به عنوان شرکت های بیشتری در نظر بگیرید از راه دور کار یکی از ویژگی های دائم از اشتغال در پست COVID-19 آینده برخی از شرکت ها مانند Facebook در حال معرفی ‘موضعی جبران’ – یا کاهش دستمزد برای کسانی که انتخاب می کنید به کار از راه دور در مکان های ارزان تر از آن در منطقه خلیج ستاد.

اما تکنولوژی کارکنان پذیرش کاهش دستمزد و یا پرش کشتی اگر مجبور به قبول دستمزد کمتر برای کار از راه دور?

اشتغال پلت فرم استخدام قرار دادن سوال از کاهش پرداخت از راه دور کار را به متخصصان فناوری به عنوان بخشی از گزارش سالانه خود در آمریکای شمالی حقوق برای مهندسین نرم افزار محصول مدیران DevOps مهندسین و طراحان و دانشمندان داده.

استخدام نظر سنجی نشان می دهد که 56 درصد از کارگران تکنولوژی نمی خواهد قطع پرداخت به طور دائم از راه دور کار تمام وقت در حالی که 32 درصد می گویند که آنها را برش. یکی دیگر از 12 درصد گفت: این سوال را نمی به آنها اعمال می شود.

در پی coronavirus شیوع Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: بیش از پنج تا 10 سال حدود نیمی از Facebook را کارگران می تواند کارگران از راه دور.

آن را در حال حاضر حدود 48,000 کارکنان در سراسر جهان است. Facebook در ماه مارس گفت: کارکنان آنها می تواند کار از راه دور تا پایان سال است.

به عنوان بلومبرگ گزارش در ماه مه زوکربرگ گفت: Facebook کارکنان این شرکت را ترجمه و بومی سازی تمام کارکنان جبران خسارت در 1 ژانویه تا سال 2021 که کارکنان باید گزارش جایی که آنها زندگی می کنند و یا در صورت مجازات شدید.

“آنها می توانند هر چه می خواهند از طریق بقیه سال اما در پایان سال آنها باید یا دوباره به منطقه خلیج و یا آنها باید به ما بگویید که در آن آنها,” او گفت:.

سیاست به معنی کارگران شاغل در Facebook منطقه خلیج ستاد که تصمیم به کار از راه دور از یک ارزان تر محل می تواند در صورت قطع پرداخت.

اگر دیگر شرکت های فن آوری به دنبال کت و شلوار سیلیکون ولی کارگران با تکنولوژی برنامه ریزی برای فرار از سان فرانسیسکو اجاره بالا در طول همه گیر ممکن است در نهایت با دستاوردهای آنها برای امید با در نظر گرفتن حقوق و دستمزد خود را به ارزان شهر.

جالب توجه است, استخدام نیز یافت می شود که با تکنولوژی کارگران تقسیم بر اساس این ایده از موضعی حقوق هنگامی که به طور کاربردی به حقوق و دستمزد خود را. حدود 40% پشتیبانی ‘هزینه زندگی’ تنظیمات در حالی که 40 درصد در برابر آن است.

حقوق بالاتر امروز البته نه تنها مردم دلیل انتخاب یک شهر است. شبکه با بالا پایان tech استعداد و فرهنگ شده است یکی از سان فرانسیسکو اصلی قرعه کشی کارت های بلند پروازانه tech کارگران حتی اگر این شهر – که در آن یک اتاق خواب تخت می تواند هزینه بیش از 2 ، 000 $در یک ماه – بمکد تا بزرگتر بخشی از دستمزد خود را در کوتاه مدت.

منطقه خلیج هنوز دارای بالاترین دستمزد به طور متوسط از $155,000 تا 7 درصد در سال گذشته است. اما Austin و تورنتو شاهد بالاترین رشد حقوق و دستمزد هر یک تا 10 درصد در سال گذشته به طور متوسط tech حقوق در شهرستانها.

اما میانگین حقوق در سایر شهرستانها در حال رسیدن به منطقه خلیج است. استخدام داده نشان می دهد که متوسط سالانه tech حقوق در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شده اند از $133,000 در سال 2015 به $155,000 در سال 2020 در حالی که در آستین آنها رشد کرده از $108,000 به $137,000 در طول دوره و نیویورک حقوق افزایش یافته است از $121,000 به $143,000.

دره سیلیکون کارکنان بسیاری برای به دست آوردن با در نظر گرفتن خود را در منطقه خلیج حقوق و دستمزد به گفتن دنور یا آستین.

استخدام در نگاه حقوق برای تنظیم هزینه های زندگی در منطقه خلیج مقاطعه در این شهر هزینه های بالاتر برای اجاره املاک و مستغلات, آب و برق, مواد غذایی محلی مالیات و حمل و نقل.

استخدام در می یابد که با این عوامل در نظر گرفته شده $155,000 حقوق و دستمزد از سان فرانسیسکو را به مقدار یک $224,000 حقوق و دستمزد در آستین $202,000 در دنور و $188,000 در سیاتل. این ارزیابی ممکن است به نظر می رسد برای توجیه Facebook رویکرد فرض کنید آن خواهد شد که توده های از راه دور کار در آینده اما هنوز هم نیاز به جذب استعدادهای درخشان برای پروژه های خود در دفتر مرکزی.

به نظر می رسد وجود دارد همچنین اشتها در میان کارگران با تکنولوژی برای جابجایی از گران تکنولوژی هاب اگر با توجه به فرصت برای کار از راه دور را به صورت دائمی. حدود 53 درصد می گویند که آنها خواهد بود به احتمال زیاد به حرکت به ارزان شهر اگر با توجه به این که فرصت.

در حالی که بسیاری فناوری کارگران در برابر این ایده از هزینه زندگی, تنظیمات, استخدام در می یابد که 57 درصد خواهد بود مایل به چشم پوشی اضافی پرداخت برابر به قدرت پردازش مانند ناهار رایگان و کلاس های تناسب اندام. باقی مانده نمی خواهد.

استخدام نیز خواسته کارگران اگر آنها می خواهند به بازگشت به کار در یک پست-COVID جهان است. فقط 9 درصد می گویند آنها می خواهند به در دفتر تمام وقت در حالی که 35 درصد می گویند که آنها می خواهم به جای کار از راه دور برای خوب و 56 درصد گفت: دو تا سه روز در دفتر کار ایده آل خواهد بود.

2020-state-of-salaries-report-blog1.jpg

منطقه خلیج دارای بالاترین میانگین حقوق و دستمزد تا 7 درصد در سال گذشته است. اما Austin و تورنتو شاهد بالاترین حقوق و دستمزد رشد.

تصویر: استخدام

2020-state-of-salaries-report-blog81.jpg

A $155,000 حقوق و دستمزد از سان فرانسیسکو را به مقدار یک $224,000 حقوق و دستمزد در آستین $202,000 در دنور و $188,000 در سیاتل.

تصویر: استخدام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de