Ransomware است که به سرعت در حال شکل دادن به تعریف حاضر مسئله امنیت از ما دوره. آن را به طرز وحشیانه ای ایده ساده, اعدام با افزایش پیچیدگی توسط گروه های جنایی. یک تکه بزرگ از زندگی ما در حال حاضر به صورت دیجیتالی ذخیره شده آیا که عکس و فیلم و برنامه های کسب و کار و یا پایگاه داده های مشتری. اما بیش از حد بسیاری از ما شده اند تنبل در مورد تامین امنیت این حیاتی دارایی. جنایتکاران’ درخشان و تاب است برای تحقق بخشیدن به آنها ندارد و به سرقت داده ها که به پول: آنها فقط باید آن را غیر ممکن است دسترسی دوباره — با رمزنگاری آن — مگر اینکه قربانیان پرداخت.

Ransomware یک بار یک تهدید عمده برای مصرف کنندگان اما در حال حاضر آن را یک تهدید قابل توجهی به کسب و کار. فقط در هفته گذشته وجود داشت هشدار در مورد موج جدید ransomware برابر حداقل 31 سازمان های بزرگ با هدف خواستار میلیونها دلار باج. مهاجمان حال نقض شبکه های هدفمند سازمان و در فرایند تخمگذار زمینه را برای حملات خود را.

اکثریت قریب به اتفاق اهداف بودند و نام خانواده از جمله هشت شرکت های فورچون 500 فناوری شرکت امنیتی سیمانتک اعلام کرد: اگر حمله (توسط گروهی که خود را بد پارسیان) تا به حال نشده است مختل شود, آن می تواند منجر به میلیون ها خسارت و خرابی با تاثیر احساس از طریق زنجیره عرضه.

برخی از مبالغه در اطراف ransomware است که پر از شکوفه. آن را احتمالا بیش از بالا به توصیف این WastedLocker حملات به عنوان بخشی از بد پارسیان در اقدامی تلافی جویانه علیه دولت آمریکا پس از رهبران آن بودند تحت تعقیب توسط وزارت دادگستری در ماه دسامبر — که چگونه نیویورک تایمز تفسیر آنها. (در واقع دیگران استدلال کرده اند که این باند است که در واقع تلاش برای جذب کمتر توجه در حال حاضر به همین دلیل است که تا کنون آن را تهدید به انتشار اطلاعات به سرقت رفته از قربانیان آن است.)

اما این هم درست است که این گروه ها هوشمند پیچیده و از آنجا که حدود نیمی از شرکت های پرداخت باج به خوبی تامین می شود.

برای مثال این گروه در پشت آن دسترسی به بسیار ماهر و بهره برداری و توسعه دهندگان نرم افزار’ قادر به دور زدن شبکه دفاع در تمام سطوح مختلف با توجه به محققان.

چگونه ماهر ؟ هنگامی که یک نسخه از نرم افزارهای مخرب کشف شده است توسط دفاع در قربانی شبکه های این گروه است که اغلب با یک غیر قابل کشف نسخه تنها پس از یک زمان کوتاه است.

در یک مورد این گروه تا آنجا پیش رفت به مطرح به عنوان یک مشتری بالقوه به درخواست دادگاه مجوز برای یک محصول امنیتی که معمولا در دسترس می گوید فاکس-آن قسمت از NCC ،

هدف از این ransomware باندهای تکامل یافته اند ، این فقط در مورد رایانه های شخصی دیگر; این باندهای می خواهند که واقعا غیر قابل تعویض دارایی های کسب و کار بیش از حد, که بدان معنی است که فایل سرور, پایگاه داده, خدمات ماشین های مجازی و ابر محیط. آنها همچنین جستجو کردن و رمز در آوردن هر گونه پشتیبان گیری که سازمان ابلهانه ترک به شبکه متصل. همه این باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای قربانیان به بهبود می یابند — مگر اینکه البته آنها می خواهند به پرداخت این باج. و حمله به نظر می رسد مایل به گرفتن یک دیدگاه دیگر بیش از حد برخی از این حملات می تواند هفته ها یا دیگر برای رفتن از اولیه جزئی نقض امنیت شبکه از طریق به کنترل کامل از قربانی شبکه های سازمانی.

نیروهای پلیس فاقد افسران آموزش دیده در high-tech جرم هستند و میلی به بررسی دانستن است که مجرمان خواهد بود تا از خود صلاحیت و غیر ممکن است برای گرفتن. بسیاری از کسب و کار خواهد بود و نه پرداخت تا بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و فراموش نکنید که در مورد هزینه و استرس از همه چیز است.

آن را کاملا ممکن است که ransomware را تشکیل هسته جدید از نوع دیجیتال و حمله مورد استفاده توسط کشور ایالات متحده و دیگران که به سادگی می خواهید برای از بین بردن شبکه های. برف پاک کن نرم افزارهای مخرب ransomware است که رمزگذاری را نمی توان معکوس کرد به طوری که داده های از دست رفته برای همیشه لطفا برای. شده اند وجود دارد چند مورد از این حوادث اما ترس است که آنها می تواند تبدیل به جریان اصلی بیشتر.

یکی دیگر از نگرانی های است که به عنوان تبدیل شدن آنها به اعتماد به نفس بیشتر و بهتر تامین می شود این گروه های جنایی را بالا خواهد برد مناظر خود را حتی بالاتر است. یک روند نگران کننده است که باندهای سرقت اطلاعات و همچنین رمزنگاری شبکه. سپس آنها را تهدید به نشت اطلاعات به عنوان ابزاری برای اعمال فشار قربانی به پرداخت کردن.

این مجرمان سایبر اغلب صرف هفته مجبور باشید در یک شبکه قبل از آنها حمله خود را که بدان معنی است که آنها هم به درک کلید دارایی های دیجیتال مانند مدیر عامل ایمیل به عنوان مثال اجازه می دهد آنها را برای قرار دادن و حتی بیشتر فشار بر قربانیان خود را.

هیچ آشکار برای پایان دادن به این ransomware کابوس در چشم. در واقع احتمال این است که آن را حتی بدتر است.

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8:00am می باشد AEST در سیدنی استرالیا است که در 6:00بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.

قبلا در صبح روز دوشنبه بازکن:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de