کتاب دانشگاهی

کتاب های دانشگاهی در زمینه های مختلف اغلب در فروشگاه های کتاب، به فروش می رسند. با این وجود برخی از کتاب های د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 آذر 1399
کتاب های دانشگاهی در زمینه های مختلف اغلب در فروشگاه های کتاب، به فروش می رسند. با این وجود برخی از کتاب های دانشگاهی را نمی توان در هیچ کتاب فروشی پیدا کرد. این کتاب ها معمولا به صورت نسخه های اورجینال و به زبان های اصلی هستند. این کتاب ها دانشگاهی را می توان به صورت نسخه های الکترونیک پیدا کرد. نسخه های الکترونیک به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه در دسترس هستند.
کتاب دانشگاهی
کتاب دانشگاهی

کتاب های دانشگاهی الکترونیک را از کدام سایت بخریم؟

برای خرید این کتاب ها فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارد. خرید از سایت های خارجی کمی مشکل است و در نهایت برای پرداخت با مشکل رو به رو خواهید شد. علاوه بر این هزینه خرید کتاب از این سایت ها بسیار بالاتر است. بهترین راه حل انتخاب سایت هایی است که به صورت واسطه عمل می کنند. در ادامه در مورد سایت ایران پیپر که جزو کامل ترین سایت های واسطه بین شما و فروشگاه های اصلی کتاب های اورجینال است و نحوه خرید از آن خواهیم پرداخت.

امتیاز ایران پیپر نسبت به دیگر سایت ها چیست؟

ایران پیپر بیش از ۶ میلیون نسخه الکترونیک از کتاب ها را در زمینه های مختلف در خود جای داده است. کتاب های دانشگاهی نیز در سایت ایران پیپر داده می شود. امتیازی که ایران پیپر در فروش کتاب های دانشگاهی نسبت به دیگر سایت ها دارد، قرار دادن نسخه های رایگان برخی از کتاب ها و تخفیف ۸۰ درصدی بر روی کتاب های فروشی است. کتابی که شما در یک سایت خارجی می بینید، در سایت ایران پیپر ۸۰ درصد پایین تر از قیمت واقعی به فروش می رسد. این امتیازی است که باعث شده تا امروز کاربران بسیار زیادی این سایت را به عنوان یک سایت مرجع خرید کتاب های دانشگاه و دیگر کتاب ها انتخاب کنند.

کتاب های دانشگاهی اورجینال را رایگان دانلود کنید…

همانطور که گفته شده نزدیک به نیمی از کتاب های موجود در ایران پیپر به صورت رایگان در دسترس هستند. برای دریافت کتاب های رایگان باید ابتدا وارد سایت شده و ثبت نام خود را تکمیل کنید. سپس در تب جستجوی کتاب در صفحه اول سایت (https://iranpaper.ir) بخشی از نام کتاب را وارد کنید. دو گزینه در کنار این باکس وجود دارد. گزینه کتاب های رایگان را انتخاب و آن را جست و جو کنید. کتابی که به صورت رایگان در دسترس باشد، پس از طی کردن این مراحل برای شما به نمایش در می آید و شما می توانید آن را دانلود کنید. اما اگر با گزینه سفارش کتاب رو به رو شدید باید آن را در لیست کتاب های پولی جست و جو کنید.

کتاب های دانشگاهی اورجینال را با تخفیف بخرید…

این تخفیف همان کاهش قیمت ۸۰ درصدی کتاب هاست. هنگامی که ایران پیپر کتابی را در سایت قرار می دهد، برای تعیین قیمت آن هزینه را به تومان تبدیل کرده و ۸۰ درصد از قیمت به دست آمده را کم می کند. این عدد به دست آمده قیمت نهایی کتابی است که برای شما به نمایش در می آید. برای خرید کتب دانشگاهی از ایران پیپر باید مراحل قبل را تکرار کنید.  
سفارش کتاب پزشکی
سفارش کتاب پزشکی
  این بار به جای انتخاب کتاب های رایگان، گزینه سایر کتاب ها را انتخاب کنید. اگر کتاب شما در این لیست وجود داشته باشد، تصویر آن به همراه قیمت برای شما به نمایش در می آید. با تکمیل کردن پروسه خرید کتاب می توانید لینک دانلود آن را دریافت کنید. اما اگر باز هم با گزینه سفارش کتاب رو به رو شدید، بنابراین کتاب شما در آرشیو ایران پیپر موجود نیست.

کتاب های دانشگاهی خود را فقط به ایران پیپر سفارش دهید…

اگر کتاب شما در آرشیو ایران پیپر موجود نبود، سایت را ترک نکنید. کافی است بر روی گزینه سفارش کتاب کلیک کنید. اکنون با صفحه ای رو به رو می شوید که باید مشخصات کتاب مورد نظرتان را در آن وارد کنید. دقت داشته باشید که مشخصات دقیقا مربوط به کتابی باشد که می خواهید آن را دریافت کنید. برای این کار نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت. پس از وارد کردن مشخصات کتاب، ایران پیپر سفارش شما را دریافت می کند. قیمت آن را پیدا کرده و با کسر تخفیف در نظر کرفته شده به شما اعلام می کند.  
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
دانلود کتاب از آمازون با ایران پیپر
  اکنون می توانید مانند مرحله خرید کتاب از ایران پیپر لینک دانلود آن را در یافت کنید. لینک منبع