2021 فورد F-150 را 5 بهترین نوآوری های جدید و ویژگی های شامل یک ژنراتور و یک تاشو عیار - Roadshow

این 2021 F-150 است که تا کنون بیشتر بلند پروازانه فن آوری از شما ممکن است فکر می کنم در نگاه اول. فورد فورد م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399

این 2021 F-150 است که تا کنون بیشتر بلند پروازانه فن آوری از شما ممکن است فکر می کنم در نگاه اول.

فورد

فورد مهم ترین خودرو F-150 است که با مجموعه ای تازه از duds و کل بسیاری از ویژگی های جدید و نوآوری برای مبارزه با رقیب وانت. بعد از ترکیب از طریق همه چیز را که جدید با 2021 فورد F-150, ما تصمیم به انتخاب پنج تن از مهم ترین و سرگرم کننده نوآوری در این نور وظیفه اندازه کامل کامیون. در حالی که کامیون به نظر می رسد بسیار شبیه به آنچه قبل از آن وجود دارد تعداد زیادی در جریان است که خریداران کامیون واقعا باید قدردانی میکنیم.

خواب در یک کامیون ؟ اطمینان حاصل کنید!

فورد

حداکثر تكيه صندلی

ما شنیده ام چیزی در مورد قادر بودن به اصل زندگی در 2021 F-150 و حداکثر تكيه صندلی قطعا حمایت از این مفهوم است. این صندلی می تواند برابر تخت به نزدیک به 180 درجه است که باعث ایجاد یک محل گرم و نرم به معنای واقعی کلمه پشت پا زدن و استراحت. پایین کوسن و بالشتک پشت دیدار با هر یک از دیگر در حالی که قسمت فوقانی پشت را پشتیبانی می چرخد جلو 10 درجه به نگه داشتن هر کسی پشتیبانی و راحت است. کل مفهوم نیست بر خلاف کلاس اول هواپیما صندلی.

این 2021 F-150 با هدف سبز(er).

فورد

PowerBoost V6 هیبریدی انتقال قدرت

فورد بوده خیلی خوب با نامگذاری فن آوری های کارآمد تر چیزی به نشان می دهد که آنها در واقع قدرت بیشتر در حالی که نگه داشتن همه چیز سبز است. این "PowerBoost" V6 هیبریدی انتقال قدرت است که آخرین نمونه. مهندسان فورد در زمان twin-turbo 3.5 لیتری V6 موتور و ازدواج آن را به 35 کیلووات موتور الکتریکی جمع به 10-سرعت انتقال خودکار. 1.5 کیلووات ساعت باتری را فراهم می کند آب و نشسته زیر کامیون مطمئن شوید کابین و حمل و نقل فضایی تقریبا یکسان هستند به دیگر F-150 مدل.

ما نمی باید نهایی اسب بخار شکل توربو دوقلو V6 به علاوه اضافه شده دلربایی از سیستم هیبریدی اما e-موتور اضافه خواهد شد 47 اسب بخار. فورد همچنین گفت که F-150 PowerBoost باید 700 مایل در یک مخزن گاز.

طرفدار قدرت پردازنده به مردم است.

فورد

طرفدار قدرت پردازنده

انتقال قدرت نیست تنها هیجانی بخشی از 2021 F-150. فورد شامل اختیاری قدرت را به نام طرفدار قدرت پردازنده را ترک خواهد کرد که ژنراتور در خانه. با گزینه F-150 رانندگان را مجبور 2.0-kW خروجی در دسترس برای کامیون ها به طور منظم با موتورهای گاز. برای کسانی که انتخاب PowerBoost هیبرید انتقال قدرت آن 2.4 kW استاندارد با گزینه ای برای افزایش آب به 7.2-kW خروجی.

برای کاهش خروجی صاحبان می توانید دسترسی به شاخه داخل F-150 و یا وجود دارد چهار تا 120 ولت رسانه ها در کامیون تخت. برای 7.20 kW خروجی فورد را در واقع نصب 240 ولت خروجی در بستر بیش از حد.

تاشو اهرم دنده عوض کن باعث می شود فضا برای یک میز مسطح برای لپ تاپ, نوشتن و یا بر روی بروید ناهار.

فورد

قاچاق انتخاب دنده

ستون شیفت کرده اند که اغلب هنجار وقتی که می آید به وانت و کامیون و اما فورد گفت: این می داند که بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند یک استاندارد کنسول انتخاب دنده. پس 2021 F-150 را ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان. با فشار یک دکمه رانندگان می توانند در برابر این انتخاب دنده را به کنسول و فراهم می کند که فضا برای کامیون اختیاری داخلی سطح کار. این شرکت گفت که این گزینه را فراهم می کند فضای کافی برای کار بر روی یک لپ تاپ 15 اینچ راحت و یا خوردن یک وعده غذایی. همچنین با این نسخهها کار با هر دو نیمکت صندلی و کاپیتان صندلی تنظیمات. شما می توانید برخی از کار خوردن ناهار و پس از آن چرت زدن در حداکثر تكيه صندلی.

شاید فورد خواهد انجام کارهای بیشتر با منطقه نور از طریق OTA به روز رسانی.

فورد

بیش از حد هوا به روز رسانی

این 2021 F-150 بسته خواهد شد فورد آخرین همگام سازی 4 سیستم اطلاعات و سرگرمی که در خانه های توانایی برای بیش از حد هوا به روز رسانی. که باعث می شود وانت فوق العاده متصل و F-150 است که برای اولین بار وانت به ارائه توانایی های استاندارد. فورد تأکید این اجازه را به شرکت فشار معنی دار به روز رسانی به رانندگان یکپارچه و گفت: این می تواند شامل هر چیزی سپر به سپر. تسلا بهترین و شناخته شده برای استفاده از OTA به روز رسانی ها اغلب به ارائه کاملا ویژگی های جدید و فورد می تواند همین کار را با F-150. ما فکر نمی کنم فورد را فشار کارائوکه برای کامیون, اما امکانات کاملا باز است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 فورد F-150 است که یک گنجه انقلابی

6:42tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب