swimming-ac

زمان برای کشف اقیانوس در Animal Crossing: New Horizon. امیدوارم که شما مثل من لباس شنا.

نینتندو/تصویر توسط شان کین/CNET

اگر شما شده است که مایل به گرفتن یک شیب سواحل خود را Animal Crossing: New Horizons جزیره به عنوان آن فصل عروسی رویداد تساوی به نزدیک نینتندو رو شما پوشش داده شده است. توانایی شنا کردن به سوئیچ megahit‘s تابستان رایگان به روز رسانی در جمعه.

“قرار دادن بر روی کت و شلوار مرطوب به شیرجه & شنا در اقیانوس و حتی دیدار با شخصیت های جدید!” شرکت توییتی هفته گذشته است.

به روز رسانی می افزاید: توانایی شنا و شیرجه و پس از آن شما می توانید هر گونه موجودات دریایی شما انتخاب کنید تا به Blathers’ موزه. شما همچنین قادر خواهید بود به حلزون اسکالوپ شما در پیدا کردن به پاسکال-یک sea otter که قبلا به نظر می رسد در دنیای وحشی, شهرستان عامیانه و برگ جدید — و او به چنگال بیش از برخی دریایی با مضمون دستور العمل های.

هنگامی که شما خریداری کرده ام برخی از دلربا جدید شنا از فروشگاه یا گوشه شما می توانید هاپ به اقیانوس از ساحل و اسکله و یا سنگ و سپس شنا به عنوان دور به عنوان یک مرز چند متر به سواحل ایتالیا. بنابراین شما نمی توانید از دست رفته در آبی بزرگ فراتر از آن, اما شما همچنین نمی توانید چک کردن آن جذاب سلیمان در افق. اگر شما نقطه حباب افزایش به سطح غواصی را به شما فرصتی برای دیدار با یک موجود جدید.

ادامه مطلب: سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود در Animal Crossing: New Horizons. این یک مشکل

گالیور به دریا, مرغ دریایی که گاهی شوی در خود جزیره و نیاز به کمک های خود را به تماس خود را خسته shipmates برای نجات جدید لباس دزدان دریایی. Yarrr واقع است.

جولای تابستان به روز رسانی خواهد شد و پس از یکی دیگر در اوایل ماه اوت — که حتی می توانید بگویید که چه جزیره دلخوشیها که شما به ارمغان بیاورد ؟

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: حداکثر رساندن زمان خود را در Animal Crossing: New Horizons


3:27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im