توضیحاتی درباره ساعت

برخی از پیشرفت های ساعت قدیمی فقط به مراتب زیاد رفع شده است. دستگاه ها بیش از حد پوشیده می شوند ، بخش هایی از بین نمی روند ، یا چیزهایی که به سادگی خسته می شوند و برای جبران شکم مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. در لحظه ای که من یک ساعت از این راه بروم ، به شرطی که مورد جالبی داشته باشد ، توسعه قدیمی را تخلیه می کنم و توسعه کوارتز را تحریک می کنم ، اما فقط در صورت عدم موفقیت همه چیز. در صورت تعمیر ساعت ، من آن را تعمیر می کنم. در صورتی که فراتر از قوه تخیل باشد انتظار ندارید که آن را برطرف کنید یا در صورت خنثی بودن رفع اشکال آن را رفع کنید – در صورتی که مورد را دوست داشته باشم ، توسعه کوارتز را معرفی خواهم کرد. تحولات کوارتز اقتصادی و محکم است.

آنجا که قابل تصور است ، من معمولاً سعی می کنم دست های منحصر به فرد ساعت را نگه دارم. غالباً این کار به لمس ماشین کاری نیاز دارد تا بتواند دست را در توسعه کوارتز مناسب قرار دهد. جایی که این فراتر از قلمرو تخیل باشد ، در بعضی مواقع من از اولین دستها باز می شوم و آنها را به دست های در نظر گرفته شده برای توسعه کوارتز پیوند می زنم. به شرطی که یکی از دستهای منحصر به فرد ساعت از دست رفته یا آسیب دیده باشد حتی به فکر استفاده نباشد ، من سعی می کنم دست های اول را به همان اندازه نزدیک که ممکن است با دست های جدید قابل تصور باشد ، یا دست هایی را که از قسمت های اضافی در حال توسعه من است ، هماهنگ کنم.

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 7: نکات مختلف

نکات مختلف

نکات مختلف

شیب شیشه ای یا پلاستیکی جلوی ساعت می تواند به طور معمول با یک فلز تمیز تمیز شود (من از Semichrome استفاده می کنم). به سادگی روی آن تمرکز کنید مانند اینکه کمی فلز را تمیز می کردید ، در این مرحله آن را با یک پارچه ظریف چرب می کنید. این اولین خراش های خوب را از بین می برد ، و 50 سال از دودکش های پیشرفته را تخلیه می کند.

تمیز کردن فلز خوب برای تمیز کردن نمونه پلاستیک و پلاستیک نیز مفید است. به همین ترتیب می توان از تمیز کردن خودرو نیز استفاده کرد. در صورتی که یک محل اقامت ساعت پلاستیکی خراش زیادی داشته باشد ، حتی در هر موردی که به عنوان ماشین تمیز کردن ماشین شناخته شده باشد شناخته شده ام ، در آن مرحله راه خود را برای پاک کردن بهتر کار می کنم.

در صورت خاموش بودن یک ساعت از دست دادن نقطه کانونی خود ، بعضی اوقات می توانید یکی از نگهدارنده های پلاستیکی سخت و غیرقابل تصور که مواد غذایی به طور مرتب وارد می شوند تشکیل دهید. در صورتی که نقطه کانونی سطح باشد ، اساساً یکی را قطع کنید. . به شرط خم شدن ، در اینجا و آنجا می توانید یک چوب را به شکلی که مورد نیاز است بسازید و از گرمی استفاده کنید تا شکل دیگری از این دارندگان پلاستیکی تشکیل شود. این دشوار است ، اما با آموزش امکان پذیر است.

در صورتی که قدردانی از گرفتن شلیک در وقت گیران را داشته باشید ، قطعات را از پیشرفت های ساعت یا تیک تیک های کامل که قابل تعمیر نیستند ، ذخیره کنید. به طور مداوم ایده آل است که از روی قسمت های اضافی ، پیچ ها ، دست ها ، نقطه کانونی ، کلیدهای سیم پیچ و غیره در دسترس باشد.

با تیک های برقی ، خط قدیمی را مرتباً پیوند دهید. طناب های قدیمی با افزایش سن ضعیف می شوند و می توانند خطرناک باشند.

هر چک را به صورت متناوب پیچ کنید. این به کار با نگه داشتن قسمت های چرب شده کمک می کند. من هر ساعت را به طور مداوم اجرا نمی کنم ، اما من سعی می کنم هر یک را به طور متناوب اجرا کنم. با تیک های برقی ، آنها را مرتباً اجرا می کنم.

با توجه به سازها ، یک ترتیب مناسب و مناسب از پیچ گوشتی های فروشنده گوهر همراه شماست. به همین ترتیب ، یک چیدمان استاندارد از پیچ گوشتی های کوچک و یک جفت مناسب برای استفاده از نوک سوزن بینی مناسب است. یک روغنی دقیق یک ضرورت مطلق است.

شامل هدیش آرت

مرحله 8: از کجا می توان بلیط ها را کشف کرد و چه چیزی را جستجو کرد

از کجا می توان Timekeepers را کشف کرد و چه چیزی را جستجو کرد

از کجا می توان بلیط ها را کشف کرد و تصاویر بیشتری را جستجو کرد؟

نگهبانان قدیمی همه چیز تمام شده اند. من آنها را در جلسات تعویض ، فروش حیاط ، مغازه های مد روز ، فروشگاه کالاهای دست دوم کشف کرده ام – هرجای چیزهایی که مورد استفاده قرار می گیرد فروخته می شوند. تا آنجا که هزینه دارم ، من به اندازه 25 سکه برای یک تایمر صبحانه و به اندازه 30 دلار برای ساعت مانتویی پرداخت کردم. من در اکثر موارد بهترین تنظیمات را در فروشگاههای دست دوم و مهمترین هزینه در مغازه های مد روز را پیدا می کنم ، با وجود این واقعیت که می توانید به طور کلی در یک فروشگاه کلاسیک معامله کنید در صورتی که به ساعت علاقه مند نیستید. .

در زمانی که ساعتی را که دوست دارید کشف کنید ، ابتدا بررسی کنید که آیا این دستگاه کار می کند یا خیر. در صورت وقوع یک ساعت خنک کننده ، ابتدا سعی می کنم بررسی کنم که آیا می توانم دست ها را در طی یک روز حرکت دهم (برای اطمینان از اینکه دستگاه از بین نرفته است). کار بعدی که من انجام می دهم این است که آن را به صورت خاردار ، آنرا تکان دهید و از قبل باز کنید و بررسی کنید که آیا شروع به تیک زدن خواهد کرد یا خیر. در صورت خاموش بودن گزینه ، آن را کنار گذاشتم و حدود 5 دقیقه برگشتم تا بررسی کنم که آیا هنوز تیک زده است یا خیر. در صورتی که کاملاً زخم باشد و تیک نزنید ، بررسی می کنم که آیا می توانم چرخ جفتی را به صورت جسمی شروع کنم (در بعضی موارد شما می توانید چرخ دستی را با رسیدن به یک دندانپزشک از طریق تغییر سریع / کند تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

آهنگ پیشواز همراه اول