3 راه برای بالا بردن یک عاشق

آیا شما تا کنون سعی به گفتگو با کسی که فقط می تواند به توقف صحبت کردن در مورد خودش ؟ مهم نیست که چه افراد گفتگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

آیا شما تا کنون سعی به گفتگو با کسی که فقط می تواند به توقف صحبت کردن در مورد خودش ؟ مهم نیست که چه افراد گفتگو را پوشش می دهد. او همیشه به ارمغان می آورد آن را به او. اگر او فقط ممکن است یک عاشق. البته کلمات مهم نیست و من می خواهم به دقت به اطراف پرتاب یک اصطلاح بالینی در راه است که گمراه کننده است.

وجود یک خود شیفته اختلال شخصیت است که تنها می تواند تشخیص داده شده توسط حرفه ای آموزش دیده. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. من صحبت کردن در مورد گرایش برخی از مردم به عدم همدلی و خود آگاهی به متورم حس خود بزرگ بینی و احساس حق به چیزهایی که آنها تمایلی برای کار. آیا شما تا به حال تعجب که چگونه آن دسته از افرادی شد که مرد ؟ و آیا شما می دانید که چگونه برای جلوگیری از افزایش یک خود شیفته کودک ؟ آن ساده است. فقط این 3 پدر و مادر اشتباه.

1. اشتباه آنچه انجام می دهند برای آنها چه کسانی هستند.

پدر و مادر به درستی می خواهید کودکان خود را به دیدن خود را به عنوان ذاتی با ارزش و دوست داشتنی است. اما ما نیاز به جدا کردن آنچه انجام می دهند از آنها چه کسانی هستند. این درست است که در هر دو انتقاد و ستایش است. تا زمانی که بچه های ما را از اشتباهات ما باید قادر به گفتن "اشتباه" و کمک به بچه های ما متوجه است که کاملا متفاوت از گفتن "شما در اشتباه هستید." و هنگامی که بچه های ما انجام کاری بزرگ, ما می خواهیم به می گویند "عالی" نه "شما عالی هستید."

شما قطعا باید به کودکان خود بگویید که شما آنها را دوست دارم و فکر می کنم آنها خاص هستند. اما اگر ما کار را انجام نمی آن را به دقت ما در معرض خطر بالا بردن یک عاشق. ما نیاز به جدا کردن فرزندان ما اقدامات از ارزش خود را. بچه های ما دوست هستند که آیا آنها قابل ستایش و یا چرکین اما اگر آنها شپشو ما آنها را دوست دارم بیش از حد به آنها را ترک وجود دارد.

2. اشتباه شادی برای خوبی است.

همه ما می خواهیم بچه های ما خوشحال می شود. اما شاد بودن است همان خوب بودن. در واقع زمانی که ما تمرکز به طور انحصاری در فرزند ما شادی ما سهوا به آنها میآموزد که "خوب بودن" است ثانویه به شادی شخصی. ناگهان بچه های ما می تواند توجیه فریب و خودخواهی اگر در پایان "آنها به من را خوشحال." بالا بردن یک عاشق می تواند غم انگیز در نتیجه مایل بچه های خود را خوشحال فراتر از همه چیز است.

خوبی است که تمایل به انتخاب آنچه درست است دوست داشتن و حتی زمانی که آن را دشوار است.

خوبی از سوی دیگر است که تمایل به انتخاب آنچه درست است دوست داشتن و حتی زمانی که آن را دشوار است. ما القای این زمانی که ما کمک به بچه های ما یاد بگیرید چگونه به افرادی که به آنها صدمه دیده است و به جای نفرت; به سخاوتمندانه با پول خود را به جای خرید هر آنچه که آنها می خواهند به صرف زمان انجام اعمال خدمات به جای تمرکز تمام توجه خود را در سرگرم کننده است. این اغلب منجر به شادی دقیقا به این خاطر شادی است نه پایان در خود دارد.

3. اشتباه می خواهد برای نیازهای شما.

دختر شما ممکن است بخواهید به بازی سه شنبه در یک فصل. پسر شما ممکن است بخواهید یک گوشی هوشمند در سن 8. اما آنچه فرزند شما می خواهد همان است که آنچه او نیاز دارد. به عنوان یک پدر این است که وقت شما به یاد بگیرند که می گویند هیچ. هیچ یک از ما را دوست دارد به می گویند هیچ. به عنوان بزرگ تام Calahan می گویند در تامی پسر "چرا می گویند نه زمانی که آن را احساس می کند خیلی خوب است به می گویند بله؟"

اما فقط به خاطر اینکه چیزی احساس خوبی به این معنی نیست که خوب است. برخی از مهم ترین چیزهایی که شما آموخته ام را در مورد خود و در مورد چگونه به خوبی زندگی می کنند در جهان آمده اند که شما نمی واز آنچه که شما می خواستم. در تلاش برای فرزندان ما همه چیز را آنها می خواهند ما در واقع خودداری از آنها آنچه آنها نیاز دارند: فرصت برای به دست آوردن انعطاف پذیری و یادگیری درس های زندگی ارزشمند. کاملا به فرزندتان چیزهایی که او می خواهد—گاهی اوقات. اما نمی شود ترس برای گفتن ندارد. آن را ممکن است دوست داشتنی ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

صدا کردن: چه راه های دیگر ممکن است ما به طور تصادفی کمک به فرزندان ما خودمحوری?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن