برترین دانشگاه‌های مالزی - دانشگاه APU

APU  یکی از برترین دانشگاه های آسیا   پرورش حرفه ای برای مشاغل جهانی - دانشگاه فناوری و نوآوری دان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 شهریور 1399

APU  یکی از برترین دانشگاه های آسیا

 

پرورش حرفه ای برای مشاغل جهانی - دانشگاه فناوری و نوآوری دانشگاه اقیانوس آرام (APU) در بین دانشگاه های خصوصی برتر مالزی قرار دارد و جایی است که تلفیقی بی نظیر از فناوری ، نوآوری و خلاقیت به طور مؤثر در تهیه فارغ التحصیلان حرفه ای برای نقش های مهم در تجارت و جامعه در سطح جهانی کار می کند. 

 

APU به واسطه دستاوردهای خود در برنده شدن در میزبان جوایز معتبر در سطح محلی و بین المللی ، به عنوان یک دانشگاه برنده جوایز شهرت

 

صعود به سمت بالا - دانشگاه APU در سال 2017 رتبه عالی 5-STAR را کسب کرد

APU به عنوان یکی از دانشگاه های دارای بالاترین دانشگاه در حال ظهور در مالزی اعلام شد و با رتبه 5-STAR (امتیاز عالی) تحت رتبه بندی های SETARA 2017 توسط وزارت آموزش عالی (MOHE) قرار گرفت.

APU این رتبه عالی را در سیتارا 2011 ، 2013 و هم اکنون در سال 2017 حفظ کرده است. رتبه 5 ستاره توسط وزیر آموزش عالی مالزی ارائه شده است.

APU یک "دانشگاه برتر فناوری دیجیتال برتر" است - MDEC

APU توسط دانشگاه اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) به مقام دانشگاه برتر فناوری دیجیتال اعطا شد. APU به دلیل تعهد خود در ارائه دوره های برتر فناوری دیجیتال و اطمینان از فارغ التحصیلان بسیار ماهر ما به شکوفایی و پر کردن مطالبات شغلی دیجیتال در آینده و بصورت محلی و جهانی شناخته شده است. جایزه دانشگاه برتر فناوری دیجیتال توسط وزیر آموزش عالی مالزی اعطا شد.

در ابتدا به عنوان انستیتوی فناوری اطلاعات آسیا و اقیانوس آرام (APIIT) در سال 1993 و کالج فناوری و نوآوری دانشگاه اقیانوس آرام (UCTI) در سال 2004 تأسیس شد ، رویکرد صوتی APU برای پرورش دهندگان مدارس به حرفه ای های واجد شرایط باعث شده است که فارغ التحصیلان ما بسیار مورد توجه باشند. کارفرمایان

دانشگاه های برتر فناوری دیجیتال و پلی تکنیک های ترجیحی دیجیتال (PDTIs) موسسات برتر علمی با محوریت پیشرفته دیجیتال در مالزی هستند. PDTI ها دارای سابقه ای اثبات شده در تولید فارغ التحصیلان با کیفیت بالا برای مشاغل با ارزش بالا مبتنی بر فناوری دیجیتال ، از طریق سیاست های مهم تحقیق و آموزش ، پیوندهای صنعت قوی و خدمات شغلی و توسعه شغلی هستند.

PDTI ها به دلیل همکاری بین MDEC ، وزارت آموزش مالزی و رهبران صنعت ، راه حل های پایان به پایان ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان آینده به عضویت پویا در یک مالزی مبتنی بر نوآوری و دانش محور می شوند.

بد نیست برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه های مالزی، وب سایت مشاوره شریف رو هم مطشاهده کنید.

 

یک جامعه بین المللی واقعی با 12،000 دانش آموز از بیش از 130 کشور

APU با داشتن یک جامعه دانشجویی بین المللی با بیش از 12000 دانشجو از بیش از 130 کشور در دانشگاه مالزی که در دانشگاه مالزی مشغول به تحصیل هستند ، محیط یادگیری واقعاً کیهانی را ارائه می دهد که دانشجویان را برای چالش های جهانی پیش رو آماده می کند. APU درجه فناوری گسترده ای را با فناوری به عنوان هسته مشترک ارائه می دهد. هدف APU برای پرورش و ترغیب نوآوری از طریق برنامه های ما ، با هدف تولید افرادی است که به روش های جدید و بهتر یاد می گیرند ، سازگار می شوند و فکر می کنند.
یک

 

100 درصد فارغ التحصیلان راهی بازار کار شده‌اند

طبق آخرین مطالعه سالانه ردیاب تحصیلات تکمیلی توسط وزارت آموزش مالزی ، 100٪ از فارغ التحصیلان APU در سال 2018 با فارغ التحصیلی استخدام شده اند. این فقط یک عدد نیست بلکه سمبل قابل توجهی از موفقیت و غرور ما در پرورش حرفه ای برای مشاغل جهانی است.

شما برای بدست آوردن مدرک سخت تلاش می کنید. ما سخت تلاش می کنیم تا شما را در سراسر جهان به رسمیت بشناسیم.

دانشگاه آسیا و اقیانوسیه ، برنامه های دانشگاهی خود را از طریق مشارکت بین المللی بی نظیر و تثبیت شده و صلاحیت های به دست آمده از APU ، همواره ادامه خواهد داد و همواره ادامه خواهد داد.

دانشگاه آسیا و اقیانوسیه (APU) عضو انجمن دانشگاه های مشترک المنافع (ACU) است. ACU یکی از اولین شبکه های بین المللی دانشگاهی جهان ، بیش از 500 موسسه عضو در بیش از 50 کشور جهان دارد.

دستاوردهای دانشگاه APU

دستاوردهای APU گواهی بر تعهد ما برای تعالی در آموزش عالی و آموزش و همچنین تحقیق و توسعه و توسعه و تجاری نوآورانه است. APU به SIRIM QAS International به استانداردهای بین المللی ISO9001: 2008 شناخته شده رسیده است.

دامنه صدور گواهینامه مراحل و مراحل اصلی و پشتیبانی را در ارائه برنامه ها و خدمات برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در بر می گیرد. علاوه بر این ، اعطای مقام MSC در مالزی برای موسسات آموزش عالی ، شناخت و شهادت سهم APU در اقتصاد دیجیتال مالزی از طریق متخصصان فناوری اطلاعات با مهارتهای مربوط به صنعت و بلافاصله قابل استفاده در هنگام فارغ التحصیلی است.

همچنین در سال 2017 ، APU توسط شرکت اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) به عنوان یکی از مؤسسات برتر آموزش دیجیتال دیجیتال (IHL) شناخته شده است ، که در آن دانشگاه اکنون با همکاری های اختصاصی ، فرصت های بیشتری را از طرف دولت و صنعت باز کرده است ، کارآموزی و مکانهای شغلی و غیره

APU از طریق شبکه ما از دانشگاه های شعبه گروه آموزش APIIT که در سریلانکا و هند مستقر شده اند ، به متخصصان جوان مشتاق در این کشورها نیز دسترسی پیدا می کند و فرصتی بی نظیر از تجربه بهترین شیوه های بین المللی در آموزش عالی را با استفاده از برنامه درسی ، فرایندها ، منابع و سیستم ها فراهم می کند.

که در مالزی توسعه یافته اند. برنامه های دانشگاهی APU توسط وزارت آموزش مالزی تأیید می شود و مدارک تحصیلی توسط آژانس کیفی مالزی (MQA) معتبر یا موقتاً معتبر شناخته می شوند.

آخرین مطالب