2021 Toyota RAV4 Prime

این hot-rod PHEVs جاوا کمی نازک بر روی زمین برای اولین بار در.

کریگ کول/Roadshow

تویوتا RAV4 نخست بسیار هیجان انگیز ماشین از شما ممکن است فکر می کنم — این دوم-سریعترین ماشین تویوتا در صف قرار می دهد و بیش از 300 اسب بخار. این RAV4 نخست نیز خیلی سر در گم موثراست که ما انسان کریگ کول به تازگی یافت. کسانی که همه چیز در ترکیب قرار داده و به متقاطع به این معنی است که RAV4 نخست مقصد است برای فروش عظمت حق است ؟

شاید نه خیلی اما نه به خاطر مردم نیست و تلاش به آنها را خرید. ببینید با توجه به گزارش منتشر شده روز جمعه با ماشین و راننده تویوتا است که با داشتن مشکلات عرضه. این خودروساز ژاپنی در اصل برنامه ریزی شده برای ساخت 5,000 RAV4 اعداد اول به ما طول اولیه آن تولید در سال است. که بسیاری با توجه به اینکه RAV4 به طور معمول به فروش می رساند در صدها هزار نفر در هر سال اما آن را به دنبال مانند تویوتا در تلاش برای تولید حتی که بسیاری از.

چرا ؟ باتری دوست من. تویوتا مواجه کرده است “پیش بینی نشده عرضه باتری محدودیت” با توجه به تویوتا سخنگوی نیکی همیلا. آن را به طور کامل روشن نیست که در آن در زنجیره تامین مشکل است اما آنچه روشن است این است که بسیاری از مردم با توجه به RAV4 نخست سال جاری در حال رفتن به نا امید.

که به ویژه درست است اگر آن مردمی زندگی می کنند در غیر صفر انتشار نقلیه (ZEV) متحده است. تویوتا قصد دارد به تغییر تحویل اعداد اول به ایالات مانند کالیفرنیا برای دیدار با ناوگان انتشار اهداف وجود دارد. به علاوه حتی اگر شما زندگی می کنند در یک ZEV دولت وجود دارد هیچ گفتن اینکه آیا فروشنده خود را امتحان کنید و علامت آن اختصاص داده شده اعداد اول تا به ساختن یک جفتک سریع. آن اتفاق می افتد.

آنچه که ما در حال تلاش برای گفتن این است که اگر شما واقعا به امید یک پلاگین در ترکیبی متقاطع برای پایان دادن به در جلوی خانه خود را در این سال شما به احتمال زیاد خواهید به نگاه در جاهای دیگر و یا فقط صبر کنید تا سال آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این 2021 تویوتا RAV4 نخست بهترین از هر دو جهان


5:22

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im