img-1009

با مجسمه نژادپرستانه معانی در حال حذف شدن در سراسر کشور. تصویر: مجسمه کلمبوس در سان فرانسیسکو تلگراف هیل.

جیمز مارتین/CNET

در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که میرم جاروب ما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست شرکت رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook به مرحله و حذف پست های است که تشویق به شکستن حکومت نظامی, سرنگونی مجسمه و یا ارتکاب اعمال خشونت آمیز. خبر می آید به عنوان معترضان پاره کردن مجسمه با نژادپرستانه معانی از جمله کسانی که از مؤتلفه و ارقام.

وزارت امنیت روز جمعه با ارسال نامه به مدیران در گوگل, Snap, Twitter و Facebook گفت: شرکت های فن آوری کمک به تسهیل “سرقت و آتش سوزی و تشدید حمله, شورش, غارت و defacing اموال عمومی” واشنگتن پست گزارش با استناد به نسخه ای از نامه ها.

“ما می توانیم تایید کنیم با دریافت این نامه و قصد پاسخ” توییتر سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Homeland Security, Facebook, Google و ضربه محکم و ناگهانی نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا بعد از آن در روز جمعه است که او می گوید محافظت خواهد کرد “آمریکا بناهای یادبود و tatues.” با توجه به رئیس جمهور وجود خواهد داشت “طولانی زندان محکوم” برای کسانی که درگیر در تخریب مجسمه.

این شرح توییتر ماه گذشته شروع به برچسب زدن به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها پس از رئیس جمهور ارسال شده که پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی است.” که صدای جیر جیر باعث توییتر به درخواست یک واقعیت-چک کردن برچسب نشان می دهد که پست موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده” و ارائه یک لینک به طوری که کاربران می تواند بیشتر بدانید. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال tweeting که او را “اقدام بزرگ” در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

در توییتر نیز پنهان یک صدای جیر جیر با رئیس جمهور در مورد تظاهرات در مینه سوتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. در آن زمان, توییتر, نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت یک برچسب هشدار دهنده است که می گوید این پست نقض این سایت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه به جلو بروید و خواندن توییت. همچنین محجبه یک صدای جیر جیر در این هفته برای نقض سیاست خود را در برابر “حضور یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص.”

این وضعیت به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی با هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در اواخر ماه مه. وزارت دادگستری هفته گذشته پرده برداری از یک طرح پیشنهادی برای اصلاح بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مهم ترین قانون حفاظت از سخنرانی آنلاین. این پیشنهاد را به خلاص شدن از حمایت محافظت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و اینترنت ارائه دهندگان مانند Verizon و Comcast در, از پرونده های حقوقی بیش از پست های ساخته شده توسط کاربران خدمات خود را.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ادامه دارد و در سراسر ایالات متحده و در سطح جهان به عنوان مردم نشان دادن در برابر اخیر قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و دیگر قربانیان خشونت پلیس و در برابر نژادپرستی نظاممند.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatter.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de