در حالی که همه ما از اهمیت مسواک زدن و مهمتر خرید مسواک برقی اینجا کلیک کنید از همه روش صحیح مسواک زدن آگاه هستیم ، با این وجود برخی افراد به دلیل تنبلی و برخی دیگر به دلیل عدم آشنایی با روش های صحیح مسواک زدن دچار مشکلاتی مانند پوسیدگی و پلاک و … می شوند. . مقاله پیش رو شما در مورد مسواک های خرید مسواک برقی برقی اطلاعات و دانش را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت مسواک برقی

 

راهنمای خرید مسواک برقی
جام جم سرا: با توجه به اینکه ممکن است یادگیری خرید مسواک برقی روش صحیح مسواک زدن برای کودکان و برخی از افراد مبتلا به بیماری های مختلف دشوار باشد ، کالاهایی به بازار عرضه شده است که به کاربران آنها کمک می کند تا راحت تر خرید مسواک برقی مسواک بزنند. این روزها مسواک های برقی در بیشتر داروخانه ها ، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها به وفور یافت می شود. مزایای این نوع مسواک نسبت به مسواک های خرید مسواک برقی معمولی یا دستی چیست و چه ویژگی هایی باید باعث شود کاربر هزینه بیشتری برای خرید مسواک بپردازد؟

در ادامه ، ضمن پاسخ به این سالات ، خرید مسواک برقی نکاتی را که باید هنگام خرید مسواک برقی در نظر داشته باشید ، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

مسواک برقی از کجا بخرم

 

مسواک برقی چیست؟

مسواک برقی که به آن مسواک برقی نیز می گویند خرید مسواک برقی ، مسواکی است که با برق کار می کند تا سر نوسان دهنده و لرزاننده مسواک را حرکت دهد.

این نوع مسواک به عنوان مسواک چرخان نیز شناخته می شود.

مسواک های برقی یا باتری کار تمیز کنندگی خرید مسواک برقی بیشتری دارند زیرا با شدت و قدرت مناسب دندان ها را تمیز می کنند. این روزها این نوع مسواک کاربران زیادی دارد و در بیشتر داروخانه ها ، فروشگاه ها و حتی سوپرمارکت ها خرید مسواک برقی می توانید نمونه های مختلفی از این نوع مسواک ها را پیدا کنید.

چه زمانی مسواک های برقی به مهمان خانه ها آمدند؟ خرید مسواک برقی در حدود سال 1940 ، اولین مسواک های برقی به شکل کنونی در سوئیس ساخته شد و 20 سال بعد در ایالات متحده ، این نوع مسواک ها به تولید انبوه رسیدند.

می توان گفت که مسواک های برقی در اواخر خرید مسواک برقی دهه 1960 به همراه سایر محصولات بهداشتی دهان و دندان به طور گسترده در دسترس عموم قرار گرفت.

مسواک برقی ارزان

 

در ابتدا ، استفاده از مسواک برقی فقط برای گروه محدودی از افراد که دارای محدودیت های جسمی و روحی بودند یا مهارت کافی برای خرید مسواک برقی مسواک زدن دستی ندارند ، توصیه می شد.

این مسواک ها برای بیماران ارتودنسی نیز تجویز شده است. در دهه 1990 و با پیشرفت تکنولوژی ، تولید مسواک های برقی طیف وسیعی خرید مسواک برقی از مردم را به نفع خود درآورد.

مطالعات مختلف نشان می دهد استفاده خرید مسواک برقی از این مسواک ها دو بار در روز در مقایسه با مسواک های دستی اثرات مفیدی دارد.

انواع مسواک های برقی

نسل اول – مسواک های برقی مجهز به خرید مسواک برقی باتری: مزیت این گروه ارزان بودن و قابل حمل بودن آنها است. با این حال ، طول عمر کوتاه و شکنندگی مکانیکی این گروه از معایب آنها است.

مرکز خرید مسواک برقی در تهران

 

نسل دوم – مسواک های باتری قابل شارژ: این مسواک ها دارای خرید مسواک برقی نوک چرخشی جداگانه ای هستند و با باتری قابل شارژ کار می کنند. حرکت سر مسواک در این گروه ارتعاشی یا عقب و جلو است. آنها گران ترند و تایمر دارند. سر این مسواک ها دارای سنسور حساس به فشار است.

نسل سوم – مسواک های صوتی: خرید مسواک برقی آنها قابل شارژ هستند و سری های مختلفی دارند. قیمت آنها بالاتر است.

مسواک چرخان:

همانطور که از نام آن مشخص است ، خرید مسواک برقی سر آنها می تواند یک دایره کامل بچرخاند.

مسواک کشویی:

این مسواک ها که سر کوچکی دارند ، خرید مسواک برقی نمی چرخند بلکه موهایشان در جای خود حرکت می کند و باعث می شود دندان ها در لکه ها و توده های یک منطقه خاص تمیز شوند.

درپوش مسواک برقی

 

مسواک های پرشی:

سر این مسواک ها علاوه بر چرخش ، خرید مسواک برقی توانایی حرکت به جلو و عقب را دارند و باعث می شوند اگر چیزی بین دندان های شما گیر کند ، بیرون بیاید.

مسواک های دوتایی:

همانطور که از نام آن پیداست ، مسواک های برقی وجود دارد که دارای دو سر قابل تعویض است ، یکی می تواند به عقب و جلو حرکت کند و دیگری در جای خود سر می خورد.

نکاتی برای خرید مسواک برقی

* مسواک برقی را از مارک های خرید مسواک برقی مطرح انتخاب کنید: از آنجا که مسواک ارتباط مستقیمی با سلامت دهان و دندان دارد ، هنگام انتخاب آن باید بسیار مراقب باشید. سعی کنید از مارک های معروف و مراکز ایمن مسواک برقی بخرید. به یاد داشته باشید که هرگز این محصول را از فروشندگان یا مراکز غیر مجاز خریداری نکنید.

مسواک برقی چیست

 

* قبل از خرید مسواک ، در مورد آنچه باید خریداری کنید تحقیق کنید: بهتر است قبل از خرید در مورد انواع مسواک های برقی و مدت شارژ و نوع سری خرید مسواک برقی تحقیق و تحقیق کنید و مسواکی بخرید که دردسر کمتری برای شما ایجاد می کند.

قبل از خرید مسواک برقی حتما با پزشک خود مشورت خرید مسواک برقی کنید: این یک اقدام ایمنی است و باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید ، زیرا پزشک می تواند نکات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه دهد.

بهترین مسواک برقی

* هنگام انتخاب به نوع و سر مسواک توجه ویژه ای خرید مسواک برقی داشته باشید: سعی کنید مسواکی با سری قابل تعویض بخرید. زیرا بیشتر تولیدکنندگان توصیه می کنند که هر 3 تا 6 ماه سر مسواک عوض شود. این امر به دلیل تغییر شکل موی مسواک و کاهش اثر مسواک ضروری است