اکثر پدران فکری با طبیعت است. راست یا نه پسران و مردان اغلب ساخت رفاقت و دوستی از طریق اذیت کردن. و اگر آنها قصد ندارم به صدمه زدن به خود و دختران پدران که اذیت دختران خود را به خصوص خستگی ناپذیر خطر صدمه زدن به قلب خود را در راه است که می تواند سال به غلبه بر. چرا ؟

از آنجا که اکثر پدران نمی دانند قدرت واقعی خود را به کلمات. اگر دختران ما داده شد این شانس را به انتخاب یک چیز جهانی به درخواست پدران برای جلوگیری از انجام آنها به احتمال بسیار زیاد ممکن است می گویند: “بابا لطفا برای جلوگیری از اذیت کردن من.” در اینجا 10 نوع از اذیت کردن دختران ما آرزو می کنم که ما می خواهم به توقف در حال حاضر.

1. ظاهر

دختران ما اغلب در حال حاضر خود آگاهانه در مورد بسیاری است. هنگامی که ما کسی را دست انداختن آنها در مورد ظاهر ما تشدید و افزایش آن نگرانی آنها را به خصوص مضر. ما اذیت کردن begs سوال: چرا او آن را می گویند اگر او فکر نمی کنم آن را حداقل تا حدودی درست است ؟

2. پسران

آیا یک دختر کوچک است که در برخورد با اولین له یا یک زن جوان است که در برخورد با یک رابطه جدی اذیت کردن در مورد این منافع می تواند گیج کننده و برقراری ارتباط بی اعتمادی. اذیت کردن در مورد اینکه آیا پسران مانند دختران ما در بازگشت تنها پیچیده نیست. درمان آن منافع را به آرامی و به طور جدی.

3. دوستان

اگر شما نیاز به سوال انتخاب خود را از دوستان انجام است که به طور جدی و نه با jabs از طعنه و جوک. به نظر ما از دوستان خود ما را شکل دختران’ مفروضات ما چگونه آنها را بیش از حد.

4. مد

اگر چه شما ممکن است نیاز به آرامی به مسابقه چیزی نامناسب و گاهی اوقات اذیت کردن در مورد تنظیمات مد است بی ارزش deflating و توهین آمیز است.

5. هوش

دختران ما نیاز به شنیدن تشویق از پدران خود را به عنوان آنها چیزهای جدید یاد بگیرند. بهتر است آنها را تشویق می کند که آنها می تواند در حفظ و یادگیری و رشد از دانه های گیاهی از شک و تردید در مورد عقل خود را.

6. احساسات

احساسات خود نیاز به تأیید و نه تمسخر. و او را “افراطی” به ما اذیت کردن است که بیشتر احتمال انتشار بسیاری از ساخته شده است تا با نا امیدی ما ثابت dismissiveness از احساسات او. احترام و اعتبار دختران ما احساسات حتی زمانی که آنها یک راز تساوی به ما نزدیک تر است.

7. دوره

به اندازه کافی با “ماه” ، دوره. ما اذیت کردن صدمه زدن به, کمک در یک مقیاس گسترده به عنوان دختران ما در مقابله با این واقعیت زیستی. اجازه دهید اضافه کردن غیر ضروری خجالت و شرم یا اضطراب. فضل. صبر و شکیبایی است. مهربانی. اینها آنچه که نیاز دارید از ما.

8. زن کلیشه

زمانی که ما اذیت کردن تقویت زشت کلیشه های ما ما آشکار تعصبات و کاستی.

اکثر مردم نمی مانند برچسب. این نسل است که به ویژه توسط کلیشه. زمانی که ما اذیت کردن تقویت زشت کلیشه های ما ما آشکار تعصبات و کاستی.

9. رابطه خود را با مادر خود

مادر و دختر روابط در زمان شکننده و در عین حال نیز ارزشمند است. چرا مجموعه سوالات در ذهن خود را در مورد چگونه شما خود را مشاهده و مادر بسیار کمتر آنها را تشدید آنها با ما اذیت کردن?

10. منافع و سرگرمی

دختران ما در حال رفتن به آزمایش آب به عنوان آنها یاد بگیرند در مورد خود. علاقه و سرگرمیهای خود را متنوع است. اذیت کردن باعث می شود آنها را به سوال تعهد خود را به حمایت از آنها را به عنوان آنها شکل خود را.

صدا کردن: چه کلماتی آیا شما فکر می کنم دختران ما نیاز به شنیدن بیشتر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im