2017 نیسان برگ تنها تمام الکتریکی خودرو به قابلیت دریافت جایزه در سال 2020 J. D. Power خودرو قابلیت مطالعه

  • 2020 مطالعه اقدامات سه سال قابلیت اطمینان در میان 2017 مدل-وسایل نقلیه سال
  • نیسان برگ بالا انجام غیر حق بیمه وسیله نقلیه و برنده ماشین جمع و جور بخش با 10 نقطه استفاده
  • Nissan Frontier می گیرد اولین بار در midsize pickup بخش با 21 نقطه منجر شود
  • نیسان Armada مکان در میان Suv ها بزرگ

NASHVILLE – مصرف کنندگان پیشرو مدافع J. D. Power شناخته شده نیسان برگ و Nissan Frontier با افتخارات بالا در سال 2020 آمریکا خودرو قابلیت StudySM (VDS).

سه-سال-در-خدمات مطالعه و بررسی در مورد صاحبان خود 2017 وسایل نقلیه مدل سال با نمره پایین تر منعکس کننده مشکلات کمتری در هر وسیله نقلیه.

نیسان برگ رتبه به عنوان بالا انجام غیر حق بیمه وسیله نقلیه و در بالای ماشین جمع و جور بخش با امتیاز 83 مشکلات تجربه در هر 100 خودرو (PP100). نیسان LEAF است که برای اولین بار الکتریکی خالص خودرو را به نفع خود به طور کلی بخش جایزه در تاریخ VDS مطالعه است.

“خودرو قابلیت مطالعه یک اعتبار سنجی از یک وسیله نقلیه را با کیفیت واقعی به دلیل آن می آید پس از سه سال از دنیای واقعی استفاده روزمره گفت:” علامت گذاری Swenson, معاون رئیس جمهور, رضایت مشتری در کل Nissan North America, Inc. “نیسان برگ نیز به تازگی موفق به کسب یک Kelley Blue Book ‘5 سال هزینه به خود جایزه’ برای سومین سال متوالی در میان خودروهای الکتریکی “

برای سال دوم در یک ردیف مرزی صورت گرفت اولین بار در midsize pickup بخش با نمره 110 PP100. مرز همچنین یک بخش برنده در سال 2017, J. D. Power اولیه کیفیت مطالعه است که اقدامات جدید خودرو با کیفیت در 90 روز مالکیت اثبات قدرت ماندن Frontier با کیفیت.

نیسان Armada رتبه دوم را در SUV بزرگ دسته فقط سه PP100 پشت برنده است.

برای سال 2020 نیسان برگ در دسترس است با یک انتخاب از دو باتری گزینه های 40 کیلووات ساعت (برگ) و 62 کیلو (برگ PLUS) حصول اطمینان از وجود یک نیسان برگ برای دیدار با نیازهای رانندگی از طیف گسترده ای از مشتریان1. زیرا مالکیت رضایت و صلح از ذهن هستند محوری برای همه نیسان برگ صاحبان باتری-گارانتی محدود از 8 سال/100000 مایل2 (برسد) استاندارد برای تمام نسخه های.

جدید سال 2020 مرزی است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در نمایشگاه خودرو شیکاگو. آن را ویژگی های جدید و قدرتمند 3.8 لیتری تزریق مستقیم موتور V6 و جدید 9-سرعت انتقال خودکار – هر دو خواهد شد که عناصر کلیدی در آینده نسل بعدی مرزی. 2020 مرزی, آخرین مدل از نسل فعلی خواهد شد از ویژگی های بهترین در کلاس اسب بخار3 و انتظار برای ارائه بهبود اقتصاد سوخت4 و انتشار عملکرد هنگامی که آن را در فروش می رود در بهار سال 2020 است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نیسان برگ مرزی و ناوگان همراه با کامل صف Nissan لطفا NissanNews.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد JD Power
J. D. Power بازاریابی مصرف کننده اطلاعات و داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت است که کمک می کند تا مشتریان خود را اندازه گیری درک و بهبود معیارهای عملکرد کلید که درایو خود را رشد و سودآوری است. J. D. Power صنعت معیار داده ها منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل پلت فرم و شهرت برای استقلال و اعتبار تاسیس این شرکت به عنوان یکی از شناخته شده ترین و مورد اعتماد ارائه دهندگان صدای بینش مشتری. تاسیس در سال 1968 J. D. Power است که مقر آن در کوستا مسا کالیفرنیا و دارای دفاتر در شمال/جنوب امریکا و آسیا و اقیانوسیه و اروپا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در بررسی و رتبه بندی بیمه اتومبیل, بیمه سلامت, تلفن همراه, رتبه بندی, و بیشتر, مراجعه کنید jdpower.com/ratings.

# # #

تماس با ما

جینی Whited
مدیر ارشد, ایمنی, فروشنده و منطقه ای ارتباطات
323-376-2297
[email protected]

  1. 2020 سازمان حفاظت محیط زیست در حدود 149 مایل (40 کیلووات ساعت در برگ S و SV) تا 226 کیلومتر (62 kWh برگ S PLUS) یا تا 215 مایل (62 kWh برگ SV پلاس و برگ SL PLUS). واقعی طیف متفاوت خواهد بود در سطح برش, گزینه, شرایط رانندگی. دیدن مشتری افشای فرم برای جزئیات بیشتر.
  2. محدود نیسان برگ لیتیوم-یون باتری گارانتی شامل پوشش برای نقص در مواد و یا کار برای 8 سال / 100 ، 000 مایل (هر کدام که می آید برای اولین بار) و همچنین حفاظت در برابر از دست دادن ظرفیت زیر 9 میله ظرفیت (12) به عنوان نشان داده شده در نیسان برگ ظرفیت سنج برای یک دوره 8 سال / 100 ، 000 مایل (هر کدام که می آید برای اولین بار). برای اطلاعات کامل در مورد پوشش, شرایط و استثنائات خود را ببینید نیسان فروشنده و خواندن واقعی جدید خودرو گارانتی محدود جزوه.
  3. مقایسه بر اساس 2020 مرزی S با آخرین در بازار بخش کامیون کوچک بخش. پایه مدل مقایسه شده است. بر اساس سازنده وب سایت است.
  4. نهایی سوخت, اقتصاد, آمار و ارقام در دسترس خواهد بود در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>