کرم ضد لک [100+ محصول] خرید بهترین کرم ضد لک قوی خارجی – روژه

با سلام پوست صورتم همیشه از پوست بدنم تیره تر بوده،این کرم به من کمک می کند پوست صورتم بدون بازگشت روشن یا همرنگ پوست بدنم شود؟ من قبلا صورت نسبتا سفیدی داشتم اما بعذ از رفتن ب سربازی سیاه سیاه شدم … سلام ، این کرم می تواند اثر گذار باشد ، اما احتمال بازگشت رنگ پوست به حالت طبیعی خود زیاد است. سلام ، مقدار این کرم 60 گرم بوده و به میزان استفاده شما از محصول بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت حد اقل 2 ماه محصول را خواهید داشت. یک جای سوختگی با اب هم روی بدنم دارم دکتر گفت ضد لک بزن ایا این محصول خوبه براش؟

با سلام ، این کرم می تواند اثر گذار باشد، ولی میزان اثر گذاری را نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد ، نیازمند یک دور استفاده است ، میزان اثر گذاری این محصول در افراد، کرم ضد لک بلک بری متفاوت است. با سلام و وقت بخیر ، محصول لایه بردار فقط لایه برداری می کند و این امکان را فراهم می کند تا پوست بتواند تفنس کند و با پاک سازی لایه سطحی پوست، سلول های مرده و باکتری های زیر پوست را خارج نماید و به خودی خود تاثیری بر روی رنگدانه پوست نمی گذارد ، مکانیزم عملکردی کرم ضد لک و روشن کننده به گونه ای است که از تجمع رنگدانه در یک نقطه جلوگیری کرده و با پراکنده سازی رنگدانه بر روی سطح پوست، مانع از تشکیل لک یا تیرگی در نقاط مختلف پوست می شود.

در هفته اول استفاده، این کرم به مدت 1 تا 3 ساعت بر روی پوست بماند و سپس شسته شود و به تدریج این میزان بیشتر شده ، به گونه ای که از شب تا صبح بر روی پوست بماند. سپس به مقدار کافی از کرم MELAZEX را بر روی پوست ناحیه مورد نظر قرار داده، به آرامی ماساژ دهید تا بطور کامل جذب گردد. محصولات ضدلک نیز همانند دیگر محصولات بهداشتی در قالب کرم، سرمها، ژلها یافت میشوند و بسته به نوع پوستتان و نیاز آن، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

با استفاده از این کرم، تعادل از دست رفته به سلولهای پوست بازگشته و ملانین سازی و روند تولید رنگدانه های پوستی نیز تنظیم و متعادل می شود. دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید. خیر ، این احتمال وجود ندارد ، پایه این محصول گیاهی است.