NASHVILLE, Tenn. — رقابت با کلاس از بیش از 30 همه وسایل نقلیه جدید امروز نیسان Sentra به نام WardsAuto 10 بهترین فضای داخلی برای سال 2020 است. با قیمت با شروع از $19,0901, Sentra نیز یکی از مقرون به صرفه ترین وسایل نقلیه در این فهرست است. نیسان ارزش بسته بندی شده ضربات sub-compact crossover به دست آورده و این همان تمایز در 2019.

“ما بسیار افتخار از طراحی ما و تیم مهندسی که تحویل مقرون به صرفه و جمع و جور سدان با یک فضای داخلی است که به رسمیت شناخته شده توسط WardsAuto به عنوان یکی از بهترین در صنعت” گفت: Chris Reed ارشد معاون تحقیق و توسعه مرکز فنی نیسان در شمال آمریکا است. “ما سرمایه گذاری منابع در طراحی و مواد به طوری که Sentra رانندگان نمی خواهد که به سازش سبک برای ارزش است.”

در حال حاضر در هشتمین نسل از نیسان Sentra ارائه یک سطح جدید از پالایش و در عین حال مقرون به صرفه رقیب در جمع و جور بخش. جزئیات داخلی مانند D-شکل فرمان ساتن پس از اتمام طول و یک موجود چرم پیچیده فرمان تنظیم Sentra جدا از بسته با بسیاری از این ویژگی ها قبلا این سایت متعلق به بیمه-قیمت خودرو.

“همه جدید نیسان Sentra نورد در WardsAuto 10 بهترین فضای داخلی تست و به سرقت برده قلب ما با آن دوخته صندلی های چرم مجلل مواد و نقطه-مناسب-و-پایان برساند. با یک برچسب قیمت $24,800 به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد” گفت: تام مورفی, WardsAuto سردبیر. “این تا حدودی تکان دهنده است که یک خودروساز می تواند در ارائه این بسیار سبک و محتوا در یک قیمت پایین.”

در علاوه بر این به بالا-آن-کلاس داخلی 2020 Sentra نیز ارائه می شود در ایمنی و اتصال. استاندارد در تمام سطح برش نیسان سپر ایمنی 360 را فراهم می کند شش راننده-کمک فن آوری از جمله: اتوماتیک ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص نقطه کور و هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز. Sentra نیز می آید استاندارد با 7 اینچ سرگرمی صفحه نمایش و در دسترس CarPlay اپل™ و Android Auto™ اتصال گوشی های هوشمند.

قیمت گذاری برای سال 2020 نیسان Sentra شروع می شود در $19,090.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 2020 نیسان Sentra بازدید NissanUSA.com.

در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

در مورد WardsAuto

WardsAuto جهان-پیشرو در ارائه دهنده خودرو بینش و تجزیه و تحلیل در خدمت داشتن این صنعت نیاز به اطلاعات برای بیش از 90 سال است. یک Southfield, MI-بر اساس Informa, کسب و کار, WardsAuto فراهم می کند و به دنبال چشم انداز در تمام جنبه های کسب و کار خودرو از فناوری مرکز به طبقه گیاه به نمایشگاه است. خدمات آن شامل حق بیمه Subscribers.WardsIntelligence.com منابع و مجموعه ای از تنظیم گزارش داده ابزار WardsAuto داخلی و تجربه کاربری (UX) کنفرانس دیجیتال خبرنامه ها و مجلات و همچنین به عنوان بخش هوش چشم انداز و تمرکز کنفرانس. اشتراک WardsAuto و حضور در حوادث آن با مراجعه به http://www.wardsauto.com.

# # #

1. قیمت شامل مالیات قابل اجرا عنوان هزینه های مجوز و مقصد اتهامات عنوان شده علیه. فروشنده مجموعه قیمت واقعی. قیمت و مشخصات بدون اطلاع قبلی تغییر. مقصد و دست زدن به $925.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im