2021 Ford Bronco و توسن ورزش: چگونه برای ذخیره این Suv ها – Roadshow


$100 رزرو فرایند ساده است و قابل استرداد برای هر دو توسن و توسن ،


فورد

پس از سالها (دهه?) از انتظار و پیوسته شایعات فورد توسن است. خوب تقریبا. این 2021 Ford Bronco و 2021 Ford Bronco, ورزش نمی رسیدن نمایندگی اما این خودروساز رزرو کتاب فقط باز برای هر دو مدل. شاید شما 100% متعهد به پارکینگ یکی از این Suv ها در گاراژ خود را. شاید شما صرفا نظر مالکیت و می خواهید به پرچین شرط خود را. یا شاید شما فقط کنجکاو که چگونه فرایند رزرو کار می کند. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این 2021 Ford Bronco مسلح و آماده برای رفتن جیپ شکار


7:21

Ford Bronco و توسن, ورزش قیمت گذاری

برای لحظه ای فورد هنوز نازل کامل مدل قیمت گذاری است که شامل هزینه های مختلف سبك و گزینه های. این درست که آیا شما علاقه مند در 2 درب و 4 درب یا unibody توسن ، با این حال ما قیمت پایه برای این مدل است.

در دیربورن خودروساز تایید کرده است بزرگ توسن را پایه قیمت خواهد شد تا حلقه در $29,995از جمله $1,495 برای مقصد و تحویل. که همه در شروع قیمت پایه دو-درب 2021 Ford Bronco و چهار درب مدل قابل ملاحظه ای گران زنگ در $34,695.

همانطور که برای نرم تر-اما-هنوز-ناهموار توسن ورزش متقاطعآن را به قیمت کمی ارزان تر از بدن خود را-در-قاب برادر بزرگ در $28,155 از جمله $1,495 برای حمل و نقل.

قبل از اینکه شما تصمیم به کشیدن ماشه در یک رزرو برای هر دو آن را شایان ذکر است که آن را به احتمال زیاد می تواند آسان تر به گزینه این Broncos به جایی که قیمت آنها به طور قابل توجهی بالاتر از خود را پایه MSRPs. تعداد مطلق از گزینه ها و امکانات موجود را ارائه خواهد کرد بدون شک کوتوله است که از یک سدان متوسط است که به پول بیشتر است. در اینجا در Roadshow ما به طور معمول دیدن جیپ مخاصم و گلادیاتور وانت آزمون مدل optioned است و به $50,000+ محدوده — برخی حتی تاج $60,000. ما انتظار بزرگ توسن به دنبال کت و شلوار اگر چه unibody توسن ورزشی تر و تمیز محدوده احتمال بالای در یا زیر $40,000 قبل از گزینه های.

صحبت از گران مدل های آن را در زمان صرف ساعت برای محدوده-شکوه نسخه اول مدل 3,500 رزرو شکافها پر شود بسته شدن سفارشات به صورت محدود نسخه high-مطالب مدل.

این مهم است که توجه داشته باشید که این قیمت تمام اطلاعات — سازنده پیشنهاد قیمت خرده فروشی. مانند تقریبا هر سنتی دیگر خودروساز فورد برگ پایبندی به آن قیمت گذاری به آن فرد حق رای دادن نمایندگی مجاز و فروش که به اتهام کمتر یا بیشتر از آنچه خودروساز نشان می دهد. در موارد بالا تقاضا برای زود داغ-مدل های فروش, فروشنده, نشانه های می توان به عادی به خصوص اگر زود موجودی محدود است. قطعا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد هر آبی, بیضی, نمایندگی تلاش خواهد کرد به قیمت گول زدن دارندگان رزرو با تقاضا مبتنی بر نشانه های, و از جمله, اما آن چیزی است که به یاد داشته باشید. در هر صورت اخطار emptor.

اگر شما کنجکاو در مورد توسن مختلف اصلاح سطح با کلیک بر روی بیش از به ما قیمت گذاری کامل و تر و تمیز مبین. اگر شما به دنبال برای اطلاعات مشابه اما در مورد توسن ورزش ما رو شما پوشش داده شده با یک راهنمای برای که بیش از حد. اگر شما eying یکی از 3,500 نسخه از نسخه اول مدل اما ما باید برخی از اخبار بد. آن را به فروش می رسد در داخل یک تعداد انگشت شماری از ساعت نشان می دهد.

Ford Bronco and Bronco Sport reservation configurator screen

ماجراجویی خود را انتخاب کنید.


فورد

توسن رزرو نیاز به 100 دلار سپرده

به عنوان آن را با آنچه قبلا نازل شده 2021 Mustang Mach-E برقی متقاطعمرور فورد سیستم رزرو مرده است ساده و کم ریسک و کل فرایند تنها چند دقیقه طول می کشد. باز به ساکنان آمریکا و کانادا از همه مهمتر شما باید بدانید که فورد متوسط سپرده شده است به طور کامل قابل استرداد می باشد اگر شما افکار دوم.

در واقع توسن رزرو فرایند است که حتی کمتر تهدید آمیز تر از فوق ماخ-E به خاطر سپرده مورد نیاز برای این Suv ها است که تنها 100 دلار است و شما نمی خواهد که به عنوان یک منتظر قبل از این دو نمایشگاه است. (ماخ-E رزرو سپرده شد 500 دلار و مدل در حدود یک سال دور زمانی که سفارش, کتاب باز, در حالی که توسن ورزشی است که به علت در نمایشگاه این سقوط و بزرگ-پدر توسن است که انتظار می رود در بهار.)

آن را پیکربندی کنید بعد… بیشتر

علاوه بر این, شما لازم نیست به دانستن دقیق مشخصات توسن شما می خواهید. در حالی که microsite را به شما برای درخواست مورد نظر خود را تر و تمیز آن را یک معامله انجام می شود — انتخاب خود فروشنده با شما تماس خواهد و نزدیک به مدل ساخت تاریخ آغاز و در اواخر سال 2020 نهایی خود را پیکربندی از جمله چیزهایی مانند سری اصلاح رنگ و گزینه های.

برای لحظه ای فورد به نظر می رسد بیشتر به دنبال دست raisers که مایل به متوسط بیانیه از قصد توسط forking بیش از یک کوچک قابل استرداد سپرده. فورد به سادگی بیان می کند که با ورود به این فرایند رزرو شما در واقع با قرار دادن رسمی سفارش و یا خرید یک وسیله نقلیه. به طور مشابه قرار دادن یک سپرده تضمین نمی کند تحویل جدید توسن و یا کمک مالی شما یک محل خاص در خط — مانند بسیاری از خودروساز سفارشات تحویل سفارش و زمان متفاوت خواهد بود بسته به مدل خود را پیکربندی و همچنین “اقامت و تقاضا است.”

ظاهرا همه فورد نمایندگی های مجاز به فروش جدید توسن اما سیستم رزرو خواهد شد به طور خودکار اولویت بندی نمایندگی مجاز و فروش در نزدیکی شما بر اساس کد پستی خود را که می تواند فروش و خدمات این مدل است. شما همچنین می توانید انتخاب خود را انتخاب نمایندگی به صورت دستی. به عنوان با دیگر بیضی آبی خرید خودرو شما در حال خرید به طور مستقیم از خودروساز شما را تا پایان کار تامین مالی و ورود به سیستم در خط خال خال با فروشنده خود را.


فورد

چگونه برای ذخیره یک جدید توسن

اگر شما می دانید نام شما و آدرس ایمیل و آدرس و شماره تلفن و یک کارت اعتباری معتبر دستی شما همه چیز شما نیاز به ذخیره یک توسن.

که کاملا درست است. در این روز های اولیه شما ممکن است نیاز به برخی از صبر و شکیبایی است. فورد وب سایت شده است غیرمنتظره با ترافیک و این را جدی دمپر در مجموعه مقالات. همه چیز بهبود یافته است به عنوان زمان رفته است اما سفارش عملکرد همه اما سقوط در شب کامیون مقدمه و کاربران تاکنون گزارش نا امیدی با این روند با بسیاری از گزارش “نگهداری اسب خود را” روی صفحه نمایش زیر نشان داده شده است. فورد در حال کار بر روی بالا بردن پهنای باند خود و رفع این مشکل, اما در حال حاضر آن را نگه دارید و شما می خواهید از طریق.

همانطور که برای پردازش اگر شما یکی را نداشته باشند در حال حاضر شما نیاز به ایجاد یک فورد حساب با یک رمز عبور برای ورود به سیستم رزرو سایت. فورد به طور خودکار ارسال یک ایمیل تایید هنگامی که شما انجام می شود و حتی اگر شما در حال حاضر نیست که یک فورد در پایدار خود را, شما می توانید مدیریت مشخصات خود را در owner.ford.com.

هنگامی که شما در امضا شما را مجبور به انتخاب بین 2021 Ford Bronco و 2021 Ford Bronco ورزش است. با کلیک بر روی “ذخیره در حال حاضر” تحت مدل شما علاقه مند در. این تنظیم به شما اجازه دیدن خود را انتخاب مدل با استفاده از دیدگاه های مختلف از جمله درها و سقف روشن یا خاموش و همچنین به عنوان رنگ.

اضافه کردن کد پستی خود را (و یا با کلیک بر روی “استفاده از مکان فعلی” گزینه) را انتخاب کنید و انتخاب خود را فروشنده است.

بعد, با کلیک بر روی آبی “رزرو در حال حاضر” جعبه.

از شما درخواست می شود برای پر کردن به نام شما و اطلاعات تماس (آدرس ایمیل) و پس از آن گرفته شده به یک سلب مسئولیت اطلاع رسانی که در آن شما باید برای تیک جعبه به توافق برسند “من خوانده و قبول دارم به رزرو و شرایط و ضوابط.” خواندن شرایط تصمیم می گیرید اگر شما می توانید با آنها زندگی می کنند و سپس چک باکس و کلیک بر روی “پرداخت.”

شما خواهید بود به کارت اعتباری فرم که در آن از شما خواسته می شود برای پر کردن در جزئیات به پرداخت $100 برای (استرداد) سپرده است. هنگامی که شما کلیک کنید از طریق به پرداخت یک ایمیل ارسال خواهد شد به صندوق پستی خود را با جزئیات. توجه: در حالت دوم ممکن است در حالی که دوباره به دلیل فورد قبل از سفارش سیستم شده و غرق شده است.

که در آن است! شما رسما محفوظ جدید توسن یا توسن ،

اوه یه چیزی: شما در واقع می تواند ذخیره تا دو مدل مختلف برای هر حساب — پس از آن, شما بهتر است یک عضو خانواده در خط بیش از حد. با وجود چه کسانی jokesters در eBay ممکن است به شما بگویم فورد را نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به انتقال رزرو خود را به شخص دیگری.

می خواهید بیشتر 2021 Ford Bronco خبر ؟ ما رو شما پوشش داده شده:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>