apple-ceo-tim-cook-in-steve-jobs-theater-june-22nd-2020.jpg

اواخر اپل از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استیو جابز بر اهمیت سرندیپیتی در دره سیلیکون که او به معنای شانس برخوردهای ناخواسته در فرد بین tech کارکنان. جانشین او تیم کوک دوشنبه برگزار شد کنفرانس های مجازی برای توسعه دهندگان در مقابل صندلی های خالی از استیو جابز تئاتر در اپل در کوپرتینو پردیس.

Apple Inc.

مرحوم استیو جابز گفت که او شرح حال والتر آیزاکسون که زمانی که او به سفارش ستاد برای فیلم انیمیشن استودیو پیکسار در شرق خلیج شغل مطمئن ساخته شده آن را یک ساختار باز که در آن همه چیز همگرا در دهلیز. مشاغل اعتقاد به آیزاکسون و شرح داده است که خلاقیت یک نتیجه از سرندیپیتی. سرندیپیتی, معنی, اکتشافات است که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از برخورد شانس است و عبارت او استفاده می شود و شغل را به معنای در جلسات حضوری. شغل می خواستم محل کار به مطلوب منجر به ایجاد آن احتمال برخورد.

“وجود دارد یک وسوسه در شبکه ما سن به فکر می کنم که ایده ها را می توان توسعه یافته توسط ایمیل و iChat — که دیوانه” مشاغل نقل می کند. “خلاقیت می آید خود به خود از جلسات از تصادفی بحث. شما به کسی که از شما درخواست آنچه که آنها انجام شما می گویند ‘وای’ و به زودی شما در حال پخت و پز تا انواع ایده ها است.”

مانند بسیاری از چیزهای مشاغل حمایت, سرندیپیتی تبدیل به یک جزء اصلی در دره سیلیکون. غول gleaming mothership از دفتر مرکزی اپل در کوپرتینو که شغل کمک طراحی قبل از مرگ او در سال 2011 توسط یک بنای تاریخی به فلسفه است.

سرندیپیتی, اما ممکن است زنده ماندن در یک زوم جهان است.

دوشنبه, شغل, دست برداشت جانشین او تیم کوک باز سالانه اپل در کنفرانس توسعه ایستاده در مقابل یک سالن خالی از استیو جابز تئاتر ساخته شده به خانه 921 نفر است. اپل ساخته شده است این رویداد آنلاین-تنها امر این سال به عنوان کالیفرنیا همچنان در جزئی مستند در میان COVID-19.

چنین ابتکاری دست زدن به یک بیماری همه گیر جذاب است و شاید از آن خواهد شد به هنجار برای برخی از زمان به آمده حداقل برای فعالیت های گروه.

اما آن را اجازه می دهد تا دره سیلیکون نوع برخورد تصادفی مشاغل اعتقاد ضروری?

“سرندیپیتی است در معرض خطر از دست داد در زوم جهان” اندرو فلدمن, مدیر اجرایی AI تراشه راه اندازی Cerebras سیستم واقع راه کوتاه از دانشگاه استنفورد گفته ZDNet. “این یک مصدوم از برنامه ریزی است.”

سرندیپیتی معرفی شد به زبان انگلیسی توسط قرن 18 نویسنده Horace Walpole که با اشاره به ساخت اکتشافات تصادفی. مشاغل در Jobsian مد اعتقاد سرندیپیتی می تواند مهندسی. دره سیلیکون tech رهبران در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چالش های جدید چگونه به مهندس سرندیپیتی در تا حد زیادی محدود محیط زیست است.

“من فکر می کنم آنچه که مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه شما ایجاد غیر مربوط به کار رسمی فعل و انفعالات در یک پلت فرم مانند زوم” گفت: تیم Cabral رئیس امور مالی از ابر فروشنده نرم افزار Veeva سیستم های مستقر در Pleasanton, کالیفرنیا.

“یکی از چیزهایی که من به تیم من بود و این چیزی است که من قصد دارم به دست است که سیاست درهای باز و فقط راهرو مکالمه و یا راه رفتن-تا پنج دقیقه بحث, سوال, هر,” گفت: Cabaral متضاد سنتی دفتر فرهنگ به کار در خانه.

Cabral حل شده است مجازی سیاست درهای باز.

“هر روز در نه ساعت در صبح و چهار ساعت در بعد از ظهر زمانی که من لازم نیست دیگر جلسات برنامه ریزی من باز ساعات اداری در زوم” گفت: Cabral. این آزمایش کرده است “کار خوب” تا کنون هر چند از آن شده است یک تنظیم برای مردم با توجه به این که فیلم در ارتباط با برنامه ریزی جلسات.

“مردم فکر نمی کنم در مورد زوم به عنوان تعامل اجتماعی آنها فکر می کنم در مورد آن به جلسات کسب و کار و به طوری که آنها نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن” Cabral مشاهده شده است.

این بیکران ظرفیت های ویدئویی آنلاین دارای چشم انداز بزرگ تجمعات اما می توانید آنها تکرار باز فضاهای جمعی که در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج فقط قبل از همه گیر?

یکی از آخرین فناوری بزرگ سالن های ساخته شده در سال های اخیر $370 میلیون دفتر مرکزی آن در سانتا کلارا کامپیوتر تراشه titan انویدیا طراحی شده توسط شرکت معماری Gensler به نام “تلاش” است که یک نوع از مکه فیزیکی ملاقات یو پی اس. 500,000 فوت مربع فضا ویژگی های مجموعه ای از موجد خسارت افزایش catwalks و سدهای مشرف به یک محل مرکزی, یک راه برای کارکنان به حرکت در میان یک دیگر در راه خود را feom باز cubicles خوشه به مناطق ورزشگاه صندلی به علاوه انواع گوشه میله و تراس سیستم عامل است. آن است که نفس سایت یک نوع قصیده به تعامل فیزیکی.

Nvidia در حال ساخت حتی بزرگتر ساختار درب بعدی را به تلاش به نام ویجر که انتظار به پایان خواهد رسید در چند سال آینده.

چگونه می توانم شما را دوباره ایجاد می کند که قریب به اتفاق فرد در فروم بر روی صفحه نمایش کامپیوتر?

ابر نرم افزار ساز Five9 مستقر در سان رامون کالیفرنیا به فروش می رساند که مرکز تماس, تکنولوژی اجرا کرده است یک نوع اجتماعی رولت را در روغن با کمک به از راه اندازی شیرینی فن آوری.

nvidia-endeavor.jpg

Nvidia با “تلاش” پردیس در شهرستان سانتا کلارا یک از 500 ، 000 فوت مربع چند ضلعی با تن از فضاهای باز یک نوع قصیده به فرد در تعامل است. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در جهان دست خوش پیشامد میشه و بیشتر و بیشتر به کنترل از راه دور کار می کند ؟

Nvidia, Inc.

به عنوان Five9 مدیر عامل روآن ترجمه شده توضیح داد: “من خودم را من رهبری تیم و صدها نفر از دیگر Five9 کارکنان در یک شل کانال مجازی به نام قهوه, و چه, شیرینی می کند این است که آن را به شما معرفی کنم هر دو هفته به یک فرد تصادفی است که در شل کردن کانال و شما باید یک جلسه 15 دقیقه 20 دقیقه اجازه دهید گرفتن یک فنجان قهوه تقریبا.”

بسیاری از Five9 کارکنان پیوسته اند و بنابراین “این یک نمونه از اعمال نفوذ فن آوری برای تولید سرندیپیتی در یک کنترل از راه دور جهانی” گفت: ترجمه شده.

از دست دادن فرد در تعاملات آشکار در دیگر نقاط جهان فن آوری نه فقط دره. بریستول, انگلستان است که به عنوان یک تکنولوژی hub در انگلستان در سال های اخیر دارای مشخصه های خاص خود را راه اندازی فرهنگ است که شامل انگلیسی, مراسم از چای به عنوان Nigel تن, مدیر اجرایی AI طراح تراشه Graphcore توضیح داد: در مصاحبه اخیر خود با ZDNet.

مردم هنوز هم “تمایل به رفتن برای چای بدون توجه به همه گیر” تن “و تعداد زیادی یا مکالمه جالب اتفاق خواهد افتاد.”

Graphcore همواره یک کاربر از ابزارها مانند شل, او گفت:, و هرگز مجبور هر کسی برای آمدن به اتاق در زمان عادی. در این رابطه “ما ساخته شده است یک کار سبک و فرهنگ کار است که اجازه می دهد تا برخی از این سرندیپیتی اتفاق می افتد آنلاین با استفاده از برخی از این ابزار بهره وری.”

“اما من فکر می کنم در نهایت, آن است که یک موضوع” تن اذعان تهدید به سرندیپیتی. “من فکر می کنم این مهم است که مردم هم در اطراف تخته سفید; من مطمئن هستم که همه شرکت های فن آوری, همه از راه دور کار وجود دارد احتمالا یک و 15% و 20% رسید, بهره وری خواهد بود من حدس می زنم.”

سرندیپیتی همچنین دارای تحمل در آموزش و پرورش است که با تکنولوژی حرفه ای دریافت خواهید کرد.

“ما هرگز به بازگشت به جایی که ما بودیم” اینترنت پیشگام لئونارد Kleinrock گفته ZDNet در مارس بازتاب گسترده اجتماعی تغییرات در حال وقوع در آموزش عالی است. Kleinrock استاد در UCLA اشاره کرد که قرنطینه است “به چالش کشیدن در یک سطح عمیق تر ارزش دانشگاه بر اساس کالج آموزش و پرورش” از جمله “چقدر کالج آموزش و پرورش تعامل اجتماعی در مقابل قرار دادن مسائل در سر خود را.”

این بیماری همه گیر است که اثبات این است که “آموزش آنلاین با این نسخهها کار” حداقل برای برخی از تنظیمات اشاره کرد Kleinrock.

هنوز چیزی ممکن است از دست رفته در نداشتن فرد در تعاملات او مشاهده شده است. Kleinrock به یاد می آورد روز خود را به عنوان یک دانشجوی دکترا در موسسه تکنولوژی ماساچوست در اوایل 1960s. همکار خود را مهندسی دانشجویان آموزش می خواهم یکی دیگر از مهارت های مربوطه را در تخته سیاه. “بود که فوق العاده محیط زیست فقط مالش آرنج, یادگیری,” او گفت:. “شما نمی توانید که در این محیط در حال حاضر شما را ببینید.”

در نظر فلدمن این Cerebras مدیر عامل آن ممکن است عمیق تر سوال از بازنگری اساسی در راه است که در آن تیم کار گیرند.

“رهبران نیاز به دقت فکر می کنم در مورد چگونه به تکرار ناخواسته اما فوق العاده مکالمات تولیدی که در گذشته در محل اتاق ناهار و در کنفرانس ها.”

فلدمن اخطار می دهد که سرندیپیتی ممکن است بیشتر به کار با انواع تکنولوژی کار می کنند که ذاتا شامل گرده افشانی متقاطع. در جاهایی که مخترعان کار در یک انفرادی در مد ممکن است کمتر مهم است.

“گرده افشانی متقاطع است به خصوص مفید است اگر نوآوری سنتز از چیزهای مختلف تکنیک های قرض گرفته شده از مزارع مختلف” مشاهده فلدمن.

برای مطمئن شود, از راه دور جهان می تواند سود هستند و برخی در دره که بر این باورند که نتیجه نهایی این خواهد بود خالص مثبت است.

“یکی از چیزهایی که فوق العاده برای من در این وضعیت کنونی است که آن را واقعا نیروهای شما را به تجدید نظر در آنچه شما انجام دهد و چگونه شما آن را انجام دهد.” گفت: Gary Dickerson, مدیر اجرایی, نیمه هادی, سازنده تجهیزات و مواد کاربردی در سانتا کلارا.

“من یک مدافع بزرگ از بازسازی چگونه کار می کنیم.”

Dickerson مهم نیست صرف زمان کمتر در هواپیما این روزها. اگر چه بسیاری از کارکنان هنوز این نسخهها کار از خانه Dickerson می رود به اعمال دفاتر سه یا چهار روز در هفته.

“این سرندیپیتی چیزی که من آن را” او گفت: “اما برای من شخصا, من فکر می کنم من بهتر از من بیشتر خلاق است.”

اعمال می شود را تیم “هم به تمرکز در حال حاضر به جای اینکه پریشان و یا گذراندن وقت در هواپیما یا جت-عقب مانده آمدن” او اضافه شده است.

“در برخی از راه من فکر می کنم این ارتباطات حتی بهتر و بیشتر متمرکز شده است” گفت: Dickerson. “ما می توانیم فکر می کنم عمیق تر ما هم به حفاری به همه چیز متفاوت است.”

اگر بسیاری از مردم در دره گرم به مزایای که Dickerson توصیف و سپس نگرش غالب هنگامی که همراه با ترس از ویروس می تواند تمایل به حمایت دائم و یا حداقل نیمه دائمی فرهنگ کار از راه دور.

ترجمه شده از مدیر عامل شرکت Five9 که کسب و کار است که فروش نرم افزار برای فعال کردن مراکز تماس به اجازه کار کارکنان از خانه فکر می کند چنین شغل خواهد در خانه بماند به جای بازگشت به ساختمان های اداری. وی با اشاره به تعدادی از بازده از جمله توانایی در خانه تماس با اپراتور به برنامه ریزی روز خود را بیشتر و انعطاف پذیری. آنها می توانید انتخاب کنید به صرف ساعت در وسط روز دست زدن به خانواده و والدین مسئولیت و تماس را در طول ساعت آنها را انتخاب کنید.

هنوز هم ترجمه شده می بیند یک حساب. برخی از کار جهان به خصوص کارکنان با تمرکز بر مشاغل را متوجه چیزهای خیلی دور رفته در جهت انزوای او پیش بینی کرد.

“اکثر مردم در حال رفتن به چرخش تا کنون به کار از خانه در جهان اعتقاد داشتند که آن را به حل تمام این مشکلات گفت:” ترجمه شده. “احتمالا وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از این عوامل دیگر که آونگ را به نوسان به عقب تر به سمت در محل کار یا در محل کار در فرد برای انواع خاصی از مشاغل است.”

حضور فیزیکی با چند همکاران ممکن است در برخی از نقطه تبدیل به یک لبه برای جاه طلبانه کارگران یک عدم تقارن در زندگی حرفه ای بالقوه است.

“همه ناگهانی شما رو استفاده شما راه رفتن از ملاقات با شما رودررو رئیس در پشت اجازه رفتن به ناهار در هفته آینده.”

“که برای ایجاد یک اثر است که تق تق پشت کردن نیاز به در فرد به دلیل از مردم می خواهم به جلو در حرفه خود” او پیش بینی کرد.

“اگر جو را در دفتر مریم در حال رفتن به می خواهم به در اتاق بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de