powera

Powera رفع

نینتندو سوئیچ کوچک شادی را باهم کنترل کننده های خوب مانند آنها, برای, ساده, بازی اما من و شما هر دو می دانیم که آنها در حال محزون می خوانی ناکافی به صورت شدید تر و خواستار بازی. بسیاری از علاقهمندان به بازی به تاخیر نینتندو تغییر نرم افزار کنترل کننده برای آن فربه مدتها کامل D-pad و دکمه های بزرگتر. اما در حال حاضر نینتندو تغییر نرم افزار کنترل فروش برای $84 در آمازون است. که دیوانه است. شما می توانید انجام دهید خیلی بهتر است. چگونه 68 دلار برای 2-بسته powera رفع پیشرفته کنترل بی سیم برای نینتندو تغییر صدا ؟ برای دریافت این قیمت اعمال کد تخفیف CNETPWRA در پرداخت.

این powera رفع پیشرفته کنترل کننده بی سیم برای نینتندو تغییر کمی کنترل کننده است که می آید بسیار نزدیک به احساس کلی از نینتندو تغییر نرم افزار. آن را فاقد HD سر و صدا اما آن را به کنترل حرکت و دو remappable دکمه در پایین کنترل. آن را قابل اجرا بر روی باتری های AA و همچنین, بنابراین شما لازم نیست که به رقابت با شارژ باتری. فقط تعویض و رفتن.

Powera رفع می کند کنترل کننده در طرح های رنگی بیشتر از من احتمالا می توانید پیگیری از — من از دست رفته به تعداد حدود 30. اما با وجود برخی واقعا بازی بسیار جالب با مضمون پس از اتمام من عاشق این مدل جنگل سیاه. جنگل سیاه مدل به فروش می رساند به طور منظم برای 50 دلار است اما فروش در آمازون برای $40 در حال حاضر; این بدان معناست که این دو بسته است که 15 درصد کمتر از آمازون در حال حاضر قیمت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بله شما می توانید خود را ترک نینتندو سوئیچ


10:47


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im