2 چیزهایی که تا قبل از فروش Fitbit (اگر شما می خواهید پول بیشتر) – CNET


fitbit-charge-versa-2
آنجلا Lang/CNET

می خواهید خود را به روز رسانی Fitbit به یک مدل جدیدتر مانند شارژ 4 (150 دلار در Best Buy) با GPS? شاید شما به دنبال به تغییر به یک پوشیدنی در دسترس نباشد مانند اپل دیده بان ($399 در اپل) و یا Samsung Galaxy تماشای فعال 2 (450 دلار در آمازون). هر چه دلیل وجود دارد چند مرحله شما باید مطمئن شوید که شما در حال دادن دور اطلاعات شخصی خود را-و یا خود را اعتباری و دبیت کارت اطلاعات اگر شما شده است با استفاده از Fitbit پرداخت برای تماس با ما پرداخت.

همین قاعده در مورد این که آیا شما در حال فروش تلفن ردیاب تناسب اندام و یا هر ابزار دیگر است که اطلاعات شناسایی: مطمئن شوید که برای جدا و در کارخانه تنظیم مجدد قبل از رفتن هر بیشتر. شما همچنین ممکن است بخواهید به صورت دستی همگام سازی Fitbit ردیاب یا سازمان دیده بان خود را با تلفن یکی از آخرین زمان فقط به مطمئن شوید که آخرین اطلاعات دستگیر شده است, به خصوص اگر شما در حال ارتقاء به نسخه های جدیدتر Fitbit.

ادامه مطلب: چگونه فروش خود را در اپل دیده بان

جدا و پاک کردن داده های خود را از Fitbit

که بسته به Fitbit مدل شما ممکن است این فرآیند دو مرحله است. برخی از Fitbits به طور خودکار پاک کردن داده های خود را هنگامی که شما آن را حذف و از حساب کاربری خود در برنامه Fitbit. دیگران مانند شارژ 3 ($116 در آمازون)یونی ($183 در آمازون) و بالعکس ($189 در آمازون) سری نیز نیاز به یک تنظیم مجدد کارخانه به پاک کردن داده ها.

برای حذف یک Fitbit را از حساب خود به Fitbit برنامه و سپس ضربه بزنید امروز tab. شیر تصویر پروفایل خود را ضربه بزنید ، سپس روی تصویر/نام دستگاه شما می خواهید به حذف. هر دو را انتخاب کنید به سطل زباله می تواند نماد (اندروید) و یا اسکرول به پایین صفحه (iOS) و دکمه حذف. شما همچنین می توانید خلاص شدن یک دستگاه از Fitbit رابط وب.

در حال حاضر شما می خواهید برای تنظیم مجدد کارخانه خود را Fitbit. برای شارژ 3 بار 4 یونی یا بالعکس ردیاب, رفتن به تنظیمات > درباره > کارخانه تنظیم مجدد و یا پاک کردن داده های کاربر. برای Ace 2 یا الهام بخش, رفتن به تنظیمات > پاک کردن داده های کاربر. برای دیگر دستگاه های Fitbit مانند آریا در مقیاس دنبال Fitbit دستورالعمل اینجا.

بیشتر بخوانید: 7 موارد استفاده می شود به خرید و یا فروش

80-fitbit-charge-3
سارا تو/CNET

پیدا کردن بهترین قیمت برای استفاده می شود که Fitbit

هنگامی که شما بسته بندی شده تا پیر Fitbit با شارژر خود را و هر گونه لوازم جانبی اضافی مانند تسمه آن زمان به فروش برساند. فقط می خواهم اگر شما به فروش یک تلفنشما می خواهید به انجام برخی از خرید در اطراف برای پیدا کردن بهترین معامله در شما می توانید دریافت کنید. وجود دارد چند سایت های بیع متقابل که Fitbit انتقالها و ساعت, اگر چه آنها ممکن است عملکرد بالاترین بازگشت. در اینجا بهترین مکان برای فروش الکترونیک خود را.

بهترین خرید را تجارت-در چند Fitbit مدل برای کارت های هدیه الکترونیکی هر چند قیمت متفاوت خواهد بود بر اساس شرایط و سن ردیاب.

من برخی تحقیقات در قیمت برای Fitbit و مدل های آن ممکن است ارزش در حالی که شما اگر شما به خصوص مدل های قدیمی مانند اصلی شارژ و یا شارژ 2 (119 دلار در آمازون) — آنها به طور کلی برای رفتن در هر نقطه بین $2-$10 بزرگتر بیع متقابل سایت.

بهترین قیمت خواهد شد به احتمال زیاد از فروش Fitbit را از طریق eBay (یا اجتماعی-حقوقی) Craigslist و یا Facebook بازار فروش.

اگر شما در بازار برای یک ساعت هوشمند جدید یک بار یکی از قدیمی رفته است چک لیست ما را از بهترین تناسب اندام, ابزار, تجهیزات ورزشی خانگی و راه برای محافظت از خودتان در حالی که کار کردن در زمانی که قرنطینه مستندات سهولت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Fitbit شارژ 4 من برنده بیش از


9:09

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>