ریاضی حرف آخر

درسهای ریاضیات با ضرایب ، اهمیت و موضوعات مختلف در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضیات-فیزیک و علوم تجربی.

دوره ریاضیات در رشته ریاضیات شامل مباحث بسیار مهم و گسترده ای است که بالاترین ضریب را دارند ، یعنی ضریب 12 در این رشته و اولین دوره تخصصی بزرگ در این زمینه است. درصد این دوره در بالا بردن یا پایین آمدن سطح بسیار مثر است. همانطور که داوطلبان رشته تجربی زیست شناسی را به خوبی مطالعه می کنند و زمان خاصی را برای آن در برنامه تعیین می کنند ، داوطلبان گروه ریاضی تجربی نیز این برنامه ریزی را برای دوره ریاضیات در نظر می گیرند.

اما ریاضیات مانع بزرگی برای اکثر داوطلبان آزمایشی است و داوطلبان عموماً تمایل کمتری به انجام آن دارند اما به آمار این بخش نگاه کنید تا دیدگاه شما در مورد ریاضی کاملا تغییر کند.

 آیا می دانید ریاضیات حتی از زیست شناسی مهمتر است؟

شما با نرم افزار رتبه بندی آشنا هستید و سعی می کنید نتایج زیر را خودتان انجام دهید تا از گفته های من مطمئن باشید.

در مرحله اول ، تمام دروس را صفر کنید و فقط bio را روی 100 تنظیم کنید:

رتبه ای که در منطقه 1 کسب می کنید بین 23000 تا 25000 خواهد بود.

در مرحله دوم ، تمام دروس را روی صفر تنظیم کنید و فقط ریاضیات را روی 100 قرار دهید:

رتبه ای که در منطقه 1 کسب می کنید بین 18 تا 19 هزار خواهد بود …

یک نکته مهم:

در کنکور 97 ، از 569984 نفر شرکت کننده در گروه آزمایشی ، فقط 13437 نفر توانستند در ریاضیات به درصد بالای 50 برسند. این یعنی حدود 2٪ از کل شرکت کنندگان …

نتیجه: فقط 16 سوال ریاضی را پاسخ دهید تا در میان 2٪ شرکت کنندگان در این زمینه قرار بگیرید.

ریاضی جامع حرف آخر:

احتمالاً نام harfe akhar و استاد منتظری را شنیده اید. بهترین استاد آموزش ریاضیات کشور و مبتکر آموزش ریاضیات با روش های شهودی و مدل سازی. در این پکیج کلیه نیازهای شما در رابطه با دروس ریاضی به راحتی ممکن حل خواهد شد ، زیرا با سبک جدیدی در آموزش ریاضیات که قبلاً در هیچ پکیج دیگری ندیده اید آشنا خواهید شد.

ویژگی های آموزش استاد منتظری در ریاضیات جامع حرف آخر:

در این پکیج ، برای اولین بار ، تمام مطالب ریاضی به شما به صورت شهودی آموزش داده می شود. خواهد داشت. نمونه بارز آن یک فیلم یا سریال است که ممکن است شما ماه ها پیش فیلمی را تماشا کرده باشید و هنوز صحنه ها را به خاطر بسپارید ، اما در مقابل کتابی که برای امتحان می خوانید ، بعد از یکی دو هفته ، آن را کاملا فراموش می کنید. چرخش. استفاده از انیمیشن همچنین برای حفظ محتوا و انتقال آن به نیمکره راست مغز است.

در پکیج جامع ریاضیات ، حرف آخر در مورد فرمول ها و تکنیک هایی نیست که فقط برای نوع خاصی از سوال ها استفاده شود و داوطلب را گیج کند ، بلکه آموزش با استفاده از مدل سازی است. برای هر مبحث الگویی آموزش داده می شود و با استفاده از آن می توان تمام سولات یک موضوع را حل کرد.

الگوهایی مانند (من در مقاطع مخروطی برمی گردم) (الگوی پروانه و بادبادک در هندسه) (الگوی دست n-head که در آن همه سوالات معادلات مثلثاتی را می توان مانند آب آشامیدنی بدون هیچ فرمولی با این الگو حل کرد) و …

مباحث ریاضیات جامع چیست؟

هر آنچه برای پاسخگویی به آزمونهای ریاضی کنکور نیاز دارید ، در این پکیج گنجانده شده است و به راحتی می توان گفت که تمام انتظاراتی که داوطلب کنکور از یک منبع می تواند داشته باشد ، ریاضی جامعی را برای وی فراهم می کند.

در این پکیج کلیه مباحث و حتی تمرینات کتاب درسی که احتمالاً در کنکور سراسری طراحی می شود کاملاً پوشش داده شده و کلیه مباحث در حدود 90 (کمتر از 4 شبانه روز) تدریس می شود.

آیا 90 ساعت فقط برای آموزش است؟

خیر ، پکیج جامع ریاضیات حرف آخر است ، علاوه بر یک منبع آموزشی ، بزرگترین بانک آزمون نیز می باشد و کلیه تست ها و تمرینات کنکور حاوی حدود 3000 تست و تمرین برای ریاضی است و از این نظر داوطلب نیاز دارد یک کتاب آزمون از هر منبع دیگری.

پکیج جامع ریاضی کلمه آخر برای چه کسانی مناسب است؟

ما می دانیم که بسیاری از داوطلبان رشته تجربی از این دوره راضی نیستند و از آن فراری هستند و به بهانه های مختلف که هر چقدر وقت بگذارم نمی توانم به درستی از این دوره یاد بگیرم ، نمی توانم در این تست بزنم البته ، هرچه فراموش می کنم ، می خوانم و با بهانه های مختلف دیگر ، از جمله خود ، آنها مرا فریب می دهند تا این درس را یاد نگیرم. اما در پکیج ریاضی ، حرف آخر آموزش به گونه ای است که حتی داوطلبانی که به هر دلیل و بهانه ای از تحصیل در این دوره فرار کرده اند ، از مبتدی ترین داوطلب (پایه ضعیف ، رشته غیر مرتبط ، فارغ التحصیل سال های گذشته) تا strong مناسب ترین داوطلبان می توانند با توجه به سطح خود از این درس امتیاز بگیرند ، زیرا استفاده از مدل سازی و انیمیشن در این دوره آموزش مطالب را بسیار آسان کرده است و از همه مهمتر ، آنها می توانند درس را به صورت مفهومی و در یک دوره یاد بگیرند. راه سریع از تست های علمی و منطقی بهره مند شوید. با استفاده از این روش ها ، نه تنها از آزمون در این دوره خسته نمی شوید ، بلکه یکی از لذت بخش ترین موارد برای شما در این دوره تست می شود.

وجه تمایز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در مجموعه های آموزشی ، حرف آخر ریاضیات به عنوان مبحث تدریس می شود و مدرس کلیه مباحث یک استاد ، یعنی استاد منتظری است. همین روش یک معلم برای تدریس این دوره به ایجاد درک بهتر برای حل مشکلات این دوره کمک می کند زیرا روش تدریس در موضوعات مختلف یکسان است ، بنابراین یادگیری پایدارتر است و سازمان دهی ذهنی مناسب برای این در مغز شکل می گیرد دوره. گرفتن. یکی از ویژگی های بارز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی این است که به جای استفاده از فرمول ها و تکنیک هایی که دانش آموز را به محتوای بیشتر و بیشتر بیاموزد ، از روش هایی مانند فعال کردن نیمکره راست مغز دانش آموز و آموزش بصری و متحرک استفاده می کند به طور موثر در کوتاهترین زمان ممکن ، و با استفاده از الگوسازی برای آزمایشات ، می توانید بوق هر آزمون را به راحتی بشکنید.

در ادامه می توانید عربی موسسه حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

سرانجام ، شما برای ریاضی جامع چگونه برنامه ریزی می کنید؟

در موسسه آموزشی حرف آخر ، امکان دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان به همراه هر یک از پکیج های موجود را برای داوطلب فراهم کردیم.

این برنامه ریزی متناسب با تعیین سطح هر داوطلب انجام می شود که در آن ابتدا برنامه براساس شرایط داوطلب و ضریب و اهمیت هر درس طراحی می شود ، سپس مطابق با این برنامه ، برنامه حجم روزانه و هفتگی با توجه به به پکیج های موجود در این برنامه حجمی ، زمان مشاهده پکیج ها ، تکمیل جزوه ، استفاده از کتاب های کار ، تجزیه و تحلیل و بررسی آزمون ها به همراه دفترخانه برای تکمیل ثبت اشتباهات ، تست و دوره برای داوطلب کاملا مشخص شده است تا این داوطلب البته این فرصت را دارد تا تست های مارک دار هر مبحث را 3 بار در برنامه خود تجزیه و تحلیل کند. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند که هر مبحث را چه مدت ، چه زمانی ، به خلاصه و دوره وارد می کند و چه زمانی به امتحانات می پردازد. همه آنها با برنامه ریزی جلسات مطالعه به صورت برنامه های کوتاه مدت به صورت روزانه و هفتگی در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در زیر نمونه ای از این برنامه ها ذکر شده است. برنامه را قرار دهید.

در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی عربی کنکور را هم مطالعه کنید.

چرا پکیج ریاضی جامع 1 حرف آخر انتخاب رتبه برتر هاست ؟

انطباق بی نظیر پکیج ریاضی حرف آخر با سوالات کنکور ، روش های جامع و سریع و همچنین آموزش فقط درون کنکور باعث محبوبیت این پکیج شده است و در سال 1997 با استفاده از آن ، بسیاری از رتبه های برتر به درصد خوبی در ریاضیات ، از جمله مهراد زارع. و محمدرضا خوشرو ، مینا صالحی و سروین سلیمان پور.

آنچه در زیر می خوانید گزیده ای از مصاحبه محمدرضا خوشرو ، رتبه 59 کنکور تجربی سراسری 97 و نظر وی در مورد ریاضیات استاد منتظری است:

من همیشه بعد از شیمی در کنکور ریاضی می کردم. شیمی کنکور تجربی در سال 1997 برای من بسیار وقت گیر بود ، بنابراین تمام وقتم را در شیمی گذراندم ، به طوری که 47 دقیقه استاندارد ریاضی را در 30 دقیقه زدم. و من مطمئن بودم که اگر الگوی شما نبود و من از آن استفاده نمی کردم ، احتمالاً فقط 30٪ می شدم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>