ماه های گرم تابستان بر ما هستند و این باعث می شود آن را بسیار زمان خوبی برای یک برج خوب فن در دست است. با طرح های عمودی که به طور معمول نوسان از یک سمت به سمت راست برج فن به سرعت می تواند یک نسیم خنک کننده در سراسر کل یک اتاق بدون در نظر گرفتن مقدار زیادی از فضای و یا استفاده بیش از حد انرژی است. در بالای آن برج طرفداران ارائه می دهد انواع زیادی از ویژگی های و طرح های را انتخاب کنید که شما فروشگاه.

مطمئن شوید که به اندازه کافی, من یک تعداد مستحب مدل های بعد از تست چند تا از چیزهایی که در خانه من در لوئیزویل ، در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم شروع با تراکم بالا:

رأی Crist/CNET

موجود در خارج در کمتر از 50 دلار در این Better Homes & Gardens-مارک فن برج به نظر می رسد یک نسخه را به خوبی دارای مدل از HomeLabs که مبادرت به فروش برای تقریبا دو برابر در آمازون است. در کنار تایمر خواب و سه تنظیمات سرعت شما در پیدا کردن دو حالت های اضافی است که شبیه سازی یک نسیم طبیعی و از راه دور با استفاده از مغناطیس به اقامت در محل در بالای دستگاه هنگامی که شما با استفاده از آن — یک high-end لمس نیست معمولا در بر داشت در این قیمت.

را محکم نگرفته ویژگی های طراحی یک کوره که نوسان در یک پایگاه ثابت ساخت آن کمتر آشکار از یک فن برج تبدیل می شود که به طور کامل از یک سمت به سمت. در حالی که من در بر داشت آن را به مقدار زیادی قدرتمند برای خنک کردن یک رسانه به اتاق بزرگ در یک روز گرم, آن را هنوز هم موفق به نگه داشتن چیزهای کمی ساکت تر از کوچکتر برج طرفداران مانند Vornado V-جریان و TaoTronics TT-F001.

من می خواهم آن را بهتر اگر گارانتی بیش از یک سال و اگر ساخت نیست کاملا به plasticky اما کسانی که تجارت آف بیش از نمایشگاه در این قیمت. اگر شما به دنبال یک قادر به برج فن احساس می کند که گران تر از آن است که در واقع این یک متناسب با این لایحه بهتر از هر چیز دیگری من تست کردم.

رأی Crist/CNET

برج طرفداران تولید سر و صدا که ممکن است بالا از ذهن اگر شما در حال برنامه ریزی در مورد استفاده از یک در حالی که شما خواب یا شراب خواری از طریق تلویزیون مورد علاقه خود را نشان می دهد. خوشبختانه آرامترین فن من تست های Honeywell QuietSet نیز بسیار گرد و لوازم خانگی در سراسر هیئت مدیره.

همراه با برگزاری بالاترین سرعت تنظیم به بهترین در کلاس 41 دسی بل (اندازه گیری شده در فاصله 30 اینچ) به QuietSet نیز یکی از مهمترین انرژی کارآمد طرفداران من تست نقشه کشی فقط 36 وات در انفجار کامل. و سخن گفتن از تنظیمات QuietSet ارائه می دهد یک دسته کامل از آنها اعم از نزدیکی-سکوت, 26 دسی بل تنظیم خواب و راحتی آرام 28 دسی بل سر و صدا سفید راه اندازی برای استراحت و تازه کردن داغ و قدرت خنک تنظیمات که حرکت بیشتر توده های هوا در حالی که نگه داشتن سر و صدا در خلیج. باریک, موشک, شکل, طراحی محکم و نسبتا جمع و جور باتری-از راه دور شامل اسکله منظمی در زمانی که استفاده نمی کنید و به سمت بالا زاویه دار کنترل در بالا بسیار آسان بر روی چشم. شما می توانید روشنایی آن چراغ در بالا بیش از حد.

از 70 دلار برچسب قیمت این مدل اندکی ارتقا دهید و بیش به طور متوسط شما فن برج اما به نظر می رسد و احساس می کند بخشی. کاش گارانتی طولانی تر از یک سال, اما این فقط در مورد من تنها انتقاد موثر برج فن.

رأی Crist/CNET

در 80 دلار به TaoTronics TT-F001 نیست, ارزان, برج, فن, اما آن را می سازد تا برای آن را با یک ترکیب بزرگ از امکانات و بسته بندی مقدار زیادی از قدرت های خنک کننده به حجم 35-اینچ ساخت. آن 60W برق قرعه کشی دوم شد و تنها به Dyson در میان طرفداران من تست شده و بالاترین سرعت تنظیم می شد و اطلاعات زنگ در در 48 دسی بل-اما نه عامل شکن معامله به خصوص اگر شما نیاز به یک کوچکتر برج فن اما شما نمی خواهید به قربانی قدرت های خنک کننده.

همانطور که برای ویژگی های TT-F001 شامل دمای محیط خواندن مسلما مورخ به دنبال صفحه نمایش. کسانی که خوانش ثابت می شود کاملا دقیق زمانی که من با استفاده از برخی از ترموکوپل چپ بیش از وفل ساز آزمون به دو آنها را بررسی کنید. بهتر است کسانی که خوانش شما اجازه اجرای فن بر روی خلبان خودکار حالت که در آن آن را به طور خودکار در هر زمان که افزایش درجه حرارت بالاتر از 79 درجه است. با استثنا از Dyson هیچ یک از طرفداران دیگر من تست ارائه یک خلبان خودکار حالت مانند آن است. من نیز قدردانی مصنوعی نسیم حالت و پوشش قابل جابجایی در عقب است که باعث می شود فن ساده تر برای تمیز کردن.

رأی Crist/CNET

وقتی که می آید به ultra-high-end برج طرفداران Dyson بدجور سخت به ضرب و شتم. آن آخرین Dyson TP04 است $550 کرگدن با پادشاه اندازه کربن فعال و شیشه هپا فیلتر هوا بغل کردن پایه مصرف. که اجازه می دهد تا آن را به پاک کردن هوا از آن قرار می دهد, از بین بردن چیزهایی مانند گرد و غبار و آلرژن از هوای نفس شما. Dyson ادعا می کند آن را می توانید گرفتن ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون گسترده (قبل از شما آن را گوگل تک coronavirus مولکول است 0.125 میکرون گسترده و اگرچه تحقیقات ناسا نشان می دهد که فیلترهای هپا ممکن است بسیار موثر در گرفتن ذرات کوچک به عنوان 0.01 میکرون گسترده ای آن را به ارزش اضافه کرد که CDC در حال حاضر اشاره می کند که اکثر COVID-19 انتقال از شخص به شخص تماس).

تصفیه هوا کنار Dyson دارای 10 سرعت تنظیمات اعم از فوق العاده آرام 28 دسی بل تا 48-decibel انفجار غلیظ در هوا. آن را راحت ترین برج فن تست کردم هم با سرد جریان ثابت از هوا است که احساس می کند مانند یک مقدار کمتر پرقدرت نسخه از یکی از Dyson حمام دست خشک کن. ال سی دی صفحه نمایش در جلوی دستگاه آهنگ کیفیت هوا در زمان واقعی اما شما همچنین می توانید تنظیم آن را به نمایش چیزهایی مانند دمای محیط و یا رطوبت نسبی. شما همچنین می توانید سفارشی نوسان زاویه بین 45-, 90-و 180-350 درجه تنظیمات است که بسیار زیبا و منحصر به فرد را لمس کنید. براق از راه دور اسکله مغناطیسی در بالای این فن هنگامی که شما با استفاده از آن بیش از حد.

در بالای همه که TP04 ویژگی های برنامه را فعال کنید فراست. من اعتراف من صرف زمان بیش از حد تست همه از ویژگی های بیرون (من تا به حال هفت طرفداران دیگر در آزمون صف) اما برنامه ارائه می دهد یک نگاه دقیق در کیفیت هوا در خانه خود را و آن را به شما اجازه ایجاد سفارشی خنک کننده برنامه بیش از حد. شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید برای سفارشی کردن فن خلبان خودکار حالت به شهوت و میل خود را. این TP04 همچنین پشتیبانی از صدای کنترل از طریق الکسا و یا از طریق سیری.

همه از آن می افزاید تا به یکی از بهترین و کامل ترین برجسته برج طرفداران است که پول می توانید در حال حاضر خرید. اینکه آیا یا نه آن را به ارزش کامل $550 تا به شما اما من توجه داشته باشید که آن را در همان عنوان بالا پایان تصفیه کننده هوا از اسامی مانند Coway و Levoit که آیا به رخ کشیدن به عنوان بسیاری از ویژگی های به عنوان Dyson و که نمی دو به عنوان برج طرفداران در همه.اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن مقداری پول اصلی Dyson TP01 ارائه می دهد که همان طراحی و بسیاری از ویژگی های مشابه است که هنوز هم در دسترس است بیش از حد — که یکی در حال حاضر هزینه 160 دلار کمتر از TP04.

برج طرفداران ما تست شده

اندازه وزن سرعت و تنظیمات دمای محیط صفحه نمایش با حالت خودکار سر و صدا محدوده انرژی قرعه کشی سیستم خاموش شدن تایمر از راه دور کنترل از راه دور باتری گنجانده شده است ؟ قابلیت های هوشمند گارانتی قیمت
خانه بهتر و باغ ها 5-سرعت فن برج 41″ 10.0 پوند کم, متوسط, زیاد, طبیعی, باد, خواب هیچ 35 – 46 دسی بل 48W 1-8 ساعت بله مغناطیسی بله هیچ کدام 1-سال $50
Vornado V-جریان هوا گردش فن برج 37″ 8.0 پوند کم و متوسط و بالا هیچ 33 – 50 دسی بل 54W 1,2,4,8 ساعت بله بله هیچ کدام 5-سال $70
TaoTronics TT-F001 نوسان برج فن 35″ 6.3 پوند کم, متوسط, زیاد, طبیعی, باد, خواب بله 38 – 48 دسی بل 60W 1-12 ساعت بله چسبان بله هیچ کدام 1-سال 80 دلار
AmazonBasics نوسان 3-سرعت فن برج 41″ 9.5 پوند کم, متوسط, زیاد, طبیعی, باد, خواب هیچ 30 – 42 دسی بل 35W 1-7 ساعت بله چسبان هیچ هیچ کدام نامشخص $60
Lasko باد منحنی T42905 نوسان برج فن 42″ 13.0 پوند کم و متوسط و بالا هیچ 30 – 43 db 48W 1-7 ساعت هیچ N/A بلوتوث, نرم افزار کنترل 1-سال 80 دلار
Honeywell QuietSet HYF290B کل اتاق فن برج 40″ 9.2 پوند خواب, زمزمه,, آرام, سفید سر و صدا, آرامش, Refresh, سرد, قدرت سرد هیچ 26 – 41 db 36W 1,2,4,8 ساعت بله چسبان هیچ هیچ کدام 1-سال $70
Pelonis FZ10-10JRH نوسان پایه فن برج 40″ 9.3 پوند کم و متوسط و بالا هیچ 36 – 46 دسی بل 41W 1-8 ساعت بله چسبان هیچ هیچ کدام نامشخص $55
Dyson خالص سرد TP04 تصفیه هوا فن برج 41″ 10.9 پوند 1-10 بله 28 – 48 دسی بل 180W بهنگام سیستم خاموش شدن موجود در نرم افزار تنها 1-9 ساعت بله مغناطیسی بله Wi-Fi, نرم افزار کنترل صوتی سازگاری با سیری و الکسا 2-سال $550

آنچه که ما به دنبال

برج طرفداران کمی روی حیله و تزویر برای تست به ویژه هنگامی که شما در حال کار از خانه بدون دسترسی به آزمایشگاه محیط زیست است. بر خلاف سیستم های تهویه مطبوع آنها نیست تولید خود را سرد — در عوض آنها را هر چه هوا نزدیک است و recirculate آن را در سراسر اتاق. که نسیم-مانند اثر احساس بزرگ در یک محافظه کار روز, اما آن چیزی است که شما می توانید به راحتی با یک پروب دما.

tower-fans-group-shot
رأی Crist/CNET

آنچه شما واقعا نیاز به یک تونل باد و یا برخی از ابزار دیگر موثر در کمیت مقدار هوایی است که قادر به حرکت است. ما در اجرای آزمون ها می خواهم که قبل از اینکه در CNET لوازم HQ و ما برنامه ریزی برای انجام این کار یک بار دیگر هنگامی که ما در حال پشت در دفتر. انتظار می رود به روز رسانی برای این پست وقتی که زمان می آید.

در حال حاضر من شروع با تمرکز بر روی هر یک از فن طراحی و امکانات و دویدم سر و صدا تست در آرامترین بخشی از خانه من به خوبی حس میشد که اجرا می شود اطلاعات. ترین برج طرفداران با یک کنترل از راه دور و بسیاری از کسانی که کنترل از راه دور ارزان و حجیم اما برخی از برج طرفداران انجام یک کار بهتر از دیگران از متصل کردن آن کنترل از راه دور زمانی که آنها در حال استفاده است. طیف گسترده ای از طرح ها به من مقدار زیادی به فکر می کنم بیش از حد — برج طرفداران بزرگ و آشکار به اندازه کافی است که آن را به ارزش آن را به یک نگاه نیست که زشت یا بیش از حد بزرگ است.

در این ویژگی جلوی من یک نگاهی از نزدیک چقدر کنترل هر یک از فن های ارائه شده در طول راه که در آن قرار می دهد از هوا. فقط در مورد هر برج فن ارائه می دهد متوسط و بالا تنظیم اما برخی بیشتر با تعداد بیشتری از تنظیمات سرعت در بین کسانی که اصول اولیه برای کنترل دانه بیش از نیروی نسیم. دیگران ارائه باد مصنوعی حالت که بال بال زدن و نسیم برای یک اثر طبیعی. برخی عبارتند از درجه حرارت محیط خوانش بر روی صفحه نمایش و یا خلبان خودکار حالت که فقط پا زدن در هنگامی که درجه حرارت بازدید از یک آستانه خاص است. هر جا که من در بر داشت ویژگی های است که من آنها را آزمایش و آنها را به حساب آورد.

من یک فن از این:

Lasko باد منحنی T42905 نوسان برج فن

lasko-tower-fan
رأی Crist/CNET

من عاشق براق شبح و دانه چوب لهجه از این Lasko مدل و این سومین آرامترین فن که من تست, اندازه گیری فقط در چند دسی بل noisier از Honeywell. همچنین ویژگی های بلوتوث است که به شما امکان کنترل فن از طریق یک نرم افزار بر روی تلفن خود را.

مشکل این است که برنامه است که همه شما را به عنوان دور به عنوان کنترل از راه دور نگران هستند. نیست که ایده آل برای یک فضای مشترک به دلیل فن می توانید تنها با اتصال یک دستگاه در یک زمان. اگر کسی دیگری جفت با فن اتصال شما قطع می شود. که ممکن است بخشایش اگر برنامه ارائه ویژگی های پیشرفته ای مانند صدای کنترل و یا توانایی به مجموعه ای از برنامه های سفارشی, اما آن را نمی کند. شما می توانید آن را روشن و خاموش به نوبه خود نوسان و خاموش تنظیم در سه سرعت تنظیمات و یا شروع به تایمر خواب — کنترل های مشابه به عنوان شما پیدا کردن در فن خود را. و در حالی که آن را نمی کند, درخواست برای هر گونه مجوز از بلوتوث دسترسی برنامه به نظر نمی رسد برای ارائه یک سیاست حفظ حریم خصوصی در همه. همه باعث می شود که این یکی از آسان به جست و خیز در $80.

Pelonis FZ10-10JRH نوسان پایه فن برج

pelonis-tower-fan
رأی Crist/CNET

Pelonis باعث می شود تعدادی از برج طرفداران از جمله این 40 اینچ سفید سالم مدل نشان می دهد که در آمازون و در خارج برای کمی بیش از $50. آن را مناسب و معقول به اندازه کافی در آزمون اما من آمد دور unimpressed با زشت طراحی — به خصوص کمی لرزان پایه و عجیب و غریب به ظاهر تصادفی از آرایه های غیر ضروری Led در جلو. موفق باشید و با گارانتی — Pelonis کند مشخص نیست چه مدت آن را در هر نقطه که من می تواند در پیدا دستی یا آنلاین. شما نمی خواهد پیدا کردن مقدار از طریق امکانات یا — فقط سه تنظیمات سرعت نوسان و یک تایمر خواب است که به شما اجازه می دهد برنامه خودکار سیستم خاموش شدن تا 8 ساعت در پیشبرد. که باعث می شود به صورت بسیار ساده و چهار دکمه کنترل از راه دور, اما آن را هنوز هم در مورد به عنوان بزرگ به عنوان یک کنترل از راه دور تلویزیون (و باتری نمی آیند گنجانده شده است).

با خواندن 46 دسی بل در بالاترین سرعت از 30 اینچ دور Pelonis بود وسط-of-the-بسته مجری از نظر سر و صدا و 41 وات قدرت رسم است که کمی کمتر از حد متوسط برای یک فن از این اندازه که ممکن است اضافه کردن برخی از درخواست تجدید نظر برای انرژی آگاه خریداران. این قیمت نیست ناعادلانه یا, اما همه چیز در نظر گرفته, من فکر می کنم شما می توانید بهتر انجام دهید.

Vornado V-جریان هوا گردش فن برج

vornado-tower-fan
رأی Crist/CNET

Vornado V-جریان فن برج از ویژگی های شسته و رفته به دنبال ساخت که تاب فن کوره در اطراف پایه استوانه ای. این یکی از بهترین برج طرفداران تست کردم — اما آن را نمی نوسان سنتی مانند برج فن به جای تکیه بر آن تابیده طراحی به حرکت گسترده در زمینه هوا در سراسر اتاق.

آن را به خوبی کار می کرد به اندازه کافی در تست های که من تا به حال این هدف من است اما پوشش متنوع در آن طرف زاویه که در آن جریان هوا قرار گرفته است پایین تر یا بالاتر با توجه به این که قطر کوره. مسئله بزرگتر این بود که Vornado V-جریان بود اطلاعات فن تست کردم زنگ در در 50 دسی بل در بالاترین از آن سه سرعت از فاصله 30 اینچ. در بالا از آن, من از راه دور کار نمی کند که پژواک ناکامی من دیده ام از بررسی کاربر در خرده فروشان که در آن V-جریان فروخته شده است. که به علاوه کمبود امکانات فراتر از حد معمول تایمر خواب به من گفت: نه ممنون به Vornado را 70 دلار برچسب قیمت در اینجا (و من احتمالا می خواهم آن جست و خیز در طول یک فروش بیش از حد). که شرم آور به عنوان Vornado 5 سال گارانتی بهترین در میان تمام طرفداران من در این خلاصه و بیش از دو بار به عنوان طولانی به عنوان شما را با $550 Dyson TP04.

AmazonBasics نوسان 3-سرعت فن برج

amazonbasics-tower-fan
رأی Crist/CNET

آمازون همچنان به فروش رو به رشد انواع مختلفی از محصولات خود را تحت AmazonBasics برند و این روز را که شامل یک فن برج. مانند نام آن پیداست این نیست هر چیزی بیش از حد تصور و کنترل از راه دور باتری نمی آیند شامل اما شما حداقل یک زن و شوهر از وزش تنظیمات در بالای معمولی متوسط و بالا و تنظیمات سرعت.

متاسفانه من یک تجربه خوب تست این فن ، برای شروع من از راه دور کار متوقف شد در مدت کوتاهی پس از من شروع به آزمایش و فن خود بیرون آمد و خود را شل و ول پایه پس از تخلیه چیز به عقب و جلو بین اتاق خواب و اتاق نشیمن چند بار. این 35W قدرت قرعه کشی شد که پایین ترین از همه طرفداران تست کردم اما احساس کردم که عدم قدرت در قالب یک underwhelming جریان هوا حتی در بالاترین تنظیمات. در $60 این برج فن ممکن است برای فروش دو برابر آن را به ارزش.