به عنوان coronavirus مستندات آغاز شد و در سراسر جهان کسب و کار و مصرف کنندگان درهم برای خرید رایانه های شخصی و لپ تاپ به نگه داشتن آنها را مولد و یا سرگرم در حالی که در خانه چیزی است که در حال حاضر نشان دادن در کامپیوتر فروش دیتا: تحلیلگر شرکت Canalys تخمین می زند که PC محموله بودند و 9 درصد بالاتر از آنها یک سال پیش با 72.9 میلیون واحد در سراسر جهان توزیع شده در سه ماهه دوم سال 2020 است.

این چشم انداز مثبت در حمل و نقل است که با توجه به افزایش تقاضا برای رایانه های همراه به پشتیبانی از راه دور کار می کند. وجود دارد همچنین مقید کردن تقاضا به دلیل محدودیت عرضه در Q1 ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. تحلیلگر شرکت گارتنر گفت: Q1 بدترین سه ماهه در رکورد برای PC محموله از سال 2013. اما با توجه به Canalys, Q2 سال 2020 شاهد بزرگترین افزایش در حمل و نقل پس از Q3 2010.

بازار کامپیوتر جستن به عقب رانده شد نوت بوک محموله که رشد 24% در سال در سال در مقایسه با 26 درصد کاهش در دسکتاپ حمل و نقل با توجه به Canalys که شامل Chromebooks در نوت بوک دسته. تحلیلگر شرکت NPD Group گفته CNBC ماه گذشته که Chromebook فروش شد تا 100 درصد در ماه آوریل است.

ببینید: ویندوز 10 منوی استارت هک (TechRepublic حق بیمه)

“نوت بوک پرسشگری دارد کشیده بازار کامپیوتر از افسردگی” گفت: Rushabh دوشی یک مدیر تحقیقاتی Canalys.

“آنها شده اند بسیار مهم در تضمین این که خدمات دولت و آموزش و پرورش بخش می توانید در ادامه به عملکرد در صورت بی سابقه ای از اختلال و عدم قطعیت است. فروشندگان و کانال ساخته شده تغییرات لازم را به سطح شیب دار بالا تولید و تحویل نوت بوک به بالاترین سطح خود در سال است.”

دیگر تحلیلگران بازار به رشد آهسته تر: گارتنر دیدم فقط 2.8% در سال بیش از سال افزایش در همان دوره IDC گزارش جهانی حمل و نقل رشد 11.2% اگر چه همه آنها اندازه گیری کمی چیزهای مختلف.

اما این افزایش در خطوط حمل و نقل با گزارش از مایکروسافت در ماه مه که PC استفاده شد تا به طور قابل توجهی. مایکروسافت ویندوز و دستگاه های رئیس محصول افسر Panos Panay گفت که “بیش از 4 تریلیون دقیقه در حال صرف ویندوز 10 در ماه 75 درصد افزایش در سال در سال.”

ej-tagmqdxtj1ovcjv-4xklbajw-hy72.jpg

Canalys

HP دیدم بزرگترین رشد در Q2 سال 2020 بازپس نقطه بالا از Lenovo با 17.5 درصد افزایش در حمل و نقل به 18 میلیون دستگاه و سهم بازار از 24.8 درصد به Canalys. Lenovo حمل 17.4 میلیون واحد تا 7 ٪ در سال در سال, خروج از آن با 23.9 درصد سهم از بازار در سراسر جهان.

دل محموله رشد 3.4 درصد به 12 میلیون واحد در حالی که اپل محموله رشد 13.1% به 5.35 میلیون واحد است. Acer محموله رشد 21 درصد به 4.99 میلیون واحد است.

به طور کلی صنعت حمل 72.9 میلیون واحد در Q2 سال 2020 تا از 66.9 میلیون واحد از یک سال پیش.

ببینید: در اینجا چگونه شما هنوز هم می توانید دریافت رایگان ویندوز 10 ارتقا

مناطق بالا رانندگی رشد در Q2 بودند آمریکای شمالی و EMEA که در آن محموله بودند تا 11 درصد و 25 درصد بود.

“این بازار شد مجهز به رسیدگی زیادی انتقال به کار از راه دور و یادگیری خواهد شد و این روند گسترش فراتر از پایان COVID-19 همه گیر” ایشان دات تحلیلگر در Canalys.

اما در آمریکای لاتین حمل و نقل کاهش یافت و از 13 درصد بیش از دوره, در حالی که حمل و نقل در ژاپن و آسیا و اقیانوسیه رشد فقط 1%.

ویندوز 10

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de