38% به تازگی به حال یک لایحه در مجموعه است. صنعت مالی فکر می کند که آنها بیمار


screen-shot-2020-07-09-at-8-53-59-am.png

اما او نیاز به درمان ؟ (یک تصویر از Symend وب سایت است.)

تصویر توسط ZDNet

همه چیز در حال وخیم و گمان من برای بسیاری از مردم آنها ممکن است بهتر است برای مدت زمان طولانی.

به عنوان خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع در حال نابود دلیل COVID-19 میلیون ها نفر از مردم در ماه های آینده با مطلق ترس.

چه بد اگر چه در آن است ؟

یک مطالعه جدید نشان می دهد کمی از واقعیت های خشن. انجام شده از طرف یک شرکت به نام Symend-که ادعا می شود “پیشرو تعامل مشتری پلت فرم طراحی شده برای تعامل بهتر درمان و حفظ از نظر مالی در خطر مشتریان” — این مطالعه نشان می دهد که از همه گیری آغاز شد 38 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها تا به حال یک لایحه در مجموعه است.

با توجه به این مشکلات که بسیاری از آنها تحت دانستن برخی از جمع آوری بدهی در حال آمدن است بعد از شما نیست دقیقا آنچه شما نیاز دارید.

پنجاه و یک درصد از آمریکایی ها اعتراف آنها بوده ام دیر پرداخت قبض چرا که آنها به سادگی پول را ندارد. در حالی که 33 درصد به اندازه کافی صادقانه اعتراف آنها بوده ام دیر پرداخت قبوض از آنجا که آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در پول به همان اندازه به عنوان آنها می توانند.

من اعتراف می کنم هر چند که من هرگز تا به حال شنیده Symend. پس من رفتم به وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر. Symend قلب به نظر می رسد در نزدیکی مرکز کسب و کار خود را. آن را می گوید آن را با استفاده از علوم رفتاری هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های به “تعامل با مشتریان و ایجاد وفاداری.” به عنوان مخالف گمان می کنم به تهدید مردم با ویرانی که از آنها هرگز می تواند پدیدار شود.

Symend توضیح می دهد: “ما می دانیم که مشتری بیش از یک “معامله” یا پول در سمت چپ بر روی میز است. آنها پیچیده انسان در یک سفر که ممکن است آمار برخی از برجستگی و چاههای در طول راه.”

Quaintly این شرکت معتقد است که فن آوری آن مخلوط در واقع می تواند به ارمغان بیاورد همدلی و درک درستی از فرد به کل فرایند گرفتن مردم را به پرداخت. این ممکن است بسیار موثر است. قطعا آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد انسان در راه خود را.

در واقع Symend را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت حنیف Joshaghani به من گفت که او و خانواده اش زندگی در اردوگاه های پناهندگان برای بیش از 10 سال پس از فرار از ایران. او به من گفت: “در حال رشد خانواده من تا به حال بسیار تجارب منفی با جمع بدهی. من می خواستم برای ایجاد یک راه حل برای بهبود در ملال انگیز تجربه برخورد با جمع بدهی است که در آن من آمد تا با ایده Symend.”

در عین حال به عنوان من سرگردان در مورد Symend وب سایت من احساس من قلب خود فرو بردن کمی به سمت من میفرستد. کلمات می توانید انجام دهید که به من و این کلمات به حال لرز هوا.

نمونه: “ما پلت فرم تعامل کمک می کند تا ارائه دهندگان خدمات و موسسات مالی و اعتباری توسعه, مثبت, درمان فردی برنامه.” برنامه های درمان? افرادی که نمی پرداخت صورتحساب خود را در زمان حال بیمار ؟ آنها یک بیماری است ؟

و یا می تواند از آن بود که از طریق هیچ گسل از خود را از یک ویروس است که حامل واقعی بیماری کاملا غرق در زندگی خود را? برخی حتی ممکن است تعجب که همزمان یک بیماری در اینجا این است که مبارزه با این ویروس آنقدر نامناسب و وجود کافی و یا گاهی اوقات بدون کمک دولت به حمایت از مردم در یک زمان بسیار ناراحت کننده.

Joshaghani توضیح داد که صنعت مالی را بیماری اصطلاحات نشان دهنده پیشرفت: “ما به تصویب رسید و از این نظر صنعت و آنها را بیشتر. پنج تا 10 سال پیش هیچ کس با استفاده از عباراتی مانند این را به این دلیل که مشتری به عنوان یک خطر و مجموعه به آن اشاره شد و صرفا در نظر پولی. در حال حاضر ما در حال کمک به شرکت ها متوجه ارزش طول عمر مشتری بیشتر از مشتری زمان تعادل برجسته. درمان و درمان از مشتریان است که در مورد جمع آوری بدهی اما به جای دیدن یک مشتری است که در معرض خطر و کمک به آنها برای تبدیل شدن به سالم مشتری دوباره.”

اما اگر شما چیزی است که همدلی مطمئنا این ایده گفت: کسانی که در پریشانی مالی نیاز به درمان نیست و صدا بیش از حد خوب همدلانه.

Symend این تکنولوژی اجازه می دهد تا شرکت ها برای استفاده از emojis و دیگر مهربان اشکال ارتباطات است به طوری که در اواخر لایحه دهندگان می تواند درمان شود با عزت به جای معمول چماق ناخن.

اما گاهی اوقات هنگامی که شرکت های فن آوری مانند صنایع دیگر بحث در میان نوع خود — این Symend سایت است که با هدف استفاده در کسب و کار — آنها مبارزه با کودک اشکال از خود بیان.

به نظر می رسد که این بیماری تشبیه می کند و نه نفوذ مالی و لایحه-مجموعه میباشد. Symend وب سایت توضیح می دهد که “مثبت مشغول مشتریان بیشتر احتمال دارد به خود درمان و کاهش حوادث از بزهکاری.”

و سپس این وجود دارد: “دیجیتال نامزدی خودکار تجارب مثبت مشتری است که در نتیجه افزایش نرخ درمان.”

براوو برای درمان نرخ. بله اگر شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را و شما باید یک بیماری است اما شما می تواند در درمان این ناگهانی فقر است.

لطفا من شک نیست Symend نیات اینجا. اما آیا این حرکت چگونه از موسسات مالی صحبت در مورد شما پشت سر خود را?

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>