iPadOS 14 و قصد دارد به مسائلی که از طریق لغزش (با استفاده از بازخورد به گزارش آنها را!) یا که اپل می داند اما برنامه ای برای تعمیر در آینده ساخت.

برای مثال فقط امروز صبح من سعی کردم برای تغییر آهنگ ها در سیب موزیک در حالی که AirPlaying به نزدیکی بلندگو. لحظه ای من را لمس کرد بعد دکمه روی صفحه نمایش من رفت و من دیدم آرم اپل.

چند ثانیه بعد گوشی من را به بالا و در حال اجرا با هیچ موضوع است. اما موارد شبیه به این اگر چه نادر می تواند آزار دهنده و خسته کننده و با توجه به آنچه شما انجام می دهند در آن زمان به طور بالقوه می تواند باعث شود شما به از دست دادن کار.

recovery-mode

شما نیاز به قرار دادن آی فون خود را یا آی پد در حالت ریکاوری به خلاص شدن از شر iOS 14.

Jason Cipriani/CNET

4. قصد بازگشت به iOS 13 است ایده آل نیست

ممکن است به حذف iOS 14 و رول را به یک سیستم عامل با ثبات تراما حتی است که می آید با یک حرکت نزولی — شما باید به کارخانه بازگرداندن آی فون خود را به iPad. که به معنی شما را مجبور به شروع دوباره به عنوان اگر دستگاه خود را با نام تجاری جدید و یا اگر شما ایجاد یک نسخه پشتیبان تهیه قبل از نصب نسخه بتا استفاده از آن به عنوان یک نقطه بازیابی.

در هر صورت شما احتمالا از دست دادن برخی از اطلاعات — شاید حتی بسیاری از داده ها — و این چیزی است که هر یک از ما می خواهید به مقابله با.

حتی اگر شما نگه داشتن در نصب iOS 14 در حال حاضر شما می توانید آشنا با برخی از بهترین ویژگی های آن در حال حاضر. در اینجا بزرگترین تغییرات به صفحه اصلی, کنترل حریم خصوصی و یک ابزار ویدیو جدید به نام تصویر-در-تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>