رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی که به حالت تعلیق و ورود برخی از کارگران خارجی تا پایان سال, با استناد به نیاز به محافظت از شغل برای شهروندان ایالات متحده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

منظور اجرایی بلوک ورود هر گونه جدید کارگران خارجی در ویزای H-1B اما نه خواهد شد به هر دارندگان ویزای که در حال حاضر وارد آمریکا شد.

“وزیر کار و وزیر امنیت داخلی بررسی غیرمهاجرتی برنامه و نشان داد که حاضر به پذیرش کارگران در چندین ویزا دسته بندی خطری از جابجایی و disadvantaging ایالات متحده کارگران در طول زمان بهبود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی ویزای غیرمهاجرتی برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.”

آمریکا ویزای H-1B است یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام فارغ التحصیل سطح کارگران در مشاغلی تخصصی مانند آن در امور مالی, حسابداری, معماری, مهندسی, ریاضیات, علم و پزشکی است.

قبل از coronavirus همه گیر متقاضیان برای H1-B ویزا در حال حاضر در حال تبدیل دور در افزایش نرخ ارز که عمدتا تحت تاثیر هند اتباع خارجی. با توجه به ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی داده تقریبا سه نفر از هر چهار دارندگان ویزای H-1B شد هند اتباع خارجی به عنوان از اکتبر سال 2018 است.

H1-B ویزا رد نرخ برخی از هند بزرگترین شرکت های فن آوری — TCS, Wipro, Infosys, تکنولوژی, Mahindra اگاه و HCL Technologies-بود ماند حدود 4 درصد به طور متوسط در سال 2015. اما بین ماه های سپتامبر 2018 و 2019 که نرخ سر به فلک کشید به 36٪.

همچنین نگاه کنید به: trump’s قصد دارد به دریچه گاز H-1B و انتخاب کردن می تواند upend عرضه ما استعداد های با تکنولوژی

این انجمن وکلای مهاجرت آمریکا (AILA) را محکوم تهمت تصمیم گفت: این امر آسیب کارفرمایان, خانواده, دانشگاه, بیمارستان ها, جوامع و تاخیر در بهبود اقتصاد در کشور.

“ما همه هنوز در میانه بی سابقه بهداشت جهانی و بحران اقتصادی است که ما را ملزم به استفاده از تمام ابزارها و منابع در دسترس برای حفظ آمریکایی ها سالم و تقویت اقتصاد ما” AILA جمهور جنیفر Minear گفت. “قادر بودن به قرعه کشی در بهترین و درخشان ترین از سراسر جهان همواره مزیت بسیار بزرگی برای آمریکا است.”

در علاوه بر این به دارندگان ویزای H-1B کسانی که با H-2B و L-نوع ویزا نیز اجازه ورود به آمریکا تا پایان سال است. L-نوع ویزا هستند اختصاص داده شده به کارگران که در حال انتقال داخلی در درون یک شرکت است.

کارگران با ویزای J خواهد بود که ورود این کشور به یک کارآموز کارآموز, معلم, اردوگاه, مشاور, au pair یا تابستان کار برنامه مسافرت را نیز تکذیب شد ورود.

این تعلیق از این دسته هستند علاوه بر تعلیق هر گونه جدید ویزا از تاریخ 22 آوریل برای اعضای خانواده برخی از دارندگان کارت سبز.

کارکنان بهداشتی درمانی متمرکز بر درمان و تحقیق در COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری به ایالات متحده عرضه مواد غذایی زنجیره ای و افرادی که “لازم است به منظور تسهیل فوری و ادامه روند بهبود اقتصادی ایالات متحده” معاف از محدودیت های اجرا شده توسط منظور اجرایی.

در زمان نوشتن این سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است بیش از 2.2 میلیون نفر تایید موارد coronavirus در ایالات متحده و تقریبا 120,000 مرگ و میر.

بیشتر در H1-B ویزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im