قهوه فوری 3در1 عصاره گانودرما و شیر خشک دکتر بیز/09109483228

قهوه خوب یا قهوه بد؟ شما یک انتخاب دارید.     آیا می دانستید که قهوه ارگانیک وجود دارد؟ یا اینکه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 آبان 1401

قهوه خوب یا قهوه بد؟ شما یک انتخاب دارید.

 

 

آیا می دانستید که قهوه ارگانیک وجود دارد؟ یا اینکه چیزی که ممکن است هر روز صبح بنوشید، قهوه یا چای، می تواند به فواید سلامتی چشمگیری کمک کند؟ گروه سلامت هوشمند مفتخر است که ORGANO™ را در کلینیک های ما ارائه و معرفی می کند. ORGANO™ به عنوان یک نوشیدنی، مواد مغذی و محصولات مراقبت شخصی ارائه می شود و یک شرکت بازاریابی شبکه ای جهانی است که مأموریت دارد دانش گانودرما لوسیدوم را در سراسر جهان گسترش دهد تا سبک زندگی فعال مصرف کنندگان را تامین کند.

 

قهوه گانودرما ORGANO یک مخلوط نوشیدنی پودری است که حاوی عصاره پودری گانودرما لوسیدوم است و همچنین به عنوان چای کیسه ای برای عاشقان چای عرضه می شود. برای هزاران سال، گانودرما لوسیدوم توسط بسیاری به عنوان بالاترین رتبه در بین تمام گیاهان شناخته شده است. نام چینی گانودرما، Lingzhi، به معنای "قدرت معنوی" است، در حالی که نام ژاپنی، Reishi، می تواند به عنوان "پادشاه گیاهان" ترجمه شود.

 

بسیاری از قهوه ها و چای ها بسیار اسیدی هستند که در آنها ممکن است دچار کم آبی بدن، فشار خون بالا، افزایش سطح استرس، افزایش عصبانیت قهوه، تپش قلب، رفلاکس اسید، دفع کافئین و تنفس قهوه شوید. علاوه بر این، 17 لیوان آب برای خنثی کردن سطح اسید در بدن شما از مصرف یک فنجان قهوه یا چای از برندهای دیگر لازم است. با این حال، جایگزینی قهوه یا چای معمولی خود با ORGANO™ می تواند مزایای تغییر سلامتی را برای شما به ارمغان آورد.

 

این قارچ خاص به عنوان یک غذای فوق العاده در نظر گرفته می شود و از 400 ترکیب فعال زیستی مختلف بر اساس مقاله ای به نام "Ganoderma lucidum: A Potent Pharmacological Macrofungus" که توسط Saltarelli، Roberta نوشته شده است، تشکیل شده است. پالما، فرانچسکو؛ جواکینی، آنا ماریا؛ و همکاران فواید آن عبارتند از تقویت سیستم ایمنی بدن، از بین بردن بالقوه عفونت های ویروسی، کمک به بیماری های ریوی مانند آسم، بیماری قلبی، سرطان، بیماری کلیوی و غیره.

 

هنگامی که قارچ گانودرما تغییر شکل داد، پودر قارچ ریشی به خانواده محصولات ORGANO™، از جمله نوشیدنی‌های ما مانند قهوه سیاه لذیذ، کافه لاته، کافه موکا، و چای سبز ارگانیک اضافه می‌شود. و همچنین شیک های جایگزین غذایی ما: وانیل خامه ای OGX FENIX و شکلات غنی OGX FENIX. گانودرما همچنین یک عنصر مهم در خط محصولات مراقبت شخصی آنها از جمله خمیر دندان OG Smile و صابون زیبایی G3 ممتاز است. و البته در خالص‌ترین شکل آن را می‌توان در خط محصولات غذایی ما یافت که در یک کپسول گیاهی در مکمل‌های Ganoderma lucidum، Ganoderma lucidum Mycelium و Ganoderma Spore Powder قرار گرفته‌اند

 

هنگامی که قارچ گانودرما تغییر شکل داد، پودر قارچ ریشی به خانواده محصولات ORGANO™، از جمله نوشیدنی‌های ما مانند قهوه سیاه لذیذ، کافه لاته، کافه موکا، و چای سبز ارگانیک اضافه می‌شود. و همچنین شیک های جایگزین غذایی ما: وانیل خامه ای OGX FENIX و شکلات غنی OGX FENIX. گانودرما همچنین یک عنصر مهم در خط محصولات مراقبت شخصی آنها از جمله خمیر دندان OG Smile و صابون زیبایی G3 ممتاز است. و البته در خالص‌ترین شکل آن را می‌توان در خط محصولات غذایی ما یافت که در یک کپسول گیاهی در مکمل‌های Ganoderma lucidum، Ganoderma lucidum Mycelium و Ganoderma Spore Powder قرار گرفته‌اند.

 

چند سال پیش مطالعه ای در کلینیک مایو انجام شد و 140000 بیمار را که به کلینیک مراجعه کرده بودند مشاهده و تجزیه و تحلیل کرد و فهرستی از 10 شرایط برتر را تهیه کرد که چرا به کلینیک آمدند. به طور شگفت انگیزی، هر 10 شرایط و موارد دیگر را می توان به طور موثر با گانودرما لوسیدوم بهبود بخشید:

 

وضعیت شماره 1: پوست

 

گانودرما لوسیدوم در لغت به معنای پوست روشن و براق است.

 

شرایط شماره 2 و 3: درد مفاصل/کمر

 

با تغییر قهوه، یک دوز درمانی گانودرما مصرف می کنید (PubMed ID 16403602)

 

شرایط شماره 4: مشکلات کلسترول

 

گانودرما کلسترول بد را کاهش می دهد و کلسترول خوب را افزایش می دهد (PubMed 23500445)

 

شرایط شماره 5: مشکلات راه هوایی

 

گانودرما به بیماران مبتلا به آلرژی، آسم و عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی کمک می کند (PubMed ID 24948193)

 

شرایط شماره 6: شرایط روانی

 

گانودرما به عنوان یک اثر ضد افسردگی و ضد اضطراب ثابت شده است

 

وضعیت شماره 7: شرایط عصبی مزمن

 

گانودرما می تواند به شدت از پارکینسون و آلزایمر پیشگیری کند و این محصول قادر به بهبود عملکرد مغز است.

 

شرایط شماره 8: مشکلات فشار خون

 

ثابت شده است که گانودرما فشار خون را کاهش می دهد (PubMed ID 24093919)

 

وضعیت نهم: سردردهای میگرنی

 

گانودرما التهاب را کنترل می کند، بدن را قلیایی می کند و رگ های خونی را گشاد می کند

 

قهوه فوری 3در1 عصاره گانودرما و شیر خشک دکتر بیز

آخرین مطالب