espresso-promo-shots-4

قهوه اسپرسو است که منحصر به فرد قدرتمند و خوش طعم. این آزمون نهایی برای تخمیر خانه.

تایلر Lizenby/CNET

بسیاری از جاوا خبره پیدا کردن اسپرسو به بیان نهایی از قهوه اما تفاوت بین یک واقعا دم بزرگ و یکی که فقط به طوری که پایین می آید به پیدا کردن بهترین اسپرسو ماشین در محدوده قیمت خود را. آن آسان به سقوط به اسپرسو است که متمرکز و پیچیده و به شدت خوش طعم. اما باید خود را در سطح بالا barista و ایجاد و خوب لذت بردن از نوشیدنی های قهوه در خانه, شما باید مایل به صرف دیگران بزرگ برای اسپرسو ساز.

بهترین صفحه اصلی ماشین آلات اسپرسو یک پیشرفته دم فرایند و دستی زنگ ها و سوت مانند دو portafilter سبد برای دو شات نوشیدنی و یک milk frother و بخار گرز برای یک فنجان کاپوچینو یا یک اسپرسو. این ماشین نمی آیند ارزان و شما می توانید انتظار به پرداخت حداقل 600 دلار برای چیزی که شلاق تا حلال کافه کالیبر نوشیدنی اسپرسو (یا یک شات اسپرسو اگر چیزی که شما). اما هنگامی که در شک, سعی کنید به یاد داشته باشید که چقدر شما می توانید صرفه جویی در تمام lattes cappuccinos و دو عکس شما می توانید از کافی شاپ خود را با تشکر از شما اسپرسو و کاپوچینو ساز.

البته شما می توانید همچنین رها کردن به عنوان کمی به عنوان $100, اگر شما مایل به حل و فصل برای یک متوسط اسپرسو اما من مصرانه از شما را به حال حمله با چنگال بر روی محصولات است که هزینه کمتر به خصوص اگر شما قصد دارید در نوشیدن اسپرسو به طور منظم. TA به ظاهر مقرون به صرفه, دستگاه اسپرسو ممکن است مانند یک معامله در نگاه اول اما آنها اغلب اتلاف پول و مقابله با فضای بیش از حد.

برای کسانی که در بودجه “اسپرسو تخمیر” (در 30 دلار به 50 دلار در محدوده قیمت) به طور معمول فاقد موتور پمپ و توسط فشار بخار به تنهایی. آنچه آنها تولید است که واقعا moka pot, نوع قهوه ساخته شده توسط ساده stovetop حذفی; آن را نمی خواهد طعم کاملا مانند اسپرسو شما به استفاده از قهوه در کافی شاپ یا کافه. که ذاتا بد نیست — آن را فقط واقعا نمی اسپرسو.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: می خواهید برای خرید یک دستگاه اسپرسو? در اینجا چیزی است که شما نیاز به…


1:51

برای پیدا کردن بهترین دستگاه اسپرسو اسپرسو عاشقان من صرف بیش از 80 ساعت قرار دادن 10 در دسترس دستگاه های اسپرسو از طریق paces خود. من محدود آزمایش من به دستی دستگاه اسپرسو نه آنهایی که اسپرسو از غلاف یا کپسول. من هم دوباره سه نفر دیگر از دستگاه های اسپرسو من قبلا بررسی. در طول فرایند, من ساخته شده و نمونه نمرات اسپرسو عکس, دو عکس lattes cappuccinos و کوزه بخار شیر و کف شیر. در واقع اگر آن را یک قهوه نوشیدن آن ساخته شده است. من هم در زمان را به حساب چیزهای دیگر مانند آب مخزن و ذخیره سازی آب, فیلتر, کنترل پنل, سنگ زنی قابلیت های اتوماتیک, milk frother ظهر (و توانایی خود را به بخار و کف شیر) و بیشتر.

پس از تجربه من این سه من می خواهم واجد شرایط به عنوان بهترین صفحه اصلی دستگاه های اسپرسو. در حالی که آنها همه کار انجام می شود و ارائه ویژگی های ضروری شما نیاز — مانند یک بخار milk frother, سینی چکه قابل توجهی آب مخزن و آسان برای تمیز کردن پایه از جنس استنلس استیل — کلید عامل افتراق بین آنها نقطه قیمت می باشد. و چقدر شما را صرف بر روی یک دستگاه اسپرسو می کند که تأثیر عمده ای بر روی چه نوع از قهوه شما در نهایت دریافت کنید.

من هم محدود به این لیست به ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دستگاه های اسپرسو. من از مطالعه حذف فوق العاده اتوماتیک اسپرسو سازندگان نیز به فروش می رسد توسط Krups, فیلیپس, Miele, و دیگران. این مدل یک نژاد جدا, هزینه های بسیاری را چند بار بیشتر (2000 دلار تا 3000$).

هنوز هم با من است ؟ نگه داشتن رفتن اسپرسو خوشمزه به زودی خواهد بود مال شما!

کریس مونرو/CNET

شما نمی توانید ضرب و شتم Breville Barista بیان و آن ترکیبی از کارایی و امکانات و قیمت. برای کمتر از $600 دستگاه را توانمند چرخ دادن دانه های قهوه اسپرسو, هوشمند, تکنولوژی دوز زمینه به طور مستقیم به آن portafilter سبد, به علاوه آن را محکم frother, بخار, شیر خوب است و باعث می شود ضخامت فوم. آن را نیز به طور مداوم کشیده بهترین مزه عکس های اسپرسو در گروه آزمون.

کنترل پنل ممکن است کمی تهدید آمیز در ابتدا, اما هنگامی که شما قطع از چیزهایی خوشمزه شات (یا دو شات) از اسپرسو, اسپرسو یا قهوه-بر اساس انتخاب نوشیدنی پاداش شما خواهد بود. ساخته شده از فولاد ضد زنگ, Barista بیان کاری که با سهولت برای تمیز کردن و همچنین. و به مهر و موم معامله Breville شامل حق بیمه های فلزی ابزار مانند یک دستی دوز صاف کننده و رشوه دادن.

من توجه داشته باشید هر چند که این دستگاه ارائه نمی کند یک طراحی جمع و جور. اگر فضای ضد حق بیمه در آشپزخانه شما, شما ممکن است بخواهید نگاهی به آینده ماشین در لیست خود را از فنجان قهوه است. ادامه مطلب.

برایان بنت/CNET

برای کسانی که در طلب بزرگ اسپرسو در خانه اما عصبی هستند در مورد گرفتن روش پایین Breville Bambino به علاوه انتخاب ایده آل است. این مرده ساده برای استفاده و به تمیز نگه داشتن. همچنین جمع و جور و در عین حال کشیده خوشمزه عکس از اسپرسو دوم تنها به Breville Barista بیان. من به خصوص با قدردانی از چگونه از آن آسان است برای کف شیر با Bambino. فقط قرار دادن بخار گرز به Bambino فولاد ضد زنگ پارچ شیر (شامل) و سپس با فشار یک دکمه. کمتر از یک دقیقه بعد از آن شما باید ماهرانه شیر بخار پز فوم آماده برای lattes و cappuccinos.

در حالی که آن را فاقد آن خود قهوه چرخ ساخت اسپرسو, کاپوچینو یا اسپرسو از Cuisinart EM-100 دارای مقدار زیادی برای رفتن آن. این دستگاه اسپرسو دارای یک طراحی جمع و جور است اما به اندازه کافی قدرتمند به دم از خوب قهوه. آن را نیز کشیده و خوش طعم اسپرسو عکس دوم تنها به Breville Barista بیان از نظر کیفیت و طعم و قدرت است. این دستگاه ویژگی های یک فولاد ضد زنگ frother برای بخار شیر و یک ساخته شده است در جام گرمتر عنصر حرارت بیش از حد. جامد دستگاه اسپرسو در حدود یک سوم قیمت Breville.

این است که تا بحال بهترین دستگاه اسپرسو تحت $100 نقطه قیمت است که من سعی کردم. با وجود آن متوسط قیمت آقای قهوه ECMP50 مرا شگفت زده کرد بستن کمربند از رضایت اسپرسو عکس. آنها خوب و قوی با crema خوب و متعادل قهوه عطر و طعم. من باید بگویم که من هنوز هم ترجیح می دهند عکس دم توسط Breville Barista بیان و Cuisinart EM-100 که ارائه طعم شدید تر است. Frothing و بخار شیر به دمای مناسب در این دستگاه دشوار بود نسبت به آن دسته از محصولات به دلیل کوتاه frother بازو. آقای قهوه نمی بسته نرم افزاری یک پارچ شیر, یا, بنابراین شما باید برای عرضه کنید. گفت: اگر 100 دلار است خود را محدود قیمت این بودجه دستگاه اسپرسو-که هنوز هم ضرورت مانند یک سینی چکه قابل جابجایی و 40-اونس آب مخزن — باید متناسب با این لایحه برای جام خود را از روز است.

ما چگونه تست دستگاه های اسپرسو

من ارزیابی فرآیند برای دستگاه های اسپرسو است که چگونه من تست استاندارد چکه قهوه. من دست شستن و خشک تمام قطعات قابل حمل و لوازم جانبی. برای بسیاری از اسپرسو محصولات که شامل portafilter سبد فلزی portafilter درج مخزن آب ، من اجرای یک دم چرخه فقط با آب داغ به خیط و پیت کردن دور از هر گونه باقی مانده مواد از تولید است.

اکثر دستگاه های اسپرسو, صرفه جویی برای فانتزی فوق العاده اتوماتیک مدل عدم یکپارچه چرخ قهوه و من ترجیح می دهم به آزمون با قهوه. بنابراین من عرضه خود من چرخ — این چرخ Breville هوشمند نرم افزار. من این چرخ به دو دلیل. برای اولین بار آن را کالیبره بیشتر برای اسپرسو و کمتر به صورت قطره ای یا دیگر دم از سبک. این بدان معناست که آن را به تولید سخت کار کردن که کاملا خوب است. دوم آن سخت کار کردن اندازه نیز به طور مداوم ، هر دو از عوامل مهم برای مناسب اسپرسو دم روند.

به جلو و عکس های من شروع با پیشنهاد روش مشخص شده در یک ماشین داده شده محصول می باشد. معمولا آن را پوشش می دهد مقدار قهوه مورد انتظار در هر شات همراه با هر یک از دستورالعمل های مربوط به درشتی سطح. به همین ترتیب من دنبال چرخی دستورالعمل (نور متوسط و یا سخت tamp) اگر دستی آنها را فراهم می کند.

هر زمان که ممکن است من دم دو عکس از اسپرسو برای تمام آزمون اجرا می شود. من مطمئن شوید که برای ضبط وزن این اساس من با استفاده از به علاوه وزن اسپرسو برای هر شات من بکشید. این اطلاعات همراه با خوانش از حمل انکسارسنج اجازه می دهد تا من به محاسبه دو مهم درصد: TDS (مجموع مواد جامد محلول) و استخراج درصد است.

و درست مانند هر دم قهوه ایده آل استخراج درصد برای اسپرسو است که یک محدوده بین 18 و 22 درصد. این بازده متعادل جام فرض کنید شما انجام و حتی کارآمد استخراج ترکیبات قهوه از خود زمینه (هر دو طعم و کافئین).

بسیاری از صفحه اصلی دستگاه اسپرسو می دم عکس های با کیفیت. این یک کشیده شد از Breville Barista بیان.

تایلر Lizenby/CNET

اگر شما بیش از عصاره های شما را اجرا خطر نشت ناخوشایند طعم (تلخی) پس از خوب است. در پایان مقابل از مقیاس زیر استخراج شده brews تمایل به توسعه نیافته طعم. فاقد قند و دیگر کاراملی مواد شیمیایی آلی این عکس را طعم ترش ضعیف و آبکی.

بر خلاف ساخت یک فنجان قهوه اسپرسو باید متمرکز شود. در حالی که بسیار عالی چکه به طور معمول دارای TDS درصد از 1.3 یا 1.4 بزرگ اسپرسو است که درصد بسیار بالاتر. Breville Barista اکسپرس برای مثال تولید عکس های با TDS درصد به عنوان بالا به عنوان 12.4.

این عکس من کشیده شد و متعادل هر چند با استخراج 18.6%. آزمون لوبیا من با استفاده از انواع مشابه من استخدام به صورت استاندارد قهوه — Costco کرکلند کلمبیا. این یک متوسط تیره کباب مناسب برای دم کردن اسپرسو به عنوان به خوبی.

breville-bambino-steamed-milk-1

بسیاری از دستگاه های اسپرسو را بخار wands برای frothing شیر است. Breville Bambino باعث می شود بخار شیر به خصوص آسان است.

برایان بنت/CNET

در نهایت من سعی می کنم از دست من در frothing شیر با هر دستگاه قهوه مجهز به بخار ترکه. من رکورد کلی تجربه با بخار ترکه که آیا این روند یک ضربه محکم و ناگهانی یک روی حیله و تزویر کارهای عادی و روزمره و یا جایی در میان.

breville-bambino-steamed-milk-2

شیر بخار برای ایجاد کافه سبک اسپرسو نوشیدنی مانند lattes و cappuccinos.

برایان بنت/CNET

می خواهید گزینه های بیشتر برای خود را در فنجان قهوه ؟ لطفا این لیست از دستگاه های اسپرسو تست کردم علاوه بر آنهایی که در بالا.

در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز رسانی دوره ای که ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

بیشتر قهوه پوشش در CNET و Chowhound

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im