skate

EA در نهایت به ما چه ما خواب بوده ام این همه سال.

مردمی اسکیت است.

آیا ما یک تریلر برای اسکیت 4? ما گیم پلی فیلم ؟ آیا ما حتی دیدن یک تصویر از آنچه انتظار اسکیت 4 به نگاه مانند? هیچ. EA به سادگی گفت: نام اسکیت گفت این بود که کار می کرد و آن را در مراحل اولیه است. که در آن است.

این است که به اندازه کافی ؟ بله. شخصا به عنوان یک فن از سری من بسیار هیجان زده هستم فقط بدانید که این بازی در حال کار بر روی. نمی توانید صبر کنید برای دیدن بیشتر. پس از این بازی در اوایل توسعه آن را احتمالا امن می گویند این خواهد بود که نسل بعدی عنوان برای PS5 و Xbox سری X.

آن را نیز ایمن می گویند ما نمی شود و دیدن آن را در حالی که برای. من حس این بازی شده است در حال توسعه برای مدت طولانی در این نقطه است.

افراد آنلاین هیجان زده شدند بدیهی است اما هیچ اشاره ای به نام رسمی یا چیزی نزدیک به توپ پارک تاریخ انتشار تا به حال برخی از کمی بدبینانه است.

به همین دلیل است که یک اسکیت عاقبت بسیار مهم است به مردم ؟ خوب اول سه بازی (به خصوص دو مورد اول) بودند سنگ سرد کلاسیک هر کس به یاد روی علاقه. Skate 3, قطعی ویدئوها نیز رفت و بزرگ در یوتیوب برای یک دوره, معرفی سری به نسل جدیدی از بازیکنان. برای تمام کسانی که به دلایل و بیشتر اسکیت 4 شده است که تقریبا یک ایده مردم سر و صدا در اطراف هر E3 به نقطه که در آن اشتیاق برای بازی تبدیل به یک الگوی رفتاری در خود و برای خود.

اما در حال حاضر آن را واقعی است. امیدوارم EA می توانید چیزی است که مسابقات میراث پیشینیان خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im