قیمت میلگرد در اراک

قیمت میلگرد فولاد ضد زنگ برای مقاومت در برابر خوردگی طولانی مدت بخشی از اسکله Progresso در مکزیک به عنوان مثال، اعتقاد بر این است که اسکله Progresso، مکزیک، ساخته شده در سال 1944، یک سازه اولیه بتونی است که با تقویت از فولاد ضد زنگ تقویت شده است. میلگرد فولاد ضد زنگ محصولی است که در آن ویژگی های برتر ضد خوردگی و غیر مغناطیسی ضروری است. به دوام بیشتر ساختمان و طولانی شدن عمر سازه کمک می کند. این می تواند در بزرگراه ها، عرشه های پل، سطح شیب دار، اسکله ها و مکان های دیگر که در معرض رطوبت و خوردگی قرار دارند استفاده شود.

ویژگی های میلگرد

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان در طول 69 سال آزمایش، این اسکله به ما امکان می دهد تا به وضوح در مورد صفات میلگرد فولاد ضد زنگ اطلاعات داشته باشیم. به طور خلاصه، این مزایای زیر را دارد:

مقاومت برتر در برابر خوردگی:

میلگرد فولاد ضد زنگ می تواند در برابر حمله کلریدها از محیط خشن دریایی و جاده نمکی مقاومت کند؛ بنابراین می توان از آن در کاربردهای سازه های دریایی استفاده کرد.

دوام برجسته:

قیمت میلگرد آلیاژی و یا ترمکس ویژگی مکانیکی برتر به این معنی است که برای مقاومت در برابر حمل و نقل، جابجایی، خم شدن، حتی زلزله از دوام کافی برخوردار است.

پایداری در دمای بالا و پایین:

این ماده می تواند پایداری شیمیایی خود را نه تنها در محیط های یخ زدگی و سرما بلکه در دماهای بالا با موفقیت حفظ کند.

خرید میلگرد به نرخ کارخانه همانطور که می دانیم میلگرد فولاد ضد زنگ هزینه اولیه بالاتری دارد اما می تواند عمر مفید ساختمان را افزایش دهد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد متفاوت از میلگردهای مقاوم در برابر خوردگی، به دلیل مقاومت طولانی مدت در برابر خوردگی، در طول عمر خود به کمی تعمیر و نگهداری احتیاج دارید.

کم / غیر مغناطیسی:

این برای برنامه هایی که باید از ایجاد اختلال در میدان های الکترومغناطیسی جلوگیری شود مانند بیمارستان، ایستگاه رادیو و تلویزیون و غیره بسیار مناسب است. میلگردهای استیل تغییر شکل یافته که روی تخته های چوبی قرار گرفته اند. تغییر شکل میلگردهای فولاد ضد زنگ

مشخصات ما

استانداردها:

ASTM A955 / A955M، CAN / CSA G30.18، BS، DIN، JIS و غیره

قطر:

# 3 – # 11، # 14، # 18 یا 6 – جزئیات 50 میلی متر بیشتر.

طول:

6 – 15 متر، کویل U شکل یا گرد به عنوان استاندارد.

ما همچنین مشخصات سفارشی را برای پاسخگویی به نیاز مشتریان خود ارائه می دهیم.

میلگرد گالوانیزه – انقلابی در میلگردهای سنتی

بخشی از پل Longbird در برمودا

کاربرد میلگرد فولادی

قیمت میلگرد گالوانیزه، همچنین به عنوان میلگرد گالوانیزه گرم یا روکش دار شناخته می شود، به عنوان جایگزینی برای میلگرد با روکش اپوکسی برای کاربردهایی که در معرض خوردگی و آب شور هستند، استفاده می شود. این می تواند به طور گسترده ای در پل ها و مسیرها استفاده شود. به عنوان مثال: (همانطور که در تصویر سمت چپ نشان داده شده است)

پل Longbird در برمودا که در سال 1953 تکمیل شد، اولین تاسیسات شناخته شده برای استفاده از میلگردهای گالوانیزه برای تقویت پل در کاربردهای محیط های بسیار خورنده است. چند میلگرد گالوانیزه مستقیم که در انبار قرار داده شده است

مزایای:

مقاومت در برابر خوردگی:

پوشش روی به عنوان سدی برای محافظت از میلگرد در برابر آسیب خوردگی عمل می کند.

محافظت کاتدیک: قیمت میلگرد نیشابور با لایه فلز روی می تواند از فلز داخلی در برابر خوردگی محافظت کند و همچنین سطحی از حفاظت کاتدی را فراهم می کند، بدین معنی که می تواند از فولاد زیرلایه محافظت قربانی کند.

قوی از فولاد:

پوشش آن بسیار سخت تر از فولاد سنتی است، بنابراین در برابر خراش و خراش در هنگام بسته بندی، حمل و نقل و سایر درمان های خشن مقاوم است.

خود ترمیم:

میلگرد گالوانیزه خود ترمیم و نفوذ ناپذیر است، بنابراین اگر خسارات اجتناب ناپذیر باشد، فقط خوردگی کوچک و موضعی باقی می ماند.

اتصال آسان به بتن:

در مقایسه با میلگرد روکش دار اپوکسی، چسباندن محکم به بتن بسیار راحت تر است.

قیمت پایین:

همانطور که می دانیم، پوشش روی بسیار ارزان تر از سایر پوشش های ضد زنگ است، بنابراین مقرون به صرفه برای سازه های بتونی شما است.

مشخصات فنی:

استانداردها: ASTM A775 / A775M، CAN / CSA G164-M92، BS، DIN، JIS.

قطر: # 3 – # 11، # 14، # 18 یا 6 – جزئیات 50 میلی متر بیشتر.

طول: 6 – 15 متر، کویل U شکل یا گرد به عنوان استاندارد.

خرید میلگرد به صورت شاخه و کویل بسته بندی: کویل ها، میلگردهای مستقیم به صورت دسته ای، میلگردهای U شکل به صورت دسته ای روش های اصلی بسته بندی و حمل میله های تقویت کننده به صورت تصاویر زیر است:

 شش چالش رایج در جزئیات میلگرد و چگونگی غلبه بر آنها

 قیمت میلگرد آلیاژی ضد زنگ هنگام طراحی سازه های بتن آرمه با استفاده از روش های سنتی مانند نقشه های 2 بعدی، ممکن است با چالش های معمول روبرو شوید. یک مثال کلاسیک این است که شما ممکن است ساعتهای زیادی را صرف تکرار یا اصلاح مکرر همین طرحها کنید. در نتیجه، این ممکن است برنامه کلی پروژه را تحت فشار قرار دهد و حتی باعث لغزش آن شود، با تأثیر ناگهانی افزایش هزینه های پروژه. این مثال تنها موردی نیست که باعث کند شدن پروژه شما شده و به تجارت شما نیز آسیب می رساند.

در اینجا برخی از رایج ترین نقاط درد جزئیات میلگرد 2D و برخی ایده ها در مورد چگونگی ابزارهای طراحی سه بعدی می تواند به شما کمک کند تا از پس این چالش ها برآیید.

چالش 1: درگیری میلگرد با میله ها و سازه های همسایگان

طرح میلگرد شما با میلگرد همسایه مشروح است که در یک نقشه جداگانه آورده شده است. این ممکن است به دو دلیل رخ دهد. از یک طرف، شما ممکن است روی یک نقاشی مسطح 2D کار کنید که در آن اشکال واقعی به راحتی قابل مشاهده نیستند. یا از طرف دیگر، ممکن است شما از بسیاری از نقاشی ها برای جزئیات بخش های مختلف تقویت کننده بدون قرار دادن همه قطعات در کنار یکدیگر استفاده کنید. در نتیجه، رفع کننده میلگرد شما فقط قادر به شناسایی درگیری ها تا زمان شروع کار در محل است.

راه حل:

قیمت میلگرد به نرخ کف بازار هنگام استفاده از ابزارهای طراحی سه بعدی، تمام تقویت کننده ها در یک مدل سه بعدی نشان داده می شوند. با توجه به ماهیت بصری مدل سه بعدی، تقویت کننده ها در هندسه کامل خود نمایش داده می شوند به جای اینکه فقط خطوط گیج کننده و همپوشانی را نشان دهند. در نتیجه، هرگونه برخورد با عناصر همسایه بسیار زودتر از مراحل مشخص می شود و می توان قبل از صدور نقشه ها و سفارش میله ها، راه حل های مناسب یافت. این به معنای صرفه جویی مستقیم در وقت، مواد و منابع موجود در سایت است.

چالش 2: خطاهای کوچک طراحی میلگرد که منجر به هزینه های زیاد می شود

در یک نقاشی 2 بعدی، ممکن است بعضی از میله ها به اشتباه مشخص شده باشد. خرید میلگرد به نرخ کارخانه گاهی اوقات یک اشتباه اشتباه تایپی ممکن است در دنیای طراحی 2 بعدی باعث ناراحتی های زیادی شود. بگذارید بگوییم که یک نوار به جای شماره 14 در نقاشی مغازه به عنوان شماره 4 علامت گذاری شده است. بعد از اینکه میله ها بر اساس نقاشی ساخته شد و با توجه به اینکه 30 میلی متر اختلاف قطر بین این اندازه های میله وجود دارد، هیچ راهی برای رفع این اشتباه در محل وجود ندارد. شما باید میله های جدیدی را به تأخیر انداختن برنامه های پروژه، اتلاف مواد و افزایش هزینه خود سفارش دهید.

راه حل:

هنگام مشاهده یک مدل سه بعدی از ساخت، هرگونه خطای جزئی مانند غلط نوشتاری به راحتی قابل تشخیص و اصلاح است. دلیل این امر آنست که انواع مختلف میله ها به طور مشخص و خودکار مشخص می شوند و هرکدام دارای کدگذاری رنگ خاص خود هستند. سه بعدی میله ها را همانطور که در زندگی واقعی به نظر می رسند نشان می دهد و افزودن رنگ به میله ها تشخیص اشکال در مراحل اولیه را آسان می کند.

چالش 3: نکته مهمی در جزئیات میلگرد شما وجود ندارد

قیمت میلگرد آجدار و ساده هنگام ایجاد سازه های بتونی مسلح پیچیده در 2D، غیر معمول نیست که به طور تصادفی برخی از میلگردها را از برنامه خارج کنید. در میان بسیاری از خطوط مسطح، ممکن است فکر کنید که چیزی را وارد کرده اید که انجام نداده اید. این حذفیات تنها پس از صدور نقاشی قابل مشاهده است؛ و شاید لازم باشد دوباره کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید