به گزارش مستمر: ما یک ملت پر از یتیمان جوانان است. با تمام احترام به کسانی که در حال رشد و بدون قوی پدر حضور من را انتخاب کنید به تمرکز بر روی منفی اینجا. من می خواهم به جای ارائه راه های عملی ما مردان می تواند گام در مورد چگونه به یک مربی خوب برای یک پدر و پسر.

نظارت است مشروط تماس هرگز در هزینه به خانواده خود را. در عین حال گذراندن فقط یک ساعت در هفته با پدر مرد جوان می تواند درو مثبت و بلند مدت پاداش. هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع و حتی شاید کمی مرعوب? آیا نمی شود. اکثر جوامع باید یک برنامه از طریق مدارس بعد از مدرسه به مراکز و یا سازمان های جامعه است. صحبت از تجربه شخصی مربیگری می تواند فقط به عنوان پاداش به این مربی به عنوان آن را به mentee. فقط به دنبال این فرمول ساده.

نشان می دهد (سازگار باشد!).

پدر و مادر تنها قهرمانان. من کار کرده اند با تعداد بی شماری از تک مادران و پدران در طول سال. آنها به نظر می رسد قادر به جلو و تخصص است که بسیاری از دیگران نمی تواند درک. هنوز پدر و مادر تنها و تنها یک فرد و نه همیشه قادر به نگه دارید تا با تمام خواسته های زندگی است. یک جزء اصلی از چگونه به یک مربی خوب است که درک اهمیت تعهد است. برنامه ریزی حداقل یک سال تحصیلی حدود یک بار در هفته. بیش از حد بسیاری از بچه ها اجازه داده شده است چندین بار از طریق شکسته و یا وعده های خالی. اگر به شما می گویند شما در حال رفتن به آنجا به دنبال از طریق. اگر شما نمی توانید خود را از زمان برنامه ریزی شده اجازه دهید کودک این برنامه مشاوره و خانواده در پیشبرد دانم. و مطمئن شوید که برای برنامه ریزی مجدد حق دور.

صحبت می کنند (به زندگی).

مورد علاقه آیه از معدن می گوید: “اجازه ندهید که هر ناپاک بحث بیرون آمدن از دهان خود اما تنها چیزی است که مفید برای ساختمان و دیگران تا با توجه به نیازهای خود را که ممکن است به نفع کسانی که گوش دادن.” این همان چیزی است که یک پدر و پسر نیاز دارد—به طور شفاهی تأیید. کلمات خود را با تشویق او را با ارائه یک گم شده و از بخش های بسیار مهم در توسعه هویت خود را به عنوان یک مرد. مشاوره ارائه می دهد فرصت های از قبیل تبریک mentee شما در یک دستاورد او را آموزش های پایه مهارت های زندگی مانند یک دست دادن و یا چگونه یک مکالمه را نگه دارید و اجازه دادن به او را شنیدن کلمات “من به تو افتخار می کنیم.”

زندگی (ایمان و ارزش).

درسهای یک فرصت شگفت انگیز برای قرار دادن ایمان و ارزش های به عمل است.

او در آهنگ “مثل شما” رپ LeCrae می گوید:

من این پوچی داخل که من را مبارزه برای تصویب به خاطر من از دست رفته من پدر گفت: “راه برو.” بنابراین در حال حاضر من به دنبال در رسانه ها و پس از آنها چه خوراک من است. حتی اگر آنها دروغ آنها هنوز هم به من بگویید که آنها را دوست دارم من
آنها می گویند من در چیزهای بد حداقل به آنها افتخار من است.

درسهای یک فرصت شگفت انگیز برای قرار دادن ایمان و ارزش های به عمل برای نشان دادن بی قید و شرط عشق را به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. آن را به ما می دهد توانایی به طور فعال مدل چه معتبر مردانگی به نظر می رسد. زمانی که ما دروغ جهان از بین می روند و به طور بالقوه یک زندگی را نجات داد.

صدا کردن: شما در نظر بگیرید مشاوره یک پدر پسر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im