کرم شب لایه بردار AHA 20% ام کیو

Glycolift : این ماده فوق العاده از نوآوری های شرکت سولابیا فرانسه بوده و ترکیبی از آلژینات، پروپاندیول گیاهی و گلوکواولیگوساکاریدها می باشد. این کرم برای پوستهای مختلف تولید میشود؛ یعنی فرقی نمیکند که پوستتان کرم لایه بردار آ اچ آ رینیوال چه نوعی است. این کرم بهترین کرم لایه بردار و روشن کننده صورت است. بعد از چند بار لایه برداری پوست صورت بااستفاده از این محصول، تفاوت شگفتانگیزی مشاهده خواهید کرد. از لایه بردارهای خانگی نیز حتی اگر با پوست شما بسیار سازگارند هفتهای دومرتبه بیشتر استفاده نکنید زیرا پوست در اثر لایه برداری بیشازحد نازک شده و بسیار حساس میشود. مخلوط را در ظرفی بریزید و حدود ۵ دقیقه صبر کنید.

بگذارید اسكراب 51 دقیقه روی پوستتان بماند سپس با آب نیمهگرم صورتتان را بشویید. با نوک انگشت آن را روی پوست خود بمالید و بعد از ۲ تا ۳ دقیقه صورتتان را بشویید. بعد از چند دقیقه صورتتان را بشویید و از کرم مرطوبکننده استفاده کنید. بعد از چند دقیقه صورتتان را بشویید و شفافیت و زیبایی را احساس کنید.

سپس صورتتان را بشویید. در پایان پوست خود را با آب سرد بشویید. ویتامین و عصاره گردو موجود در این اسکراب، از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و پس از لایهبرداری، رطوبت کافی را به پوست صورت میرسانند. برای لایهبرداری پوستهای چرب، خشک و معمولی و حتی پوستهای حساس مناسب است.

پوست های خشک حالت مات خود را از دست داده و براق تر و زیباتر به نظر می رسند. در نتیجه از اسکراب نرم تر استفاده کنید و یا مراتب استفاده در طول هفته را کاهش دهید. لاکتیک اسید پس از گلیکولیک اسید به دلیل ملایم تر بودن، خاصیت آبرسانی دارد و در درمان آسیبهای ناشی از نور آفتاب موثر خواهد بود. جو دوسر را در مخلوطکن بریزید تا به شکل پودر دربیاید. ترکیب حاصل را که شکل خمیری پیدا کرده است، روی پوست بگذارید و پوستتان را با آن ماساژ بدهید.