نصب جی پی اسGPS( ردیاب) ضدسرقت ماشین خودرو

شما می توانید این جی پی اس خودرو را که شباهت به شارژر فندکی دارد در محل شارژر قرار دهید و به راحتی نصب کنید . امکانات ویژهای در مسیریاب وجود دارد که مسافت پیموده شده، مسافت باقیمانده، سرعت خودرو، اماکن نزدیک، آدرس و قابلیتهای بیشمار دیگر که برای کاهش مصرف سوخت و همچنین برای رانندگی آسان و لذت بخش بسیار مناسب است را در اختیار شما قرار می­دهد. درست است که ماشین جک اس پنج یک خودروی چینی است اما استانداردهای خوبی را از لحاظ برق و ECU رعایت کرده است.

جی پی اس سیمی چون همیشه از برق خودرو استفاده می کند تقریبا غیرممکن است که به دلیل کمبود انرژی از خراب شود. گاهی هم قیمت gpsماشین می تواند موجب تحقیق و پرس وجو شود و بهتر است قیمت gps خودرو را قبل از خرید حتما بدانید . قیمت ردیاب خودرو به عوامل متعددی بستگی دارد و موردی که بیش از هرچیز در قیمت ردیاب ماشین (قیمت gps ماشین) تاثیر دارد نوع جی پی اس خودرو است که نحوه ی اتصال آن چگونه است و امکاناتی که این ردیاب خودرو به ما میدهد چیست ؟

جی پی اس – GPS که کوتاه شده عبارت Global Positioning System است، (به معنای سیستم موقعیت یابی جهانی) وظیفه مشخص کردن موقعیت جغرافیایی یک خودرو یا شخص را دارد. این سیستم شبکه ای ماهواره است که کره زمین را تحت نظر دارد و موقعیت های جغرافیایی را مشخص می کند. از آنجاییکه نمیتوان سطح بالایی از امنیت را برای خودروهای ایرانی در نظر گرفت، استفاده از جی پی اس خودرو رادار یک راهکار ضروری برای آنها محسوب میگردد.

اکنون در گوشیهای هوشمند تلفن همراه به صورت گسترده استفاده میشوند و میتوان از آنها برای تعیین موقعیت دقیق خود بر روی نقشه و دریافت دیگر پارامترهای جغرافیایی کمک گرفت. آپدیت اسفند 90 چند سالی است که موقعیت یابهای ماهوارهای GPS در حال باز کردن جای خود در زندگی مردم هستند. ردیابهای ماهواره ای دستگاه های کوچکی هستند که دارای قابلیت های مختلف و بخصوصی اند ، از جمله قابلیت های این دستگاه ها میتوان به موقعیت یابی که یکی از مهم ترین عوامل و وظیفه ی دستگاه ها هست اشاره کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد gps خودرو دوربین دار لطفا به بازدید از وب سایت ما.