Coronavirus همه گیر و اثرات آن دور می رویم هر زمان به زودی. حتی به عنوان مکان شروع به باز کردن back up بسیاری از کارگران ادامه خواهد داد به کار از راه دور برای آینده قابل پیش بینی. اگر شما فکر تغییر موقت بود و فقط برنامه ریزی شده در آن را برای چند ماه تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت شما در بیداری بی ادب. آن را ممکن است در نهایت زمان برای بهینه سازی خود را در خانه گردش کار بنابراین شما می توانید همه چیز انجام می شود.

کار از خانه به ارمغان می آورد بسیاری از جدید و چالش های غیر منتظره. فقدان انگیزه, تعویق, زمان, منطقه تفاوت سراسر نیروی کار و ارتباط با چالش تمام طاعون از راه دور شرایط کار. اما شما می توانید به آدرس این مسائل و بیشتر با کنترل از راه دور پروژه ابزار مدیریت بسته نرم افزاری.

remote-working-research-suggests-you-don-5ec65948e468b746804e6e83-1-may-22-2020-11-04-19-poster.jpg

کار از راه دور ندارد به مشکل باشد. شما فقط نیاز به کنترل از راه دور پروژه ابزار مدیریت بسته و با کمی وقت و انرژی برای استاد تمام چالش هایی که این کار جدید آرایش ارائه. اشتراک طول عمر معمولا قیمت برای $750, اما شما می توانید صرفه جویی در 93 درصد است که قیمت در حال حاضر. به شما پرداخت فقط 49 دلار برای این کار از راه دور راهنمای.

نمایش در حال حاضر در آکادمی ZDNet

این ابزار دارای پاسخ به آدرس فقط در مورد تمام مشکلات شما را به عنوان یک کنترل از راه دور کارگر. با یک عمر اشتراک شما دسترسی به یک ساعت تعاملی آنلاین ویدئو کنفرانس ها است که به شما آموزش چگونه در نقش دیجیتال مدیر پروژه و رشد به عنوان شما را با کار یک تیم است که می تواند پراکنده در سراسر جهان است. قبل از محورهای کنفرانس شامل چیزهایی مانند “استراتژی های بقا به صورت مستقل مدیران پروژه” و “تاکتیک برای تبدیل مشتری ارتباطات” و جلسات جدید اضافه شده به طور منظم.

فراتر از کارگاه شما دسترسی به کل جامعه از مدیران پروژه از طریق همکار به همکار آموزشی و شل جامعه است. این به شما ارائه فرصتی برای همکاری با یادگیری از دیگران در این زمینه خود را. پیدا کردن آنچه که برای آنها کار می کند و چگونه شما می توانید آن آموخته های خود را به تیم خود.

هنگامی که شما تسلط به تکنیک های که کار می کنند, از آن زمان به آنها را به عمل است. این است که در آن کنترل از راه دور پروژه ابزار مدیریت بسته نرم افزاری مجموعه ای از قالب ها و نمونه ها در مفید آمده است. این کتابخانه گسترده ای از قالب ها باعث می شود آن را آسان برای شما به ویرایش و repurpose به نیازهای خود و مناسب آنها را به پروژه خود. شما همچنین می توانید از طریق مجموعه ای از کتاب های الکترونیکی که ارائه گام به گام تکمیل فرم سفارش و راهنمایی برای کمک به شما در مدیریت یک پروژه موفق.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im