سیر سیاه دکتر بیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اریوکالا

سیر سیاه دکتر بیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اریوکالا     سیر سیاه در مقایسه با سیر خام حاوی آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مهر 1401

سیر سیاه دکتر بیز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اریوکالا

 

 

سیر سیاه در مقایسه با سیر خام حاوی آب و رطوبت کمتری است که باعث بهبود و تقویت خواص تغذیه ای و اسیدهای آمینه آن می شود. طعم شیرین‌تری دارد، هضم آن راحت‌تر است و پس از خوردن آن بوی نامطبوع نمی‌دهد.

 

علاوه بر این، در طی فرآیند تبدیل سیر خام به سیر سیاه، اسیدیته سیر افزایش می یابد و پروتئین ها، فیبرها و مواد معدنی موجود در آن نیز افزایش می یابد.

 

از دیگر خواص بی نظیر سیر سیاه می توان به پایین بودن قند خون آن اشاره کرد، اما مهم ترین عارضه مصرف سیر سیاه از دکتر بیز، استفاده نادرست و نامناسب از این محصول است. .

 

برخی افراد معتقدند با استفاده بیشتر از سیر سیاه می‌توان اثربخشی بهتری در درمان مشکلات ذکر شده داشت.

 

مصرف اصلی سیر سیاه بین 2 تا 3 حبه در روز است، اما استفاده زیاد و همچنین عدم افزایش اثربخشی آن می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.

 

طی تماس های متعدد با مشتریانی که از عوارض جانبی سیر سیاه با دکتر پیز شکایت داشتند، وقتی از آنها نحوه استفاده از این محصول را جویا شدیم، در همه موارد مشخص شد که این عوارض به دلیل استفاده نادرست و استفاده صحیح نبوده است. با استفاده از این محصول هیچ عواقبی برای شما نخواهد داشت.

 

سیر سیاه خاصیت دلچسبی دارد و سرشار از آنتی اکسیدان است و برخلاف سیر خام که در برخی افراد حساسیت ایجاد می کند و مشکلات گوارشی ایجاد می کند، سیر سیاه در این زمینه هیچ عارضه ای ندارد و مصرف آن بوی نامطبوعی ندارد. یا مزه اش هم آزاردهنده نیست.

 

خرید سیر سیاه دکتر بیز

سیر سیاه نام محصولی ارگانیک و سلامت محور است که ابتدا در دنیا توسط کره تولید شد و پس از آن سایر کشورهای آسیای شرقی از جمله ژاپن شروع به تولید و فروش تجاری آن کردند. اما در ایران سیر سیاه ابتدا توسط شرکت بیز تولید و به فروش رسید و شرکت های دیگر نیز بعداً اقدام به تولید آن کردند. (در حال حاضر دو شرکت ایرانی دیگر این محصول را در ایران تولید می کنند)

 

ویژگی های لیست سیاه Dr.Biz

S-Allyl Cysteine ​​موجود در سیر سیاه پایدارتر از آلیسین در سیر خام است و ظرفیت جذب بالاتری در دستگاه گوارش دارد که می تواند خواص آنتی اکسیدانی آنزیم ها را افزایش دهد و همچنین یک پاک کننده قوی رادیکال های آزاد است. همچنین از التهاب سیستم عصبی در بدن جلوگیری می کند.

 

فلفل سیاه علاوه بر SAC حاوی اسیدهای آمینه دیگری مانند s-alyl مرکاپتوسیستئین، پلی فنول ها، فلاونوئیدها، ترکیبات چرب، ترکیبات آلی حاوی گوگرد و افزایش آنتی اکسیدان هایی مانند روی و سلنیوم است.

 

https://aryokala.ir/product/dr-biz-black-garlic-price/

آخرین مطالب