3 چیزهایی که زمانی که بچه خود را ندارد دعوت

جوانترین دختر من فارغ التحصیل دبیرستان با افتخارات بالا اما ما نمی تواند جشن 13 سال کار سخت به دلیل COVID-19.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

جوانترین دختر من فارغ التحصیل دبیرستان با افتخارات بالا اما ما نمی تواند جشن 13 سال کار سخت به دلیل COVID-19. پناهگاه در محل سفارشات به معنای همه بچه ها از دست رفته در زمان با دوستان ارشد سفرهای حافظه های فوق و مراسم فارغ التحصیلی و سایر فوق العاده و غیر قابل تعویض لحظات. این مایه تاسف است که یک بیماری همه گیر ایجاد می شود بچه های ما به دست در بسیاری. اما آنچه در مورد زمانی که بچه ها از سمت چپ زمانی که وجود ندارد یک بیماری همه گیر?

وجود دارد زمانی که بچه خود را ندارد به یک مهمانی دعوت شده است و هیچ کس به نشستن با ناهار (از جمله دختر من یک سال در مدرسه) و یا انتخاب نشده به شرکت در تیم های. این لطمه می زند و دل هر دو کودک و پدر و مادر خود را. زمانی که بچه خود را ندارد دعوت و یا از سمت چپ در اینجا 3 چیز پدران نیاز به انجام است.

تأیید کودک خود هویت است.

به یاد فرزندان خود را که خود را به ارزش نیست تعریف با آنچه که مردم می گویند در مورد آنها انجام و یا به آنها.

زمانی که بچه های ما در حال صدمه زدن به آن را یک غریزه طبیعی به واکنش نشان می دهند به منبع درد خود را در خشم. اما تلافی فقط باعث می شود وضعیت بد حتی بدتر است. بنابراین من آموزش دختران من آنچه که من آموخته بود: بهترین پاسخ این است که به خوبی زندگی می کنند. نشان می دهد بچه های خود را چگونه از تجربه رشد, روند, درد, استفاده از آن برای به دست آوردن همدلی و دلسوزی برای دیگران و در نهایت تبدیل به یک گرد فرد است. به یاد فرزندان خود را که خود را به ارزش نیست تعریف با آنچه که مردم می گویند در مورد آنها انجام و یا به آنها.

در دسترس خواهد بود.

آنها نیاز به آن را دریافت کند. اجازه می دهد فرزندان خود را به دریچه آزادانه و بدون یک سخنرانی. آنچه را که آنها نیاز به عشق و مراقبت. آنها شما نیاز به شاهد و اعتبار خود درد است. آیا به دنبال یک راه حل سریع وجود دارد یکی نیست. این است که در مورد اینکه آیا شما از این قدرت برای نشستن خود را با کودکان و شاهد درد خود را. اگر شما در حال دیدن علائم آنها نیاز به بحث مانند تهاجمی طعنه شلاق در خشم و مکرر moodiness مطمئن شوید که برای حک کردن زمان حاضر به طور کامل برای آنها. این همیشه مهم است که باید یک شنونده خوب به عنوان یک پدر و مادر است.

توسعه مهارت های اجتماعی.

مردم کشیده شده به دیگران که اعتماد به نفس و شور و مجموعه مهارت هایی که جالب هستند. کمک به کودکان خود را توسعه مهارت های اجتماعی لازم است به تناسب آسان تر است. وجود دارد چند راه برای انجام این کار است.

  1. آزاد با آنها. باید کودک خود را در تظاهر به فرد آنها نمی توانید با در حالی که بازی شما نقش کودک خود را. مدل راه برای برقراری ارتباط به طور موثر و مناسب استفاده از زبان بدن است.
  2. آموزش آنها را چگونه به سوال بپرسید. بهترین راه برای رسیدن به می دانم کسی است که با گرفتن آنها را به بحث در مورد خود. کمک به کودک خود را پیدا کردن منافع مشترک با دیگران است.
  3. توسعه احساسات خود را. هنگامی که یک کودک و یا هر کسی است که پرشور در مورد یک موضوع یا مهارت و توسعه آن را به یک نقطه که در آن آنها با اعتماد به نفس که یک اجتماعی دارایی. آن را به رسم دیگران از ذهن است. آموزش کودک شما تفاوت بین استکبار (که هل مردم دور) و اعتماد به نفس (که با تساوی مردم).

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 4 چیز مهم است که شما می توانید انجام دهید هنگامی که کودک شما در حال ترک کردن.

صدا کردن: چگونه باید پاسخ شما هنگامی که کودک شما شده است از مطالعه حذف شدند ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب