gettyimages-1216848401

یک مرد سوابق کلانتر نمایندگان با تلفن خود را به عنوان تظاهر کنندگان در اعتراض به قتل جورج فلوید در ژوئن 1 در سین سیناتی ،

NurPhoto/گتی ایماژ

گوشی های هوشمند فیلم تبدیل به یک ابزار برای شهروند روزنامه نگاران به رکورد تعامل با پلیس می شود آن را برای خود و یا فیلمبرداری به عنوان یک تماشاچی. تلفن ویدئوها فیلم برداری توسط فعالان و مشترک در رسانه های اجتماعی و سایت های خبری ساخته شده اند یک تفاوت بزرگ در درک عمومی از خشونت پلیس و ارائه شواهد جدید برای مواردی که در غیر این صورت ممکن بود در سمت چپ بررسی نشده. فیلم از جورج فلوید, گزارشی درگذشت مردی که در طول بازداشت به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود گریه می کند که او نمی تواند نفس موجب تظاهرات در آمریکا و در سراسر جهان در این ماه است.

با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هنگامی که شما به طور قانونی در حال حاضر در یک فضای عمومی و شما می توانید تصاویر و یا ویدیو از هر چیزی در چشم ساده. بدون حکم افسران پلیس نمی توانید بپرسید برای دیدن حذف و یا مصادره عکس های خود را و یا فیلم ها.

معترضان تصمیم گرفتند به استفاده از livestreaming امکانات در سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter برای محافظت بهتر از فیلم است. اگر شما یک آی فون, شما می توانید راه اندازی یک میانبر برای دسترسی به Siri شروع به ضبط و به اشتراک گذاری مکان خود را در طول یک پلیس تعامل است. یکی دیگر از گزینه است ACLU تلفن همراه عدالت برنامه.

چه ACLU تلفن همراه عدالت برنامه ؟

آیتالله سیستانی منتشر شد رایگان خود را همراه عدالت برنامه در سال 2015 ارائه یک راه آسان برای ضبط و آپلود تعامل با پلیس است. آن را در دسترس در iOS و آندروید.

این نرم افزار دارای سه ویژگی اصلی — ثبت و گزارش و شاهد. فیلم از برخورد پلیس و گزارش ها به صورت خودکار ارسال شده به خود را محلی ACLU وابسته است. بسته دولت برنامه ممکن است تغییرات جزئی. برای مثال تلفن همراه عدالت نیومکزیکو برنامه نیز به گشت مرزی برخورد.

این نرم افزار همچنین دارای یک حقوق خود را بدانید بخش است که اطلاعات در اجرای قانون و برخورد دانشجویی حقوق سلامت و حقوق باروری و آزادی بیان است. پخش من ویژگی های محل سکونت اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن برنامه دیگر کاربران که ممکن است نیاز به یک شاهد, به عنوان به خوبی به عنوان راه به صورت دستی با پر کردن گزارش حادثه به ارسال کنید.

است که ایالات متحده حمایت آیتالله سیستانی تلفن همراه عدالت برنامه ؟

در حال حاضر تنها 17 متحده و واشنگتن نشان داده در تلفن همراه عدالت برنامه اما ACLU وب سایت می گوید آن را با اضافه کردن بیشتر متحده به زودی. برای مثال آیتالله سیستانی آبی برنامه در دسترس است در تگزاس که در عمل به طور مشابه به همراه عدالت برنامه. اگر دولت خود را ندارد در لیست زیر سریع جستجو در اینترنت می تواند کمک به شما در پیدا کردن که در آن آیتالله سیستانی است که با گرفتن برنامه به محل سکونت خود را.

یک سخنگوی آیتالله سیستانی CNET گفته است که این سازمان نسبت به ساخت نرم افزار های موجود در سراسر کشور بعد از این تابستان.

ایالت های زیر ارائه دسترسی به تلفن همراه عدالت برنامه:

 • آریزونا
 • کالیفرنیا
 • کلرادو
 • گرجستان
 • مریلند
 • میشیگان
 • مینه سوتا
 • می سی سی پی
 • میسوری
 • نبراسکا
 • نیوجرسی
 • مکزیک جدید
 • کارولینای شمالی
 • اوکلاهما
 • اورگان
 • پنسیلوانیا
 • ویرجینیا
 • Washington, DC

چگونه ویژگی های اصلی کار می کند ؟

رابط کاربری برای موبایل و عدالت برنامه نسبتا بصری. دوباره وجود دارد سه ویژگی های اصلی: ضبط و شاهد و گزارش.

ضبط: ضبط برخورد ضربه بزنید رکورد در صفحه اصلی برنامه و با استفاده از دوربین گوشی خود, نرم افزار بلافاصله شروع به فیلمبرداری. فقط با نگه داشتن گوشی خود را در دست خود و نقطه دوربین در هر آنچه که اتفاق می افتد. هنگامی که شما ضربه بزنید آیکون دوربین در صفحه نمایش ضبط به پایان خواهد رسید و این فیلم را به طور خودکار ارسال می شود به ACLU. اگر شما فقط می خواهید برای تست دوربین های خود را ضربه بزنید تست دکمه بعدی برای ضبط. که فیلم نمی آپلود شود.

گزارش: بعد از توقف ضبط برنامه طول می کشد شما را به این گزارش صفحه نمایش. وجود دارد شما می توانید با پر کردن اطلاعات در مورد این حادثه چنین خود را به عنوان محل سکونت و سن و جنسیت و قومیت فرد بود که توسط پلیس متوقف. شما همچنین می تواند شامل اطلاعات در مورد افسران درگیر در این حادثه. این برنامه می پرسد برای اطلاعات بیشتر در مورد اگر آنها خود را شناسایی هر گونه استفاده از زور و سلاح درگیر و اگر شما قادر به گرفتن یک شماره نشان. این بخش اضافی به شما اجازه می دهد اضافه کردن هر گونه اطلاعات اضافی نمی خواسته در این گزارش. هنگامی که آن را پر از شیر, ارسال بررسی.

شما همچنین می توانید دسترسی به این گزارش صفحه نمایش و ارسال اطلاعات بدون ضبط تصویری-فقط شیر گزارش را فشار دهید. ضبط و گزارش های ارسال به ACLU ناشناس هستند اما اگر شما به تنظیمات یک گزینه وجود دارد به ورودی نام خود و شماره تلفن و آدرس ایمیل اگر آیتالله سیستانی به پرسش های اضافی. آن را اجباری نیست هر چند.

شاهد: شاهد دکمه طراحی شده است برای کمک به اتصال کاربران برنامه در همان منطقه که ممکن است نیاز به کمک. بهره برداری شاهد می تواند به شما نشان می دهد که در آن یک پلیس توقف در حال وقوع است. قبل از اینکه شما می توانید با استفاده از آن و رفتن به تنظیمات برنامه و روشن کردن پخش My Location. این نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اجازه دیگر کاربران برنامه می دانم که در آن شما هستند و اگر یک حادثه است.

اگر شاهد است کمی چشم آیکون سبز خواهد شد. اگر کسی با استفاده از این نرم افزار در منطقه شما, شما یک اطلاع رسانی است و می توانید از دیگر موقعیت خود را در نقشه های برنامه است.

که مجوز می کند این برنامه برای درخواست?

تلفن همراه عدالت برنامه می پرسد برای دسترسی به هویت و اطلاعات تماس برای یافتن حسابها در دستگاه محل سکونت خود را, عکس ها و رسانه های ذخیره سازی دوربین و میکروفون. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مجوز در Google Play Store یا فروشگاه برنامه قبل از دانلود.

از آنجا که آیتالله سیستانی در حال کار در سراسر کشور نسبت به انتشار برنامه خود را قانونی و حریم خصوصی در اسناد و مدارک به روز خواهد شد به گفته یک سخنگوی آیتالله سیستانی. همه داده های کاربر منتقل می شود از طریق HTTPS/TLS و این سازمان گفت: آن را حفظ نمی کند آدرس IP. شما می توانید جزئیات قانونی و حریم خصوصی در اسناد و مدارک برای موبایل دادگستری کالیفرنیا برنامه اگر شما علاقه مند در یک عمیق تر شیرجه رفتن. سیاست را از ایالت به ایالت متفاوت است.

“مگر در مواردی که یک کاربر فعال محل برای برنامه و یا ارائه اطلاعات شناسایی خود از قبیل اطلاعات تماس خود را, ما قادر به شناسایی کاربر یا شناسایی محل ثبت حادثه” یک سخنگوی آیتالله سیستانی گفت.

برای چک کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد حقوق خود را هنگام حضور در یک اعتراضو نحوه حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از اعتراضات پایان.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض


4:31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im