2020 Ram, HD محدود نسخه سیاه و سفید حداکثر چپ خط ارعاب عامل – Roadshow


ram2021 Ram HD Limited Black Edition

این یک چیز بزرگ است که برای مطمئن.


رم

آن را فربه 2020 Ram سنگیناما meaner. که اساسا کامیون را محدود Black Edition بسته در ملخص کلام است.

رم نشان داد نسخه جدید در روز سه شنبه که در آن کلمات به ارمغان می آورد یک “پیچیده و تک رنگ و ظاهر بسته” به دو Ram 2500HD یا رم 3500HD. دیده می شود در اینجا 3500HD و آن را می پوشد دنده بسیار خوب است.

Ram HD محدود خود است و نه جدید اما محدود Black Edition قرار است به ارائه یکی دیگر از نگاه خریداران eyeing دکل بزرگ. وجود ندارد بسیاری از جدید در اینجا. در عوض رم متناسب با کامیون با لهجه برای Ram, نشان, حروف, چراغهای جلو و چراغهای عقب درب دستگیره و برخی دیگر از مناطق. ترکیبی ایجاد تصویر رم با هدف به تصویر کشیدن اینجا.

انتخاب کردن برای تک چرخ بسته و شما بزرگ 20-اینچی چرخ به پایان رسید در سیاه و بدیهی است. اگر مدلهای زندگی است بیشتر خود را خط 20 اینچ چرخ های مبادله برای 17 اینچ چرخ و هنوز هم به پایان رسید ، Duh.

2021 Ram HD Limited Black Edition

اجازه دهید Ram-سیاه و سفید خود را 3500HD برای شما از کارخانه.


رم

خریداران همچنین می توانید انتخاب برای 4×2 و 4×4 تنظیمات و هر یک از کامیون موتور از گزینه های در دسترس باقی می ماند: یک 6.4 لیتری V8 6.7 لیتری کامینز turbodiesel خطی-شش یا همان موتور در آن بالا-ظرفیت خروجی. انتظار به دو تا 35,100 پوند و حمل تا 7,680 پوند در رختخواب.

رم قصد دارد برای شروع به حمل و نقل این چاه به نمایندگی مجاز و فروش در سه ماهه سوم این سال و قبل از هر گزینه و یا یک مقصد اتهام سنگین محدود Black Edition هزینه $62,745.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بکسل 35,100 پوند در سال 2019 Ram Heavy وظیفه کامیون


5:15

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>