2021 Ford Bronco, توسن, ورزشی, طعنه جدید تصویر و ویدئو جلوتر از آشکار – Roadshow


bronco-promo

از چپ به راست: توسن توسن توسن ،


فورد

فقط در هفت روز Ford Bronco باز خواهد گشت و توسن ورزشی, اولین همراه با آن است. در اجرا به بزرگ نشان می دهد در جولای 13, فورد اجتماعی خدمه است که با داشتن یک توپ آشيانه فکری برای off-road SUV چپ و راست. هفته گذشته ما یک طعم و مزه از آنچه 2021 توسن را صدا خواهم بود و ما اولین نگاه رسمی در طراحی آن و در روز دوشنبه فورد جدید منتشر شد تیزر, تصویر, نشان دادن مشخصات هر سه توسن مدل و همچنین به عنوان یک تصویری است که به ما می دهد یک نگاه اجمالی از جدید Suv ها در عمل است.

در شات سمت ما می توانید ببینید که هر دو دو و چهار درب نسخه از “بزرگ” توسن سابق با درب و سقف برداشته شده و همچنین کوچکتر توسن ورزش متقاطع. ما در حال حاضر دیده می شود به بیرون درز عکس های توسن و توسن, ورزش, sans کمو; این بیشتر تایید می کند که این عکس ها واقعی بودند. طرفداران اصلی باید هیجان زده به عنوان توسن دارای یک واحد مشخصات با overhangs عقب نصب شده روی تایر یدکی و برخی از یکپارچهسازی با سیستمعامل جزئیات. توسن ورزش به نظر می رسد بسیار دلپذیری نیز با برخی از روشن شدن نشانه های طراحی انجام شده بیش از آن بزرگتر خواهر و برادر.

جدید تصویری که شما در بالا می بینید نشان می دهد هر دو توسن و توسن, ورزش, انفجار طریق مختلف جاده زمین. این ما بهترین نگاه رسمی و در عین حال در طراحی توسن به خصوص جلو و عقب به پایان می رسد. ما در حال حاضر دیده می شود جلوپنجره و چراغ جلو نصب setups اما در حال حاضر ما می توانید ببینید ضخامت سپر جلو با استفاده از چراغ مه و دو قلاب و تخت هود جالب پشته در کنار لبه. این چراغهای عقب هستند به شکل یک “B” — B برای توسن بدیهی است — و درب عقب اتومبیل را باز به سمت. Beadlock-نگاه چرخ چوب برجسته از بزرگ فندر عود.

فورد نیز روز دوشنبه اعلام کرد که صاحبان توسن خواهد دسترسی به “خاموش-Roadeo” رانندگی مدارس که در حال تاسیس در بخش های مختلف از ما. فورد می گوید همه توسن مدل را به رخ کشیدن “ساخته وحشی” قابلیت اساسا آنالوگ به جیپ دنباله دارای نشان و آنها را با استاندارد چهار چرخ دیسک.

سه شنبه گذشته فورد ارسال شده در سه عکس به رسمی Ford Bronco Instagram account. وسط عکس را نشان می دهد کلاسیک توسن در حالی که به طرف مش مدرسه قدیمی SUV و آینده ، نبود اما ما یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل آن دور چراغهای جلو و بوچ مشخصات طرفداران می دانید و عشق است.

روز چهارشنبه خودروساز به دنبال با یک ویدیو سریع نشان توسن جلویی اساسا بدون هیچ گونه استتار. در روز پنج شنبه فورد نشان داد عقب سه ماهه پنل آشکار زیادی فندر عود لاستیک برجسته و مخاصم مانند عقب. به نظر می رسد مانند این می تواند یک نزدیکی-وقوع روزانه تا SUV کامل نشان دهد.

ما نگه داشتن چشم را برای هر بازی فکری, اما وجود دارد تنها هفت بیشتر می خوابد تا توسن روز. فورد است آشکار Broncos در سراسر چندین ایستگاه های تلویزیونی به طور همزمان با تشکر به یک معامله با دیزنی. رزرو باز خواهد شد همان روز برای استرداد 100 دلار سپرده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فورد توسن در حال رفتن به باخا


2:53

منتشر شده 1 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>