لیست قیمت ردیاب خودرو و شخصی (سال 1400 و 2021)

خرید ردیاب به منظور تامین امنیت خودرو یا شخص مورد نظر صورت میگیرد؛ قیمت ردیابها باتوجه به کارایی که دارند بسیار به صرفه است؛ اما در هر صورت برای هر کالایی که قصد خریدش را داشته باشید برندها و مدلهای مختلف با قیمتهای متفاوتی وجود دارد. همانطور که اشاره شد، قیمت ردیابها از ۴۰۰ هزار تومان آغاز میشود.

جهت اطلاع از قیمت جی پی اس مخفی باید با کارشناسان ایمن کالا در خصوص استعلام موجودی و قیمت، تماس بگیرید. کلیه فعالیت های فرزندان خود را توسط گوشی تلفن همراه اعم از تماس ، پیامک ، موقعیت مکانی ، فعالیت در شبکه های مجازی تلگرام ، لاین ، واتس اپ و … ⬅️ امکان برقراری تماس با کسانی که ردیاب به همراه دارند.

والدین این ویژگی را فوق العاده مفید می دانند زیرا می توانند بدانند فرزندانشان در طول روز در کجا قرار دارند. ما دستگاه هایی می فروشیم که به کوچکی کلید ماشین هستند و در حالی که آنها را به منظور جاسوسی نمی فروشیم، یک فروشنده غیراخلاقی نرم افزارهای جاسوسی ممکن است، اما کجا باید نگاه کرد؟ به این ترتیب، آنها مجبور نیستند دائماً در مورد اینکه بچه هایشان به کجا می آیند و می روند، استرس داشته باشند ، زیرا آنها به راحتی می توانند موقعیت مکانی آنها را بررسی کنند.

جدا از آن، جی پی اس شخصی همچنین به والدین هشدار می دهد که بچه هایشان در حال رانندگی وسیله نقلیه هستند و از حد مجاز شما که ایمن هستند فراتر می روند. این برنامه می تواند پیکربندی شود تا هشدارهای والدین را در مورد مکانهایی ارسال کند یعنی وقتی بچه ها از خانه خارج می شوند به مدرسه می روند بلافاصله هشدار داده می شوند. حتی اگر والدین قادر به چک کردن بلافاصله نباشند، می توانند ۳۰ روز گذشته حرکت فرزندان خود را جستجو کنند زیرا این برنامه به شما امکان می دهد Playback مسیرهای قبلی دستگاه را چک کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین جی پی اس شخصی لطفا از سایت ما دیدن کنید.