همانندجویی رایگان

همانندجویی رایگان بررسی دزدی ادبی مقالات و متون انگلیسی

وقتی متون و مقالات مهمی را به زبانهای دیگر مانند انگلیسی می نویسید ، تکثیر متون و شباهت ها ناخواسته رخ می دهد که منجر به دزدی ادبی می شود ، بنابراین مهم است که قبل از ارسال آنها به مجلات ، دزدی ادبی را در مقالات و متون انگلیسی تشخیص دهید.

نرم افزار بررسی دزدی اداری معتبرترین نرم افزار نمونه انگلیسی است که توسط بسیاری از مجلات معتبر استفاده می شود. به راحتی بررسی سرقت ادبی مقاله و بدون زحمت می توانید درصد تشابه مقاله خود را با کمک رایت بدست آورید.

برای بررسی سرقت علمی با iThenticate کلیک کنید
بررسی سرقت ادبی
نرم افزار Authentic iThenticate توسط بسیاری از مجلات و نشریات بین المللی مورد استفاده همانندجویی رایگان قرار می گیرد. این ژورنال ها مقالات ارسالی را قبل از شروع مراحل ارزیابی با این نرم افزار مرور می کنند و در صورت گزارش یک شباهت عمده ، مقاله را رد یا رد می کنند. ما برای بررسی مقالات شما و استخراج شباهت ها از مقالات از دسترسی مستقیم و سازمانی این نرم افزار استفاده می کنیم.

البته چندین برنامه نرم افزاری وجود دارد که به طور رایگان یا با پرداخت هزینه ، دزدی ادبی را بررسی می کنند. به عنوان مثال ، دزدی ادبی همانندجویی رایگان ، گرامر و … در دسته این نرم افزارها هستند. اما در بین این برنامه ها ، iTonicity یکی از بهترین یا شاید بهترین نرم افزار ضد سرقت ادبی است.

دلیل اینکه این نرم افزار عنوان بهترین را به خود اختصاص داده است این است که توسط بسیاری از مجلات معتبر علمی برای مطالعه مشابهت مقالات استفاده می شود. تقریباً 90٪ مجلات علمی برجسته جهان از iTonicity برای تشخیص دزدی ادبی استفاده می کنند. در واقع ، یکی از اولین مراحل بررسی هر مقاله ارسال شده به یک مجله معتبر علمی ، بررسی موضوع مقاله و سازگاری آن با دامنه و دامنه همانندجویی رایگان مجله است. و چه مقدار متن دیگر در نرم افزار موجود است – یک پایگاه داده غنی؟

اگر درصد شباهت ها زیاد باشد ، این مشکل به نویسنده مقاله گزارش می شود و او باید اقدامات لازم را برای پارافلاسیون و از بین بردن دزدی ادبی انجام دهد. بنابراین استفاده از این نرم افزار قبل از ارسال مقالات خود به مجلات مختلف کاملاً منطقی است.

اما واقعیت این است که اگر کسی بخواهد از خدمات این نرم افزار بدون کمک همانندجویی رایگان سازمانهایی مانند رایت می که همکاری گسترده و سازمانی با iTenetic دارند استفاده کند ، باید حدود 100 دلار بپردازد. اما کمک گرفتن از رایت می تواند به شدت این هزینه ها را کاهش دهد.

وقتی کار با شما شروع می شود ، رایت مقاله iTenetics شما را بررسی می کند ، سرقت ادبی را بررسی می کند و بررسی سرقت ادبی گزارشی را برای شما ارسال می کند.

توسط ویراستاران و ناشران مشهور بین المللی با قابلیت همانندجویی رایگان بررسی کلمه به کلمه و تشخیص دزدی ادبی با دقت و حساسیت بالا در زبانهای مختلف مانند انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، روسی ، اسپانیایی و … استفاده می شود.

جستجوی آنلاین و فوری میلیاردها صفحه وب ، پایگاه داده آفلاین مجلات مشهور و صدها میلیون مقاله علمی منتشر شده

گزارش تفصیلی مربوط به تشابه متن و برجسته سازی قسمتهای کپی شده همراه همانندجویی رایگان با لینک لینگالاین منبع در قالب یک فایل PDF

پشتیبانی از قالب های مختلف فایل مانند PDF ، Text ، Excel ، Word … و تشخیص خودکار روش های ارجاع مانند هاروارد ، APA ، …

پس از ارسال گزارش ، بلافاصله پرونده های اسکن شده را از مرورگر همانندجویی رایگان حذف کرده و از حریم خصوصی نویسنده اطمینان حاصل کنید

رایت یک شریک مورد اعتماد دانشگاه ها ، مجلات و سازمان ها است

مشتری ها در آتش می سوزند
گزارش بررسی سرقت ادبی با نرم افزار iThenticate

یک نمونه گزارش بررسی سرقت علمی را بارگیری کنید
دزدی ادبی چیست؟
سرقت ادبی ، که بعضاً در فارسی به عنوان دزدی ادبی یا دزدی ادبی مورد استفاده قرار می گیرد ، یک مشکل رایج در دنیای مقاله نویسی و تولید محتوای علمی است.

ابعاد این اثر بسیار گسترده است و زمانی شکل می گیرد که فردی ایده ، فکر ، متن و طرح شخص دیگری را در اشکال مختلف محتوایی در قالب مقاله ، عکس ، فیلم ، کتاب یا فرم های دیگر محتوای خود ارائه دهد از طرف.

سرقت ادبی یا دزدی ادبی به دو صورت بروز می کند: عمدی یا ناخواسته. اگر با قوانین دنیا همانندجویی رایگان در زمینه رایت می تولید محتوا در زمینه مقاله نویسی آشنا نیستید ، می توانید به راحتی ادعای دزدی ادبی را انگ بزنید.

این موضوع در دنیای مقاله نویسی علمی به قدری اهمیت یافته است که اکنون بسیاری از قضات و کارشناسان در حال تحقیق و کشف سرقت علمی مقالات در هنگام داوری هستند و سعی دارند با استفاده از نرم افزارهای رنگارنگ این مشکل را در هر مقاله ای کشف کنند.

انواع دزدی ادبی چیست؟
همانطور که قبلا ذکر شد ، لازم است با مثالها و انواع دزدی ادبی آشنا شوید.

به این 5 نوع نگاهی بیندازید:

دزدی ادبی مستقیم از تمام همانندجویی رایگان یا بخشی از مقالات دیگر تشخیص کپی بودن مقاله در متن خود استفاده کنید.

به شخص دیگری پرداخت کنید از کسی بخواهید با پرداخت هزینه برای شما مقاله بنویسد.

سرقت ادبی از مقالات قبلی خود بدون مرجع مناسب استفاده کنید یا مقاله را چندین بار ارسال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>