سنگاپور تاسیس یک دفتر جدید برای درایو انتقال دیجیتال و تصویب در سراسر جامعه محلی از جمله کسب و کار و شهروندان از جمله سالمندان است. به پا زدن کردن چنین تلاش های برخی از 1,000 “دیجیتال سفیران” استخدام خواهد شد برای کمک به stallholders و سالمندان بروید دیجیتال از جمله صاحبان غرفه در فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز, مرطوب, بازارهای, کافی شاپ ها, صنعتی و محیط های اغذیه فروشی.

پارک شده در زیر صنعت تنظیم کننده Infocomm توسعه رسانه سازمان (IMDA) جدید SG دیجیتال, دفتر راه اندازی شده است به “درایو دولت هماهنگ جدید فشار” برای سرعت بخشیدن به دیجیتال تصویب به عنوان سنگاپور به نظر می رسد خود را آغاز بهبود اقتصادی جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر ارتباطات و اطلاعات S Iswaran گفت: “COVID-19 ناشدنی است تغییر راه ما زندگی ما. در حالی که برخی از ما شده اند قادر به ایجاد تنظیمات لازم را به کار بگیرند و یا معاشرت از خانه های ما از آنجا که ما در حال دیجیتالی متصل شده است که این مورد برای برخی از افراد مسن و آسیب پذیر در میان ما است.

“زندگی خود را بهتر می تواند اگر آنها بیش از حد به عنوان دیجیتالی متصل,” او گفت:, و اشاره کرد که دیجیتال شدن دستگاه در حال حاضر هر دو ضروری و فرصت است. “ما در حال تصرف لحظه ایجاد جدید SG دیجیتال و دو برابر را در تلاش های ما برای کمک به هر فرد کارگر و کسب و کار دیجیتال.”

Iswaran گفت: دفتر جدید کار می کنند در کنار جامعه, شرکت, اشخاص و افراد به فشار “سنگاپور ملی دیجیتال شدن دستگاه حرکت”.

1000 دیجیتال سفیران متشکل از کارکنان تمام وقت و داوطلبان مستقر خواهد شد تا پایان این ماه و کار با کسب و کار و گروه های اجتماعی برای تعامل با گروه های هدف در طول چند سال آینده. این افراد انتظار می رود به ارائه خط مقدم شخصی یک در یک گروه کوچک برای حمایت از کاربران را هدف قرار.

برای شروع دیجیتال سفیران در ماه ژوئن سال 2020 خواهد راه خود را به تمام 112 فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز و بازارهای سراسر جزیره و قهرمان تصویب SGQR کدهای برای پرداخت الکترونیکی. این گسترش خواهد یافت در ماه آینده شامل کافی شاپ و صنعتی محیط های اغذیه فروشی.

سنگاپور دیجیتال دفتر گفت که هدف قرار دادن به شرکت 18,000 stallholders در سال آینده به آنها پردازنده های ملی QR کد e-سیستم پرداخت.

علاوه بر این IMDA ملی محیط زیست سازمان, Jurong, شهر, شرکت توسعه مسکن مدیره شرکت سنگاپور ارائه خواهد شد یک جایزه SG 300 دلار ($211.5) در هر ماه بیش از پنج ماه به منظور تشویق بیشتر stallholders در این ناهار خوری امکانات برای استفاده از پرداخت الکترونیکی است.

این بودجه بخشی از دولت سنگاپور اعلام هفته گذشته را کنار بگذارند بیش از SG 500 میلیون دلار ($352.49 میلیون دلار) برای حمایت از کسب و کارهای محلی در انتقال دیجیتال تلاش های آنها به عنوان مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19 بحران است. به طور خاص, این بودجه را به سمت تسهیل شرکت در تصویب خود را الکترونیکی پرداخت الکترونیکی صورتحساب و همچنین پیشرفته تر ابزار دیجیتال.

دیجیتال سفیران نیز به دنبال تعامل با 100,000 سالمندان در ماه مارس سال 2021 از فعلی سالانه هدف از 10,000 سالمندان از طریق یک به یک skilling تلاش. “ما می خواهیم به سرعت شامل سالمندان ما در این دیجیتال تلاش به طوری که آنها می توانید پیوستن به دیگر شهروندان در برقراری ارتباط و معاملات دیجیتالی گفت:” سنگاپور دیجیتال دفتر, و اضافه کرد که سالمندان از خانواده های کم درآمد ارائه خواهد شد حمایت مالی لازم برای به دست آوردن دستگاه به رفتن دیجیتال.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im