lunarloo

در حال حاضر شانس خود را برای طراحی فضای توالت ساخته شده فقط برای فضانوردان.


ناسا

اگر شما می توانید ایجاد یک توالت شایسته از سفر به فضا چه خواهد بود ؟ ناسا در حال آماده سازی برای بازگشت به ماه تا سال 2024 و آن نیاز به کمک در حال توسعه یک راه جدید برای فضانوردان برای رفتن در مورد کسب و کار خود را در سفر خود را به سطح ماه و بازگشت.

ناسا صادر شده یک تماس پنج شنبه درخواست ایده برای فضای نهایی توالت با قمری لوو به چالش بکشد. برنده فضا توالت چالش می تواند برنده $35,000 (حدود £28,000 دلار 51,000) برای بالا مفهوم است.

اگر چه فضای توالت در حال حاضر در حال استفاده (از ایستگاه فضایی بین المللی برنامه ریزی شده است برای دریافت ارتقا به زودی) آنها طراحی شده برای ایستگاه فضایی تنها. ایستگاه فضایی است که وجود دارد و وزنی در فضا و ناسا, توالت, tech گرفته است مراقبت از این مشکل در حال حاضر. اما جدید توالت نیاز به قادر به کار در قمری گرانش به عنوان به خوبی. قمری گرانش است که در حدود یک ششم گرانش زمین, بنابراین ما زباله حرکت می کند کمی متفاوت در ماه.

toiletbig

فضانورد Samantha Cristoforetti نشان می دهد شلنگ در زمان توالت برای زمانی که شما نیاز به ادرار.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

علاوه بر داشتن توالت عملکرد در هر دو ایستگاه فضایی و قمری جاذبه آن را به پایبندی به مجموعه ای از مشخصات دقیق. آن را باید یک جرم کمتر از 15 کیلوگرم در گرانش زمین اشغال حجم بیشتر از 0.12 متر نبات مصرف کمتر از 70 وات قدرت عمل با سطح نویز کمتر از 60 دسی بل (بدون بلندتر از متوسط فن حمام) و جای هر دو زن و مرد کاربران از اشکال و اندازه های مختلف.

“در حالی که ما ممکن است بدانید که چگونه برای ایجاد فضای توالت, ما می دانیم که بسیاری از نوآوری ها در مدیریت پسماند از هیچ-توالت خیط و پیت کردن به سرویس های بهداشتی و گفت:” مایک Interbartolo مدیر پروژه برای قمری لوو چالش در HLS خدمه محفظه دفتر ناسا در مرکز فضایی جانسون. “بنابراین ما می خواستیم به گسترش دانش ما با استفاده از این چالش برای پیدا کردن ناشناخته است که ممکن است در خارج وجود دارد.

“ما به دنبال به جلو به دیدن آنچه که داناترین جامعه می تواند آمد تا با است که در خارج از جعبه در آورد و دیدگاه های مختلف برای آنچه که مورد نیاز برای یک توالت.”

toilet2

در اینجا نگاهی به یک نمونه از جدید جهانی زباله مدیریت سیستم با ادرار مخازن ذخیره سازی.


ناسا

ناسا در حال کار بر روی طرح به miniaturize و ساده موجود توالت — به اصطلاح “جهانی مدیریت زباله سیستم” — اما نیاز به ایده هایی از مردم که ممکن است قادر به حل مشکل با استفاده از جدید و روش های مختلف به جای سنتی, مهندسی هوا فضا.

“فکر می کنم در مورد نیاز به صورت توالت و نگران نباشید در مورد این که برای یک فضاپیمای” Interbartolo اضافه شده است. “شکستن آن را به پایه توابع مورد نیاز در شرایط دست زدن به مرد/زن ادرار و مدفوع قاعدگی, و چگونه شما می توانید آن را در یک جمع و جور و کم جرم راه برای آسان به استفاده از سیستم. این مفاهیم مشابه برای اعضای کمپ قایق های کنترل از راه دور و توسعه نیافته مکان است.”

این چالش به دو دسته: فنی و راهنمایی. ارسالی به هر دو دسته هستند به علت بعد از 5 p. m. و/2 p. m. PT on Aug. 17.

توالت کاری خود? در ماه آوریل NASA خواسته برای ایده های کوچک بر روی کامپیوتر کاربر برای ارسال به ماه در هیئت مدیره Roomba-اندازه rovers در آن “Honey, I Shrunk ناسا حمل بار” چالش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de