به عنوان SpaceX آماده برای راه اندازی یک بتا از آن Starlink ماهواره ای باند پهن سرویس آمریکا مشخص شده اند بلند پروازانه پهنای باند برنامه است که می تواند در برخورد با Starlink ماموریت را به پهنای باند به مناطق محروم.

دلار 100bn پهنای باند جهانی برنامه این هفته اعلام کرد توسط خانه اکثریت شلاق James E Clyburn با هدف ارائه مقرون به صرفه و با سرعت بالا فیبر پهنای باند زیرساخت در unserved و جوامع محروم.

شبکه

آمریکا امید به تصویب در دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه عمل به فعال کردن فیبر پهنای باند شبکه. این قانون باید تصویب یک رای جمهوریخواهان کنترل کنگره را متوجه شود.

بزرگترین جزء قانون است $80bn برای استقرار فیبر زیرساخت در سراسر کشور, اما آن را نیز شامل $5bn برای کم بهره تامین مالی برای پهنای باند rollouts و $50-یک-ماه تخفیف برای خانواده های کم درآمد.

این امر اختصاص $1bn در کمک های مالی به صورت متحده برای بستن شکاف در باند پهن تصویب $5bn برای اطمینان از دانش آموزان بدون اینترنت در صفحه اصلی می توانید از راه دور کلاس و اطمینان از Wi-Fi در دسترس است در اتوبوس مدرسه.

“بیش از یک سال پیش من با تشکیل خانه روستایی پهنای باند نیروی کار با هدف آوردن مقرون به صرفه با سرعت بالا اینترنت به 100 ٪ از آمریکایی ها گفت:” شلاق Clyburn. “از آن پس اختلاف بین کسانی که خدمت کرده و unserved تبدیل شده واضح تر.

چندین دیگر از عناصر کلیدی طرح با هدف در تعمیرات اساسی ایالات متحده بازار پهنای باند.

همانطور که اشاره شد توسط Electronic Frontier Foundation, این لایحه ایجاد یک استاندارد حداقل 100 مگابیت در ثانیه (Mbps) دانلود و آپلود با سرعت و تشخیص مناطق با از 25mbps متقارن سرعت به عنوان “unserved”. فعلی فدرال تعریف پهنای باند است از 25mbps سرعت دانلود و 3مگابیت در ثانیه سرعت آپلود.

این لایحه همچنین مقابله با ISP مورد حمایت دولت که قوانین ممنوعیت جوامع از ساختمان خود را پهن باند دسترسی به شبکه ها و تاکید بر باز کردن دسترسی به شبکه.

و عمل خواهد ایجاد یک دفتر جدید از اتصال به اینترنت و رشد هماهنگ فدرال زیرساخت ها تلاش با دولت های ایالتی.

هر Ars Technica دموکرات ها طرح کوتوله کمیسیون ارتباطات فدرال را (FCC) بزرگترین پروژه روستایی دیجیتال فرصت صندوق (RDOF) که اختصاص $20bn بیش از 10 سال برای بهبود پهنای باند در مناطق محروم.

FCC در ماه ژوئن به تصویب فضا X به پیشنهاد برای یک تکه از $16bn در دسترس از طریق RDOF. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk است با هدف قرار دادن 2021 برای نزدیکی پوشش جهانی و برنامه ریزی برای راه اندازی 12,000 Starlink ماهواره.

از ماه مه سال گذشته آن بوده است راه اندازی 60 ماهواره تقریبا در هر ماه و از ماه ژوئن آن را به حال یک صورت فلکی در حدود 800 و آن اعمال می شود به راه اندازی 30,000 بیشتر ماهواره ها در آینده است.

مشک گفته Starlink خدمت می کنند در حدود 3 ٪ از خانواده های ایالات متحده با ضعیف یا بدون پهنای باند در قیمت حدود 80 دلار در ماه است. او همچنین ادعا کرد که آن را در نهایت قادر به ارائه گیگابیت سرعت.

در حالی که ملی باند پهن شبکه ممکن است کاهش نیاز به یک Starlink مانند خدمات SpaceX را بزرگ شروع به سر در آمریکا با توجه به موانع سیاسی مواجه قابل دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه عمل می کنند و زمان آن را برای اعزام به شبکه فیبر.

اما به عنوان EFF را Ernesto شاهین استدلال در سراسر کشور شبکه فیبر را در خدمت یک هدف بزرگتر در دراز مدت کمک آن مطابقت چین به سرعت در حال حرکت جهانی فیبر پهنای باند برنامه و تخمگذار پایه و اساس برای gigabit-سرعت باند پهن در همه جا در ایالات متحده است.

“بدون این قانون گذار را دهه” می نویسد: شاهین. “این اطمینان حاصل شود که چند گیگابیت نوآوری در خدمات و برنامه های کاربردی را می توان در ایالات متحده و همچنین با استفاده از همه آمریکایی,” او می نویسد.

“جهانی الیاف برنامه همچنین اجازه می دهد نسل بعدی از Wi-Fi و 5G به پوشش ملی به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه آینده تکرار از فن آوری های بی سیم. اما شاید مهمتر از همه این موضوع شکاف دیجیتالی را حل خواهد بود در تمامیت و درستی تنزل به کتاب های تاریخ.”

این لایحه که مورد ستایش جی جی Sohn, یک, FCC, مشاور اوباما در طول ریاست جمهوری و برجسته همکار در جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست.

این در دسترس و مقرون به صرفه اینترنت برای همه قانون است قانون حق در زمان مناسب به عنوان COVID-19 همه گیر گذاشته لخت نیاز برای هر آمریکایی به قوی با سرعت بالا دسترسی به اینترنت پهن باند در خانه” می نویسد: Sohn.

“این لایحه جامع آدرس دوقلو مشکلات پهنای باند و قیمت و عدم وجود زیرساخت های شبکه, به رسمیت شناختن است که شکاف دیجیتال است که هر دو یک شهری و روستایی مشکل است. و آن را ترویج رقابت در بازار پهنای باند توسط preferencing باز کردن دسترسی به شبکه ها و لغو ضد رقابتی قوانین ایالتی که منع جوامع از ساختمان خود را در شبکه های پهن باند.”

بیشتر در SpaceX را Starlink و اینترنت-بشاش ماهواره

 • SpaceX Starlink اینترنت آماده برای کاربران بتا
 • SpaceX: ما راه اندازی کرده ایم 32,000 لینوکس کامپیوتر به فضا برای Starlink اینترنت
 • Elon Musk: SpaceX عمومی بتا از اینترنت از خدمات فضایی در آینده با سقوط 2020
 • جدید SpaceX راه اندازی: Starlink در حال حاضر 360 اینترنت-بشاش ماهواره به عنوان خدمات ما نزدیک
 • Coronavirus: SpaceX اینترنت-درخشان رقیب OneWeb فایل برای ورشکستگی بیش از COVID-19
 • Elon Musk: SpaceX اینترنت از فضا باید به اندازه کافی خوب برای بازی آنلاین
 • اینترنت از فضا: ایلان SpaceX راه اندازی 60 ماهواره جدید برای خدمات ما
 • ایلان SpaceX هشدار داد: اینترنت خود را-درخشان ماهواره مختل نجوم
 • ایلان اینترنت از فضا: 60 جدید SpaceX ماهواره ما را سرویس و نزدیک
 • Elon Musk: در اینجا SpaceX اولین 60 Starlink اینترنت-بشاش ماهواره
 • آمازون بزرگ اینترنتی طرح: 3,236 ماهواره پرتو تر وب برای میلیون ها نفر
 • Elon Musk: 70 درصد شانس من حرکت به مریخ
 • SpaceX راه اندازی گواهینامه چهره پنتاگون نقد و بررسی
 • SpaceX مجاز به کاهش تعداد ماهواره ها
 • SpaceX تایید شده برای ارسال بیش از 7000 ماهواره به مدار
 • جف بزوس نشان می دهد طراحی منبع آبی را در آینده موشک جدید گلن
 • چرا بی سیم Isp ها هنوز هم لازم است در سن 5G TechRepublic
 • Elon Musk مسخره جف بزوس’ Blue Moon lander در cheeky جیر CNET
 • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de