امنیت و کمیسیون بورس (SEC) هشدار داده است سرمایه گذاران به دور از برخورد با iBSmartify نیجریه cryptocurrency ارائه در تلاش برای سرکوب رمزنگاری مربوط به کلاهبرداری و غیر قابل تنظیم محصولات.

برای بسیاری-به ویژه در اوایل سرمایه گذاران بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) — این cryptocurrency بخش نوآورانه و جالب توجه بازار است که می تواند سودآور بازده در خرید crypto اقدام به عنوان یک جایگزین بازار سنتی محصولات مالی.

اما با هر نوآوری و کلاهبرداران در حال انتظار در بال را به استفاده. به عنوان علاقه cryptocurrencies صعود های غیر قابل تنظیم فضا شد غرب وحشی از خروج کلاهبرداری شکست خورده cryptocurrencies و اولیه سکه عرضه (ICOs) ارائه شده است که کم و یا هیچ برای حفاظت از معامله گران تبادل خود را سخت به دست آورد فیات ارز برای سفته بازی سرمایه گذاری در سکه های مجازی.

همچنین نگاه کنید به: کارت اعتباری کفگیر در حال حاضر دفن شده در تصویر فایل ابرداده در وب سایت های تجارت الکترونیکی

بیش از چند سال گذشته تنظیم کننده در سراسر جهان اقدام به کنترل صنعت با اجرای قوانین است که به نوبه خود cryptocurrencies به دارایی و ICOs به عنوان سرمایه گذاری رویدادهای اما خروج کلاهبرداری و سرقت و خودی تقلب هنوز هم شایع است.

در این مورد کمیسیون شده است آگاه از فعالیت های اخیر توسط iBSmartify نیجریه نهاد مسئول برای ترویج رمزنگاری بر اساس iBledger (iBcashcryptocurrency) و InksNation blockchains.

Inksnation ارائه می دهد Pinkoin cryptocurrency و ادعا می کند InksLedger blockchain می توانید “پایان فقر در هر کشور در کمتر از 9 ماه incentivizing خوبی ترویج عشق, وحدت, وحدت, صلح, و توزیع عادلانه ثروت است.”

با توجه به SEC, سازمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان محصولات ارائه شده در حال ثبت نام نکرده و یا تنظیم شده توسط کمیسیون و بنابراین تلقی غیر قانونی است.

“عموم مردم است و بدینوسیله هشدار داده است که هر فرد در برخورد با نهاد گفت: و دیگران در همان کسب و کار در هر صورت آنچه می کند به طوری که در خود خطر” SEC گفت: در یک اعلان عمومی.

TechRepublic: WWDC سال 2020 نکات برجسته: تحلیلگر گارتنر در مورد برنامه کلیپ حریم خصوصی و بیشتر

SEC اضافه شده است که شرکت مجاز به انجام فعالیت های سرمایه گذاری در نیجریه را می توان از طریق وب سایت کمیسیون.

در حالی که این ممکن است تنها یک غیر قانونی ارائه بسیاری از سراسر جهان مهم است به یاد داشته باشید که هشدارهای این طبیعت مهم در جنگ علیه cryptocurrency مربوط به تقلب و دست دادن.

CNET: گوگل جمع آوری ترسناک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد شما. شما می توانید پیدا کردن و حذف آن در حال حاضر

با توجه به CipherTrace (.PDF) در مقایسه با سال 2018 cryptocurrency سرمایه گذار ضرر و زیان ناشی از تقلب در طرح Ponzi و دستبرد افزایش 533% در تنها 12 ماه به 4.5 میلیارد دلار در سال گذشته است.

Inksnation است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در زمان انتشار.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de