دفتر استرالیا, کمیساریای اطلاعات (OAIC) در دسترس ساخته شده است نتایج آخرین آن حریم خصوصی شکایت تحقیقات از جمله تعيين شده در برابر خدمات استرالیا.

در شکایت علیه مدیر عامل شرکت خدمات, استرالیا, استرالیا کمیسر حریم خصوصی Angelene Falk یافت که دولت فدرال بخش با دخالت شاکی حفظ حریم خصوصی به عنوان تعریف شده در قانون حریم خصوصی 1988 با نقض یکی از هدایت اصول حریم خصوصی.

به طور خاص وزارت فاش شاکی اطلاعات شخصی در نقض حریم خصوصی اصل 11.

استرالیا اصول حریم خصوصی (برنامه) 11 نیاز به یک برنامه نهاد به اقدامات فعال برای اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی آن را نگه می دارد و به طور فعال با در نظر گرفتن اینکه آیا آن مجاز است برای حفظ اطلاعات شخصی.

این نهاد نیز باید اقدامات مناسبی را برای محافظت از این اطلاعات سوء استفاده از دخالت و دست دادن به عنوان به خوبی به عنوان دسترسی غیر مجاز و اصلاح و یا افشای; و آنها باید اقدامات مناسبی را برای از بین بردن و یا د-شناسایی اطلاعات شخصی آن را نگه می دارد هنگامی که اطلاعات شخصی است که دیگر مورد نیاز برای هر هدف که اطلاعات شخصی شما ممکن است مورد استفاده و یا افشا تحت نرم افزار.

اما این شرط صدق نمی کند که در آن اطلاعات شخصی موجود در کشورهای مشترک المنافع ثبت و یا که در آن نهاد است که توسط قانون مورد نیاز و یا یک دادگاه/دادگاه منظور حفظ اطلاعات شخصی.

در اعلامیه Falk گفت که او در بر داشت که خدمات استرالیا مشغول انجام تشکیل یک دخالت در حریم خصوصی شاکی; و باید پرداخت شاکی AU$3,000 به صورت غیر ضرر اقتصادی ناشی از تداخل با شاکی حریم خصوصی ظرف 60 روز از تاریخ تعیین. تعیین شده بود در 30 ژوئن 2020.

همچنین نگاه کنید به: Robo-بدهی: وزیر ادعا می کند دولت ساخته شده است نه برای بازپرداخت

شاکی به شکایت مربوط به مجموعه ای از اطلاعات شخصی خود را توسط سابق Child Support Agency (CSA) و سابق اداره اداره حمایت از کودکان و پس از آن افشا به شاکی را شریک سابق در سال 2012. خدمات استرالیا در حال حاضر اداره حمایت از کودکان.

به عنوان توضیح داده شده توسط این OAIC شاکی اعمال CSA برای تغییر ارزیابی به میزان حمایت از کودکان پرداخت توسط شریک زندگی سابق. در دریافت سابق شریک اعتراض, نقد و بررسی, نرم افزار, CSA جمع آوری شاکی اطلاعات شخصی از بانک اما آگاه نیست او را از این عمل است.

شاکی اعمال شده به تامین اجتماعی تجدید نظر دادگاه برای بررسی اعتراض تصمیم در آن زمان CSA فاش شاکی اطلاعات شخصی به دادگاه و به شریک زندگی سابق به عنوان بخشی از دادگاه فرایند بررسی.

شاکی ادعا کرد که این بانک در بیانیه نشان داد اطلاعات شخصی خود را در فرم از مکان او آباد. شاکی اضافه کرد که او می ترسید آسیب از شریک زندگی سابق و که او تا به حال تلاش برای نگه داشتن محل برای او ناشناخته بود.

او قبلا به دست آمده از یک خانواده خشونت منظور در برابر شریک زندگی سابق.

شاکی در اصل به دنبال جبران AU$30,000.

اخیر دیگر تعیین شده توسط ناشرين شامل جبران AU$3,000 به شاکی برای عدم ضرر اقتصادی و AU$2,000 برای تشدید خسارات وارده در خصوص نقض حریم خصوصی اصل 12 توسط یک روانشناس و جبران AU$10,000 برای عدم ضرر اقتصادی و AU$3,400 اقتصادی از دست دادن برای اولین شاکی و AU$3000 برای دومین شاکی برای عدم ضرر اقتصادی در نقض چند اصول حریم خصوصی توسط یک کلینیک پزشکی.

مربوط به پوشش

خدمات استرالیا افتخار دستاوردها شامل پاسخ دادن به تلفن

وزیر استوارت رابرت مذاکرات در مورد احترام و شفافیت اما آنها نیاز به بیش از فقط پاسخ دادن به تلفن. آنها حتی نیاز به بیش از یک شخصی داشبورد. آنها نیاز به عمده فروشی فرهنگ را تغییر دهید.

استرالیا ساخته شده بیش از 3000 حریم خصوصی شکایت در سال گذشته

3,306 حریم خصوصی شکایت ساخته شده بودند به دفتر استرالیا, کمیساریای اطلاعات در 2018-19 و کمیساریای در نهایت بستری دفتر او نیاز به کمک های بیشتر.

استرالیا کمیسر حریم خصوصی ارائه می دهد مشاوره در کارکنان حفظ حریم خصوصی در میان COVID-19

کارفرمایان داده شده کمی یادآوری است که حریم خصوصی خود را عمل به تعهدات هنوز هم اعمال می شود حتی در جهانی همه گیر.

تصادفی اطلاعات شخصی افشای آمار استرالیا 260,000 بار در سه ماهه گذشته

85 مورد از خطای انسانی منجر به 269,621 موارد از استرالیا با داشتن اطلاعات شخصی خود را فاش تصادفی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im