reel-grab-hamilton-06-e3435647

Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو ستاره در اصلی بازیگران همیلتون.

دیزنی به علاوه

در حال حاضر دیزنی به همراه مشترکان در سراسر جهان در حال خیره شدن به صفحه نمایش خود را ، transfixed در تغزلی و نابغه موسیقی از Lin-مانوئل میراندا همیلتون.

موسیقی شرح زندگی ما پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتونبه عنوان او می رود از اشتباه کارائیب مهاجرت به اولین وزیر خزانه داری ایالات متحده است. آن را جشن افتتاحیه آن سال با شکستن رکورد 16 نامزد جایزه تونی در 13 دسته بندی ها برنده 11-از جمله معتبر بهترین جایزه موسیقی.

به عنوان یک تازه کار, موسیقی تئاتر, بازیگر, خودم, این همه من قادر به صحبت در مورد هفته. من می دانم که هر کلمه از هر آهنگ. من Spotify سالانه قرار دادن یو پی اس های برجسته Hamilton آهنگ ها پس از روز, موسیقی متن فیلم ضربه پلت فرم پنج سال پیش.

این است که هیجان انگیز. این است که موسیقی تئاتر تاریخچه.

اما وجود دارد بسیاری از مردم که نمی درک اهمیت نشان می دهد مانند همیلتون ساخت آن را بر روی چنین به طور گسترده ای توزیع شده و مقرون به صرفه پلت فرم.

“آیا آنها اساسا همان چیزی که با Les Misérables و گربه؟”

“اما آن را به عنوان از یک معامله بزرگ به عنوان زمانی که Mandalorian رسید.”

“این فقط یکی دیگر از موسیقی من نمی بینم که چرا آن را بسیار به کرات.”

اول از همه, اجازه دهید ما هرگز بحث در مورد این فیلم اقتباسی از Les Misérables و گربه در همان نفس دوباره. اما از همه مهمتر وجود دارد یک تفاوت مهم در اینجا است که مردم در خارج از تئاتر جهان ممکن است درک نمی کند تا زمانی که آنها در واقع آن را برای خود.

همیلتون برتر در دیزنی به علاوه نمی ذاتا آن را به یک فیلم مانند Les Mis سازگاری. قطعا نیست یک تلویزیون نشان می دهد مانند این Mandalorianهر چند آن زمان در حال اجرا و تنفس شکستن ممکن است آن را احساس مانند دو قسمت است.

شما ببینید با وجود اینکه فیلم برداری آن را حفظ هسته ی اصلی آن به عنوان یک تولید تئاتر است. شما ببینید میکروفون peeking از کلاه گیس. شما ببینید عرق. شما زحمت طراحی مجموعه قطعات دوار و در حال حرکت در یک راه طراحی شده برای به حداکثر رساندن تاثیر به صورت بسته بندی شده تئاتر نه سالن خود را ، شما آن را ببینید تمام نمای نزدیک بهتر از ردیف جلو.

و که نشان می دهد مانند همیلتون بزرگ است.

با وجود ستایش برای همه چیز تئاتر من به خوبی آگاه است که آن را دارای معایب خاص خود است. یکی از بزرگ? در دسترس. یک دلیل وجود دارد که تصور کلیشه ای از یک تئاتر-رفتن افاده وجود دارد.

فرهنگ انحصار احاطه شده است تئاتر برای مدت زمان طولانی به خصوص وقتی که می آید به کرات-beyond-درک مطلب را نشان می دهد مانند همیلتون. شما می خواهید برای دیدن یک نمایش بود که با بازیگران اصلی? من امیدوارم که شما چند هزار دلار یدکی — و شما بهتر زندگی در قاره آمریکا و در غیر این صورت شما می توانید سه گانه است که قیمت بین المللی پرواز و محل اقامت.

مطمئن شوید که شما می توانید برنده شدن در بلیط بخت آزمایی اگر شما خوش شانس هستید (هر چند احتمال باریک در بهترین حالت) اما نشان می دهد که باعث می شود یک نقطه از گفتن آن شخصیت است “جوان تکه تکه و گرسنه” محیط زیست قطعا نیست که تهیه کردن به مشتریان.

در شروع اجرا waitlists می توانید کشش هفته و حتی ماه ها قبل از اینکه شما می توانید مقرون به صرفه بلیط (که لازم نیست که شما نشسته در خون دماغ). من شنیده ام داستان از افرادی که در ارتفاع همیلتون محبوبیت صرف ساعت طراوت بلیط ویندوز بر روی رایانه های خود را فقط برای ردیف عقب صندلی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020


3:50

بدشانسی یا قیمت-از طرفداران و سپس به نوبه خود به اینترنت برای shoddily ثبت bootlegs مورد علاقه خود را نشان می دهد معروف مبدل به عنوان “لجن آموزش” به اطراف محدودیت و ممنوعیت غیر قانونی ضبط و انتشار یک نشان می دهد — و این ستیز بحث در خود و برای خود از آنجا که بازیگران و مخاطبان به طور یکسان می دانم که شما نمی تواند نشان می دهد به عنوان در نظر گرفته شده.

اگر توسط برخی از معجزه آنها را پیدا کردن یک مناسب bootleg, شانس هستند آن را 10% همیلتون و 90 درصد لرزان آیفون ضبط پشت سر کسی در 144p.

نه واقعا همان متعجب?

بنابراین در حال حاضر در یک زمان که در آن ما در حال همه گیر در داخل و تئاتر, بسته, تولید, شرکت ها مجبور به پیدا کردن راه های جدید است. راههای مانند دیزنی به علاوه. و من تاکید نمی تواند ارزش در آن تغییر به اندازه کافی.

هنر باید در دسترس خواهد بود. مطمئن شوید که آن را بسیار سخت برای دیدن همیلتون دیگر, اما آنچه در مورد بزرگ بعدی نشان می دهد ؟ آنچه در مورد بعدی “ضربه همه ما دور” ضربه به زمین در برادوی?

نوازندگان موعظه است که تئاتر برای همه است, اما زمانی که بلیط ها با قیمت بسیار بالا است که آنها حذف بخش قابل توجهی از جمعیت آن نیست. دیزنی به علاوه اشتراک ، بی نهایت بیشتر دست یافتنی است.

همیلتون برتر در چنین پلت فرم در دسترس نشانه یک پتانسیل واقعی برای تغییر و بهبود در آینده است. من می دانم که هیچ چیز را همیشه به جای احساس بودن در یک زندگی واقعی تئاتر به اشتراک گذاشتن یک اتاق با غریبه ها تجربه فوق العاده ای لرزش.

اما در صورتی که این بهترین و فراگیر ترین راه برای معرفی بیشتر مردم به تئاتر و سپس من همه برای آن است. این فقط یک فیلم موزیکال در حال اضافه شدن به پلت فرم. این یک کاتالیزور و یک گام به جلو برای ساخت تئاتر واقعا برای همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im