حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی جنس اهمیت بیش از سه ده سال کار حرفه ای در حوزه لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در زمینه فروش لوازم خانگی اهمیت توجه به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر است که مهم توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همراه آوردیم:

امید میباشد که مشتریان مستمر و قدیمی نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان قدیمی به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی فرآورده میتوانید از آدرس تحت استعمال نمایید:

آدرس سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خویش در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان ابتدا بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک کالا با میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش است و نیکی هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و هم قیمت مطلوب و رقابتی میباشد فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این مجموعه امیدوار هست که به یاری معبود و همت همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اساسی موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی دارای بها رقابتی و خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک تحت کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات کلیدی کیفیت بنا نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی اهمیت و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و مهم قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در ارتباط با وب سایت خانگی لند حساس مدیریت فروش محترم این مجموعه توانمند و اساسی میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد دوچندان همین وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان دیدنی و کافی بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و حساس متخصصین این حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند سفارش میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز دارای آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات تارنما آمازون در کشور‌ایران و حیاتی قیمت کاهش از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، کار خود را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات حیاتی کیفیت و اهمیت بها های مناسب و خدمات متمایز از دیگر تارنما ها می باشد. گروه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی خیال سهل وآسان تصویب سفارش نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو کالا را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت موفق آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وبسایت بزنید، ممکن است شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی اما واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو با مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی دارای همین مجموعه در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای خلل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم دقت به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار فروشگاه رو اهمیت هم مقایسه کنیم:

در جدول پایین سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

در صورتی که شما نیز فروشگاه مهربانی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات مهم در خرید اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی کلیدی به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات تردید دارند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه ابتکار اختراع می‌شود. دارای وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته اساسی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن توجه کنید این است که خرید کردن خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. حتما نظرات اعضا در رابطه حساس ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

به همین نکته اعتنا نمایید که برای پیدا کردن وب سایت های معتبر در نتیجه ها جستجو ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما وب سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از درستی و صحت نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl معتبر خرید کنید

هرگز اساسی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن دارای HTTPS آغاز می شود خیر صرفا اساسی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار وضعیت ذیل قرار دارااست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال است ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت هست که google Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن کشور شروع شده، تصویب و هدایت فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین راه برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی ثبت اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست تصویب اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین همه مغازه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در سرانجام چنانچه میخواهید از امنیت یک وب تارنما کاملا مطمئن گردید کافی هست به کاغذ کسب و کارهای مهم نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه کنید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه گزینه لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از طرز مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. در صورتی که صفحه بانک گزینه لحاظ مهم کلمه http هست هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن اطلاعات کارتتان در ورقه خزانه آیتم نظر، حتی درصورتیکه تمامی وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه ها و دانش گاه برای انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر استفاده می‌کنند.

توجه نمایید که درصورتیکه به سالم داده ها خود اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خود ببینید، از پایانی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حساس کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استفاده کنید.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در میهن زیاد گسترده شده و بسیاری از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی است که می‌تواند صرفا به جهت یک توشه در تراکنش آیتم استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از روش اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز حیاتی هدف آنالیز و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و سرویس ها مرتبط حساس رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این کلیدی را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های مرزو بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول جنس به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و سپس انقطاع ارتباط می‌کنند.

در نقطه نهایی باز هم باید به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی توان صرفا کلیدی دقت به مرتبه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران بازدید کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، کلیدی دقت به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت زیاد متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

فراوان
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن