دانیل Ament انتظار نیست به صرف چند ماه اول از سال سوم دبیرستان در بیمارستان است. آخرین چیزی که به یاد او با توجه به مجله تایماست که در تابستان ، زمانی که او از خواب بیدار آن را سرد خارج است. تا آن زمان Ament زد آهنگ و سالم ماند. سپس در زمستان خود را در سال دوم او دچار یک مصدومیت زانو. که زمانی که او شروع به vaping معمولی برای اولین بار در. اما او تا به حال یک عادت روزانه در تابستان. در دومین روز از سال سوم خود را, او به سختی تنفس.

پزشکان از شناسایی مشکل. Ament نیاز به یک پیوند ریه. دکتر او تا به حال هرگز دیده می شود ریه ها مانند Ament را قبل از. آنها به عنوان سخت به عنوان لاستیک کامیون. Ament داستان نشان میدهد نه تنها که vaping یک بیماری همه گیر در حال رشد اما است که ما در معرض خطر هستند. با توجه به برآورد از دولت فدرال بیش از یک سوم از نوجوانان vape اما Ament می گوید آن را گسترده تر. تا زمانی که بچه های ما حقیقت را می دانم در مورد vaping آنها همچنان به قرار دادن خود در معرض خطر است. در اینجا 4 نهفته نوجوانان بر این باورند مورد vaping.

1. آن را فقط طعم دهنده.

اکثر نوجوانان در واقع حتی نمی دانند چه آنها در حال مصرف است. هنگامی که نوجوانان خواسته شد آنچه که آنها در حال خوردن 66 درصد گفتند که فقط طعم دهنده 13.7 درصد گفت: آنها نمی دانند که 13.2 درصد گفت: نیکوتین 5.8 درصد گفت: ماری جوانا و 1.3 درصد دیگر گفت. حتی بیشتر نگران کننده تولید کنندگان ندارد به گزارش مواد در e-سیگار. خط پایین این است که هیچ راهی برای دانستن است.

2. آن را امن است.

در حالی که vaping ذرات معلق در هوا نیست تقریبا حاوی مخلوطی از 7000 مواد شیمیایی موجود در سیگار به طور منظم آن را به دور از امن است که به وضوح نشان داده شده در داستان بالا. بله, آن است که کمتر خطرناک تر از سیگار است اما اطلاع نوجوان خود را که یک e-سیگار آئروسل می تواند شامل موارد زیر است:

  • Ultrafine ذرات است که می تواند استنشاق عمیق به ریه های خود را
  • Diacetyl یک طعم دهنده شیمیایی مرتبط با بیماری های ریوی
  • مواد شیمیایی و فلزات سنگین مانند نیکل و قلع و سرب است که می تواند باعث سرطان می شود
  • پروپیلن گلیکول یا گلیسیرین گیاهی که در نظر گرفته شده غیر سمی توسط FDA اما تنها زمانی که خورده. هنگامی که استنشاق آنها می تواند باعث شدید آسیب ریه آسم و سرطان
  • در نهایت, آن به احتمال زیاد حاوی عنصر دیگری مورد بحث در نقطه بعدی.

3. این چیزی شبیه به سیگار.

یک مطالعه اخیر توسط CDC نشان داد که 99 درصد از e-سیگار حاوی نیکوتین.

E-سیگار حرارت مایع است که تولید آئروسل که مصرف است. که مایع است که اغلب حاصل از توتون و تنباکو حاوی نیکوتین. در واقع یک مطالعه اخیر توسط CDC نشان داد که 99 درصد از e-سیگار حاوی نیکوتین. با توجه به آمریکایی انجمن ریه حتی e-سیگار که ادعا می شود نیکوتین-رایگان یافت شده حداقل شامل مقادیر کوچک است. پس از نیکوتین بسیار اعتیاد آور آن را تهدیدی جدی برای نوجوانان با توسعه بدن و مغز است.

4. آن را نمی تواند آنها را به دود.

با توجه به موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر 30 درصد از نوجوانان e-سیگار کاربران شروع به سیگار کشیدن در ظرف شش ماه نسبت به تنها 8 درصد از غیر-e-سیگار کاربران است. حتی بیشتر نگران کننده است این واقعیت است که این تعداد در حال افزایش است. به جای اینکه یک روش برای ترک سیگار, به نظر می رسد آن است که یک دروازه برای شروع است.

صدا کردن: وجود هر گونه دیگر نهفته نوجوانان بر این باورند مورد vaping?

منابع:

و E-سیگار – موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر

تاثیر E-سیگار بر ریه – American Lung Association

آیا استفاده از E-سیگار – American Lung Association

نوجوان که مورد نیاز یک پیوند ریه زیرا او Vaped چیزی برای گفتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de