3 راه برای مبارزه با نوجوان خود

آیا شما به خوبی مبارزه با نوجوان خود را? من به تازگی خودم را در همه بیش از حد آشنا با من ، زمانی که از من خواس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399

آیا شما به خوبی مبارزه با نوجوان خود را? من به تازگی خودم را در همه بیش از حد آشنا با من ، زمانی که از من خواست او را به انجام کاری او اعتراض کردند به عنوان اینکه من درخواست شد مطلق بی معنی است. من خواستار پیروی از او عقب رانده سخت تر و دور و دور ما رفت. در نهایت من متوجه شدم من "حفاری در پاشنه و تقاضا پیروی از" رویکرد نبود من که در آن من می خواستم برای رفتن. من اقتباس شده و در پایان ما از طریق آن کار می کرد.

من چهار نوجوانان و در حالی که من تمایل به یک مصلح آن تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از پدر و مادر نوجوان جنگ است. در طول راه من فکر می کنم من آموخته است که چگونه به مبارزه با. نه مبارزه به نظر من واقعا یک گزینه است. در واقع من حتی مطمئن است که آن را سالم. اما اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ما نیاز به غیر روحانی کردن برخی از قوانین زمین. در اینجا 3 راه به مبارزه خوبی با نوجوان خود را.

1. گوش دادن بیش از شما صحبت کنند.

اغلب در مبارزه با من من در نیمه راه از طریق استدلال و درک ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهای مختلف است. من صحبت کردن در مورد اینکه چرا او نمی تواند تلفن خود را در اتاق او و او صحبت کردن در مورد تمایل خود را برای آزادی. ما ممکن است استفاده از زبان های مشابه اما منظور ما از چیزهای مختلف است. اما اگر من می تواند تمرین گوش دادن حتی زمانی که وضعیت جدی است من را پیدا خواهد کرد که من بهتر قادر به شناسایی نقطه واقعی از جنگ که به ما کمک می کند تا حرکت به سمت نوعی از قطعنامه است.

2. مبارزه برای نه برابر.

شما هرگز باید استدلال می کنند با نوجوان خود به سادگی به ثابت کند که شما دقیق تر و یا قوی تر است. کار شما این است که کار برای بچه های خود را بدون توجه به چگونه frustratingly غلط و خود محور آنها در حال حاضر. هر زمان که شما استدلال می کنند خود را در پایان بازی باید خود شکوفایی و نه پیروزی خود را. این بدان معنا نیست که خود را خوشحال خواهد شد. البته که نه! آنها به خوبی ممکن است شما را متهم نه دوست داشتن آنها و یا تمایل آنها خوشحال و یا هر تعداد دیگر مضحک ادعا می کند. است که متاسفانه بخشی از معامله است. اما شما لازم نیست که برای متقاعد کردن خود را که شما انجام آنچه شما انجام می دهند در عشق است. شما فقط باید به آنها را دوست دارم. انجام این کار و آنها را به آن شکل در نهایت.

3. حاضر به اعتراف شما در اشتباه هستند.

شما لازم نیست که برای برنده شدن در این مبارزه برای به دست آوردن یک پیروزی بزرگ در ارتباط است.

گاهی اوقات شما در اشتباه هستند. شما آن را می دانم. نوجوان شما آن را می داند. و بله, آن را سخت به اعتراف. اما آن را نیز یک فرصت باور نکردنی به مدل و صداقت و صراحت و تواضع با نوجوان خود را. این ایجاد اعتماد و افزایش اعتبار و ایجاد فرصت های باور نکردنی برای صحبت های سازنده. اعتراف شما در اشتباه هستید نیز به شما می دهد و نوجوان خود را یک فرصت برای به یاد داشته باشید که شما در همان تیم کار نسبت به همان پایان است. این یک بازی با حاصل جمع صفر. شما لازم نیست که برای برنده شدن در این مبارزه برای به دست آوردن یک پیروزی بزرگ در ارتباط است.

بنابراین مبارزه با, اما به خوبی مبارزه با نوجوان خود را. همانطور که شما انجام, شما را پیدا کنید که پدر و مادر نوجوان درگیری می تواند یک فرصت عالی برای کار نسبت به نوجوان خود را رشد و رفاه است. و آن را در واقع ممکن است به عنوان یک هدیه واقعی برای رابطه شما در دراز مدت است.

صدا کردن: آنچه که در یکی از درس های شما آموخته ام در مورد چگونه برای مبارزه با به خوبی با نوجوان خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن