lenovo-yoga-c740-15-0020

ماندن در خانه سفارشات “یک بار دیگر با قرار دادن کامپیوتر در مرکز مصرف کنندگان تکنولوژی, نمونه کارها” IDC می گوید.

جاش گلدمن/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در سراسر جهان کامپیوتر محموله هستند تا دوباره زیر زنجیره تامین اختلالات ناشی از گسترش coronavirus در سراسر جهان است. کامپیوتر محموله های رسیده 64.8 میلیون واحد در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به تجزیه و تحلیل بند جوراب, انتشار پنج شنبه. فروشندگان قادر به restock کامپیوتر و لوازم در حالی که تقاضا برای لپ تاپ ها نیز رشد کرد و در طول سه ماهه به عنوان مردم بیشتر مشغول به کار و یا مطالعه از خانه با توجه به COVID-19.

“کامپیوتر عرضه زنجیره ای بود به شدت مختل در اوایل سال 2020 با توجه به COVID-19 pandemic” گفت: Mikako Kitagawa گارتنر مدیر پژوهش. “این چشم انداز مثبت در کامپیوتر موبایل و تقاضا ادامه خواهد داد فراتر از سال 2020 به عنوان حمل و نقل عمدتا به دلیل افزایش در کوتاه مدت نیازهای کسب و کار با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.”

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های سال 2020

Lenovo و HP حمل ترین رایانه های شخصی, به گفته گارتنر در بیش از 16 میلیون در هر. دل به دنبال با 10 میلیون و Apple, Acer و Asus ازمایش کرده و در حدود 4 میلیون در هر. Chromebooks و iPads نبودند موجود در داده ها.

بین المللی شرکت داده (IDC) نیز منتشر شد داده های پنج شنبه بعد از ظهر. آن تعداد کمی متفاوت نشان دادن کل حمل و نقل حجم 72 میلیون عدد در سه ماهه. IDC همچنین HP به صدر در محموله در 18 میلیون به دنبال خیر با 17 میلیون و دل با 12 میلیون. IDC گفت: Apple حمل 5 میلیون عدد و Acer حمل بیش از 4 میلیون نفر است.

IDC همچنین نسبت رشد در حمل و نقل به این بیماری همه گیر.

“تقاضا محور کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان e-learning نیاز به پیشی گرفتن از انتظارات و بار دیگر با قرار دادن کامپیوتر در مرکز مصرف کنندگان تکنولوژی, نمونه کارها” گفت: Jitesh Ubrani, IDC دستگاه تلفن همراه انتقالها مدیر پژوهش. “چه باقی مانده است دیده می شود این است که اگر این تقاضا و سطح بالا از استفاده همچنان در طول رکود اقتصادی و به پست COVID جهان پس از بودجه در حال کوچک شدن هستند در حالی که مدارس و محل های کار بازگشایی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im